Lotto Ekstraklasa. TOP 10 najlepszych meczów obecnego sezonu Ekstraklasy [GALERIA]

27 listopada 2018, 21:40 | PBER

Lotto Ekstraklasa. Po 16. kolejkach tego sezonu wiemy już, że mieliśmy okazję obejrzeć wiele naprawdę ciekawych spotkań, które mogły podobać się widzom i z pewnością mogłyby służyć jako reklama naszej ligi. Które mecze oglądało się najlepiej? Lotto Ekstraklasa – TOP 10 najlepszych spotkań tego sezonu Lotto Ekstraklasy!

Mecz dwóch drużyn, które na tamtą chwilę nie zachwycały, nieoczekiwanie stał się doskonałym widowiskiem, które oglądało się z przyjemnością.
Świetna gra gdynian od początku spotkania, nie złamała ich nawet dzielna walka wiślaków. To w tym meczu padła rekordowa liczba strzałów w tym sezonie.
Beniaminek sprawił ogromną niespodziankę, wygrywając w Białymstoku na boisku wicemistrza Polski i pokazując, że potrafi rozegrać dobrą partię z zespołem z góry tabeli.
Mecz toczył się w szalonym tempie, oglądaliśmy sporo zwrotów akcji, a niesamowita końcówka uratowała piłkarzy Śląska.
Fantastyczna pierwsza połowa Legii, jednak w drugiej to Wisła pokazała pazur i w kilka minut strzeliła trzy gole. Legia jednak w końcówce uratowała remis i honor.
Do przerwy trzybramkowe prowadzenie gdańszczan, w drugiej połowie nieoczekiwanie spisywani na straty lubinianie doprowadzili do sensacji na Stadionie Energa.
Mecz ówczesnego lidera i wicelidera przyniósł wiele emocji, ładne bramki i kapitalną atmosferę na trybunach. Wisła sensacyjnie wyszła z tego pojedynku obronną ręką.
Długo nie mogliśmy doczekać się rozstrzygnięcia tego starcia, a znalazł je dopiero doświadczony Paweł Brożek w samej końcówce spotkania.
Rozgrywany w minionej kolejce mecz lidera z wiceliderem był hitem nie tylko z nazwy. Oba zespoły stworzyły fantastyczne widowisko, nie zabrakło też efektownych goli.
Lech prowadził już 2:0, ale od tego momentu kompletnie utracił panowanie nad spotkaniem. Można chyba powiedzieć, że po bramce na 2:0 rozpoczął się kryzys Kolejorza.