Legia mogła prowadzić 2:0. Zobacz skrót meczu Legia - Napoli [WIDEO]

5 listopada 2021, 11:07 | etc

Jeśli nie oglądaliście spotkania Legii z Napoli, to koniecznie musicie zobaczyć skrót. Mistrz Polski prowadził po golu Mahira Emreliego, w drugiej połowie mógł podwyższyć prowadzenie. Niewykorzystana sytuacja zemściła się bardzo szybko, a legioniści błyskawicznie trafili z nieba do piekła. Wszystko przez dwa rzuty karne sprokurowane przez Josue.

04.11.2021 warszawa ulica lazienkowska 3 stadion legii warszawa mecz legia warszawa  ssc napoli liga europy liga europejska uefa rozgrywki europejskie nz luquinhas filip mladenovic

04.11.2021 warszawa ulica lazienkowska 3 stadion legii warszawa mecz legia warszawa ssc napoli liga europy liga europejska uefa rozgrywki europejskie nz luquinhas filip mladenovic fot. szymon starnawski / polska press

Zaczęło się pięknie, skończyło przygnębiająco. Legia Warszawa również w rewanżu przegrała z Napoli - tym razem 1:4 (1:0). Po przerwie gra drużyny kompletnie się posypała, bo dwa rzuty karne sprokurował Josue.

Piłkarz meczu: Andrea Petagna