Arkadiusz Milik po raz dziewiąty w tym sezonie. Zobacz bramkę napastnika [WIDEO]

9 lutego 2020, 17:27 | DW

Arkadiusz Milik strzelił swojego dziewiątego gola w tym sezonie. Polak nie uchronił Napoli od porażki z Lecce (2:3), ale dał zespołowi cenny impuls do odrabiania strat. Mało brakowało, a napastnik nie cieszyłby się z gola, tylko byłby autorem pudła kolejki. Zobaczcie gola Arkadiusza Milika!

Arkadiusz Milik strzelił swoją dziewiątą bramkę w tym sezonie.

W 48. minucie meczu Napoli - Lecce Arkadiusz Milik strzelił swojego 9. gola w tym sezonie. Wykorzystał podanie Driesa Mertensa, choć mało brakowało, a zamiast trafienia zanotowałby fatalne pudło. - Ręce nam zadrżały - skomentowali dziennikarze Eleven Sports.

Arkadiusz Milik po raz dziewiąty w tym sezonie
Dziewiąty gol ⚽ @arekmilik9 [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] w tym sezonie Serie A TIM! [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AE[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B9[/unicode_pictographs]Czy dziesiąta bramka Polaka padnie jeszcze dziś? [unicode_pictographs]%F0%9F%A7%90[/unicode_pictographs] Oglądajcie Eleven Sports 1! [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8C[/unicode_pictographs] #włoskarobota pic.twitter.com/LCl2YaDK2E— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) February 9, 2020

Milik strzelił gola wyrównującego, ale przy stanie 1:1 Napoli nie poszło za ciosem, tracąc przy okazji dwa gole. Trafienie Jose Callejona w 90. minucie tylko zmniejszyło rozmiary porażki.