Puchar Włoch. Cztery gole Krzysztofa Piątka w debiucie w Genoi! [WIDEO]

11 sierpnia 2018, 23:17 | psz

Puchar Włoch. Wymarzony debiut Krzysztofa Piątka w barwach włoskiej Genoi. Były napastnik Cracovii zdobył cztery bramki (trzy głową) w meczu 3. rundy Pucharu Włoch z US Lecce (4:0).

Kapitalny debiut Krzysztofa Piątka w nowych barwach. Polak rozpoczął mecz z US Lecce od pierwszej minuty i już po 18 minutach miał hat-tricka na swoim koncie. Pod koniec pierwszej odsłony dołożył jeszcze czwartą bramkę. Były napastnik Cracovii został zdjęty z boiska w 61. minucie.

Już za tydzień startuje nowy sezon w Serie A. Genoa CFC w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z AC Milan. Czekamy na kolejny znakomity występ Piątka.

Genoa CFC - US Lecce 4:0 (4:0)

Bramki: Krzysztof Piątek 2, 9, 18, 38

Krzysztof Piątek show, czyli wszystkie cztery gole polskiego napastnika w meczu Genoa - Lecce.Wejście smoka do włoskiej piłki! pic.twitter.com/rfMKk9cuhI— Bartek Szulga (@BartekSzulga) 11 sierpnia 2018

Krzysztof Piątek for @GenoaCFC so far:vs Val Stubaivs Zenit 'penalty won'vs Swansea vs Cuneo vs Albissola vs Lecce 15 goals in just 6 games. Il nuovo Bomber Polacco! pic.twitter.com/VJQ7Hh4YJe— FootballTalentScout (@FTalentScout) 11 sierpnia 2018