Juventus TurynJuventus Turyn
1 : 0
Genoa C.F.C.Genoa CFC
94'

Koniec spotkania! Juventus wygrywa z Genoą po bramce samobójczej z pierwszej połowy! "Stara Dama" wygrywa 13. spotkanie z rzędu w Serie A, pobijając rekord Antonio Conte z poprzedniego sezonu!

92'

Juventus dwoi się i troi w obronie korzystnego wyniku. Jeszcze 2 minuty do ostatniego gwizdka sędziego.

90'

Czerwona kartka dla Simone Zazy! Napastnikowi Juve "odcięło prąd" - wjechał sankami w nogi zawodnika Genoi!

87'

Dybala! Argentyńczyk, podobnie jak Cuadrado, chciał zagrać do pustej bramki do Zazy, ale na linii podania był De Maio.

85'

Podanie Pogby do napastników zostaje przecięte przez defensywę Genoi. Gospodarze już czekają na końcowy gwizdek sędziego.

81'

Rigoni powinien uważać! Ma na koncie "żółtko" a tu kolejny raz bez pardonu zabiera piłkę rywalowi znacznie przekraczając przepisy. Sędzia go jednak oszczędził.

82'

Tim Matavz wchodzi za Blerima Dzemailiego. Gian Piero Gasperini wzmacnia linię ognia.

82'

Udany wślizg Cuadrado przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Capela Kolumbijczyk otrzymał gromkie brawa od kibiców "Starej Damy".

80'

Padoin zagrywa górą do wbiegającego Dybali, ale uprzedził go Izzo. Ten wybiegł z piłką poza linię końcową. Korner.

79'

Pogba faulowany przez Izzo w kole środkowym. Obyło się bez kartki.

78'

Niewidoczny od dłuższego czasu Dybala dopadł do piłki w polu karnym Genoi. Jego strzał z półobrotu został zablokowany przez 2-3 zawodników gości.

76'

Ostre wejście Zazy w nogi Munoza. Napastnik Juve zrewanżował się za podobne przewinienie rywala kilka minut wcześniej.

75'

Cuadrado dostał kapitalną piłkę! Ten nie połakomił się na strzał, a zagrał do Zazy za głęboko. Ferin łapie piłkę!

74'

Zaza kolejny raz na spalonym.

73'

Luca Rigoni kosi równo z trawą Dybalę. Żółta kartka.

72'

Zakotłowało się w polu karnym Juventusu! Goście domagają się stałego fragmentu za nieprzepisowe zagranie Bonucciego w postaci za wysoko uniesionej nogi. Protesty nie znalazły aprobaty u sędziego.

69'

Izzo naciskany przez Zazę ratuje się wybiciem poza linię boczną. Juventus nie forsując tempa spokojnie prowadzi grę.

67'

Barzagli wybija piłkę sprzed nosa Pavolettiego. Sporo problemów ma obrona Juve z tym zawodnikiem.

64'

Diego Capel staranował Cuadrado na prawej stronie boiska. Hiszpan pokazał, że to jego pierwsze przewinienie. Bezskutecznie.

63'

Daniele Rugani wchodzi za Martina Caceresa, który murawę opuszcza na noszach

61'

Caseres padł na murawę po walce o górną piłkę. Niefortunnie upadł i jest konieczna pomoc medyczna.

60'

Zaza na spalonym

58'

Za mocne i za wysokie dośrodkowanie Dybali. Żaden z jego kolegów nie zdołał sięgnąć futbolówki.

57'

Diego Capel wchodzi za Ntchama

56'

Cuadrado zagrał na ścianę z Marchisio. Urugwajczyk ruszył w pole karne, ale powalił go rywal. Wcześniej Zaza przegrał pojedynek sam na sam z Ferinem!

55'

Suso z kolei za Alessio Cerciego.

53'

Simone Zaza zastępuje Alvaro Moratę

52'

Cuadrado przechwycił piłkę i chciał ruszyć z kontra. Powstrzymał go Gabriel Silva.

51'

Rajd Dzemailiego lewą stroną. Wślizg Pogby przerwał na moment atak Szwajcara.

51'

Sędzia gwiżdże faul Marchisio na Cercim. Zawodnicy Juventusu są odmiennego zdania.

50'

W przerwie nastąpiła zamiana koszulek? To Genoa przeważa!

49'

Atak pozycyjny Genoi na połowie Juve! Marchisio zdołał wyłuskać piłkę i zagrał na wolne pole do Moraty. Ten nie dość, że przegrał pojedynek biegowy z Izzo, to jeszcze go sfaulował.

46'

Buffon z problemami paruje strzał Cerciego! To mógł być piorunujący początek gości!

46'

Juventus zaczyna drugie trzy kwadranse!

21:43

Powracamy do Turynu na drugą połowę spotkania Juventus - Genoa. Do przerwy gospodarze prowadzą po trafieniu samobójczym De Maio.

46'

Cerci nie sięgnął piłkę zgraną przez Pavolettiego. Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę - Juventus w pełni zasłużenie prowadzi po golu samobójczym De Maio po indywidualnej akcji Cuadrado

44'

Buffon broni strzał Pavolettiego z 18 metrów. Piłka leciała w sam środek bramki czym była ułatwiona interwencja bramkarza.

42'

Kontra Juve. Dybala zagrał na wolne pole do Moraty, który po odpowiednim ustawieniu strzela zza prawego narożnika pola karnego gości. Perin czekał aż piłka wpadnie do jego rękawic.

40'

Patrice Evra zgłosił problemy trenerowi i jest konieczna zmiana! Za Francuza wchodzi Alex Sandro.

