Bramka Mariusza Stępińskiego pierwszym trafieniem napastnika od lutego i w barwach Hellasu Werona

15 grudnia 2019, 16:49 | Press Focus/x-news

Werona, Włochy. Niezwykłego wyczynu dokonali w niedzielę (15.12) podczas meczu z Torino FC piłkarze Hellasu Werona. W kwadrans z wyniku 0:3 wyszli na remis 3:3. Ten powrót pozwolił im na przerwanie passy dwóch porażek z rzędu i zdobycie 19. punktu w aktualnym sezonie Serie A. Beniaminek plasuje się w środku tabeli.

Duży udział w rewelacyjnym powrocie miał Mariusz Stępiński. Najpierw uderzył piłkę prosto w rękę Bremera, a arbiter podyktował rzut karny. W 84. minucie 24-latek strzelił gola na 3:3. Salvatore Sirigu pokonał z bliskiej odległości po podaniu za obrońców Torino. To jego pierwsze trafienie w barwach Hellasu. Strzelony w niedzielę gol jest dla Stępińskiego pierwszym od lutego 2019 roku. Po raz ostatni udało mu się trafić do siatki w meczu z Empoli (2:2).

Mariusz Stępiński ratuje remis Weronie! Polak [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] zdobył bramkę na 3:3 w meczu Hellas Verona - Torino FC. Brawo! #włoskarobota [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AE[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B9[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/1dTpHf2eBB— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) December 15, 2019