Palermopalermo
0 : 1
napoliSSC Napoli
29'

Bardzo groźna szansa Palermo! Piłka trafia na prawą flankę do Hiljemarka, Szwed zdecydowanie za długo zbierał się do strzału, przez co stracił posiadanie!

27'

Rzut wolny dla gospodarzy wykonywał Oscar Hiljemark, podanie Szweda było jednak zbyt głębokie, przy piłce ponownie wiceliderzy Serie A.

25'

Bardzo groźne dośrodkowanie Jose Callejona z prawej strony spod linii końcowej, piłkę przytomnie łapie Stefano Sorrentino.

23'

GOOOOL!!! GONZALO HIGUAIN PEWNIE Z KARNEGO, BRAMKARZ BEZ SZANS! NAPOLI NA PROWADZENIU!!!

22'

Rzut karny dla Napoli! Fauluje Sinisa Andelković!

21'

Po wrzutce Ghoulama z lewej strony boiska Napoli będzie miało rzut rożny.

19'

Marek Hamsik chciał przerzucić ciężar gry na lewą stronę boiska, przekazując piłkę do Lorenzo Insigne. Crossowe podanie Słowaka było jednak bardzo nieudane.

17'

Gonzalo Higuaina mocno poniosła fantazja, Argentyńczyk oddał bardzo mocne uderzenie z dystansu w pełnym biegu, jednak było ono równie mocne, co niecelne.

15'

Jorginho zagrywał niemal idealne podanie prostopadłe w pole karne Palermo, jednak świetną interwencją popisał się Aljaz Struna, który przyblokował Lorenzo Insigne.

13'

Gonzalo Higuain był bliski strzału głową, jednak w ostatniej chwili sprzed napastnika futbolówkę wybił obrońca. Napoli należał się kolejny rzut rożny, ale sędzia zadecydował inaczej.

11'

Niepewna interwencja Aljaza Struny skutkuje rzutem rożnym dla Napoli.

9'

Gospodarze starali się przeprowadzić pierwszą groźną akcję, piłka trafiła na lewe skrzydło do Franco Vasqueza, ten zakończył akcję drużyny niecelnym podaniem.

7'

Niesamowicie aktywny w pierwszych minutach spotkania jest Lorenzo Insigne - teraz napastnik złapany przez sędziego na pozycji spalonej, słuszna decyzja arbitra.

5'

Pomocy medycznej potrzebuje właśnie Stefano Sorrentino, golkiper mocno odczuł skutki ostatniej interwencji. Zdaje się, że będzie jednak kontynuować grę.

3'

Teraz Lorenzo Insigne zmusił Sorrentino do wybitnej interwencji po zagraniu Allana wzdłuż linii końcowej, świetna parada bramkarza Palermo!

1'

Już w dziewiątej (!) sekundzie meczu goście oddają strzał, Lorenzo Insigne przenosi jednak piłkę obok słupka bramki Stefano Sorrentino.

20:46

Zaczynamy spotkanie, przy piłce Palermo!

20:42

Zawodnicy wychodzą na murawę Stadio Renzo Barbera, na którym nie ma dziś zbyt wielu kibiców.

20:31

Faworytem dzisiejszego meczu z pewnością są piłkarze z Neapolu. Palermo musi jednak walczyć o każdy punkt, więc na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla gości.

20:14

Palermo ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową, każde oczko w tym spotkaniu będzie sporym sukcesem gospodarzy. Napoli jest drugie i traci na ten moment aż sześć punktów do Juventusu, więc jeśli chce liczyć się w grze o Scudetto to musi pokonać dzisiaj gospodarzy.

20:09

Na ławce rozpocznie dzisiejszy mecz Thiago Cionek, który nie został powołany do reprezentacji Polski na mecze towarzyskie z Serbią i Finlandią.

20:04

Rezerwowi Napoli: Gabriel, Rafael, Ivan Strinić, Mirko Valdifiori, Christian Maggio, Dries Mertens, Vasco Regini, David Lopez, Vlad Chiriches, Manolo Gabbiadini, Omar El Kaddouri i Nathaniel Chalobah.

20:02

Rezerwowi Palermo: Josip Posavec, Roberto Vitiello, Andrea Rispoli, Aleksandar Trajkovski, Accursio Bentivegna, Thiago Cionek, Gaston Brugman, Norbert Balogh, Bryan Cristante, Enzo Maresca, Michel Morganella i Uros Djurdjević.

19:59

Jest już także skład Palermo, zapoznajmy się jeszcze z rezerwowymi obu drużyn.

19:52

Póki co mamy jedynie zestawienie gości. Wydaje się, że trener Maurizio Sarri wystawił dziś swoją optymalną jedenastkę.

19:44

Już za chwilę składy obu drużyn.

19:39

Dobry wieczór, zapraszam na relację z meczu Serie A. Palermo podejmie na własnym boisku ekipę Napoli. Na to spotkania zaprasza Państwa Piotr Bernaciak.