39'

Błąd techniczny Bonucciego, któremu odskoczyła piłka. Chcąc naprawić swój błąd sfaulował rywala. Żółta kartka na koncie obrońcy

21:24

Sebastian De Maio trafia do własnej siatki po przebojowej akcji Juana Cuadrado

36'

Atak pozycyjny Juventusu, po którym nastąpiło podanie z pominięciem drugiej linii do będącego w polu karnym Genoi Dybaly. Podniesiona chorągiewka sędziego, spalony.

35'

Dybala trafia w stojącego w murze Pavolettiego.

34'

Indywidualna akcja Moraty, który "złamał" akcję z lewej strony na środek. Munoz fauluje Hiszpana i sędzia sięga do kieszonki za pociąganie za koszulkę

30'

Cuadrado przejął piłkę na prawej stronie pola karnego gości. Idealnie "zabrał się" z nią i uderzył płasko, ale podbita przez interweniującego wślizgiem De Maio wpada do siatki!

30'

SAMOBÓJ SEBASTIANA DE MAIO!!!

29'

Coraz pewniej radzą sobie goście. Pavoletti strzela głową nad poprzeczką. Wcześniej sędzia dopatrzył się spalonego napastnika Genoi.

27'

Marchisio wybija piłkę głową po centrze Dzemailiego.

26'

Zdaniem sędziego Pogba fauluje rozpędzonego Ansaldiego.

25'

Bonucci wespół z Caseresem przerywają akcję Cerciego we własnym polu karnym. Dużo się dzieje w obu "szesnastkach", ale brakuje strzałów.

24'

Perin wznawia grę od bramki. Ansaldi wrzuca w pole karne do Pavolettiego, który po ograniu Caseresa strzela niecelnie z ostrego, prawie zerowego kąta.

21'

Goście niespodziewanie znaleźli się w ok. pola karnego Buffona. Najpierw centra Cerciego nie znalazła adresata, a po chwili Dzemaili uderzył z dystansu obok prawego słupka.

20'

Dybala chciał zagrać w pole karne do Moraty, ale włożył w to zagranie za dużo siły. Nawet mając przyspieszenie jak Usain Bolt czy sportowy samochód Hiszpan nie dogoniłby piłki.

18'

Perin łapie bezpańską piłkę po dośrodkowaniu Padoina.

17'

Bez zagrożenia. Jednak z minuty na minuty rośnie przewaga gospodarzy.

16'

Obie drużyny nie odpuszczają żadnej piłki. Gabriel Paulista wślizgiem zaatakował Padoina. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Juve. Do bramki ok. 25 metrów.

15'

Kolejna próba gospodarzy z dystansu. Anemiczne uderzenie Pogby nie sprawiło kłopotu Perinowi.

13'

Dybala uderza płasko z 18 metrów - piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki gości!

12'

Dybala na spalonym po podaniu z głębi pola.

11'

Wrzutka Dybali w stronę Moraty za słaba. De Maio uprzedził Hiszpana we własnym polu karnym.

10'

Marchisio pomagał sobie ręką przy przyjmowaniu piłki. Sędzia dopatrzył się przewinienia i Genoa ma rzut wolny na 20. metrze od bramki Perina.

9'

Strzał Cuadrado zza pola karnego zablokowany. Piłka wychodzi na rzut rożny.

7'

Dybala faulowany przez Rigoniego 30 metrów od bramki gości. Juve spokojnie rozegrała akcję.

5'

Pogba przedziera się lewą stroną pola karnego. Munoz wygarnął piłkę spod nóg Francuza, która wyszła na rzut rożny. Bez zagrożenia.

4'

Cerci wyskakuje w polu karne Juve do dośrodkowania, ale brakowało mu 20-30 centymetrów by uderzyć. Buffon od bramki.

3'

Zagranie Munoza do będącego na 20. metrze Pavolettiego zostało przerwane przez Bonucciego

2'

Goście mają problem by przekroczyć linię środkową. Cuadrado wyrzuca piłkę z autu na wysokości "szesnastki" Genoi. Po zgraniu piłki Pogba dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

0'

Genoa zaczyna ze środka!

20:44

Przy arbitrze głównym bramkarze-kapitanowie: Buffon i Perrin. "Górą"...

20:41

Obie "jedenastki" już są na murawie! Za moment pamiątkowe zdjęcia, losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

20:38

Powoli przenosimy się na Turynu! Kibice czekają na zawodników! A my na rozpoczęcie spotkania!

20:34

Obsada sędziowska

• sędzia główny: Carmine Russo
  • liniowi: Andrea Marzaloni i Giacomo Paganessi
  • sędzia techniczny: Filippo Valeriani
20:31

Rezerwowi Juventusu: Rubinho, Neto - Alex Sandro, Hernanes, Lemina, Lichtsteiner, Pereyra, Rugani, Sturano, Zaza.

20:29

Rezerwowi Genoi: Lamanna - Burdisso, Capel. Suso, Fiamozzi, Laxalt, Lazović, Marchese, Matavz, Pandex, Rincon, Tachtsidis.

20:27

Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór.

20:25

Wczoraj mieliśmy maraton ligi angielskiej (8 na 10 spotkań), dzisiaj czeka nas włoska seria... Serie A. Za 20 minut Juventus Turyn, dążące do historycznego 13. zwycięstwa w lidze z rzędu, podejmie przed własną publicznością Genoę!

17:20

Juventus - Genoa LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Stara Dama" przed historyczną szansą

Rozpędzony mistrz Włoch, Juventus Turyn podejmie u siebie dziś Genoę w ramach 23. kolejki Serie A. "Bianconeri" stoją przed szansą odniesienia trzynastego, historycznego zwycięstwa z rzędu.