Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, godz. 15:00
AS RomaAS Roma
1 : 0
napoliSSC Napoli
94'

Koniec meczu! Roma wygrywa z Napoli 1:0. W związku z tym Juventus Turyn sięga po tytuł mistrzowski!

91'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Jorginho. w jego miejsce Manolo Gabbiadini.

90'

GOOOLL dla gospodarzy!!! Radja Nainggolan strzelcem gola!!!

87'

Mohamed Salah znalazł sie w dobrej sytuacji w polu karnym. Pepe Reina odruchowo broni piłkę.

86'

Dobra akcja piłkarzy Napoli. Zawodnik gości urwał się obrońcą rywali, jednak świetne wyjście z bramki zaliczył Wojciech Szczęsny.

84'

Maicon marnuje świetną okazję. Jego strzał z dobitki przelatuje kilka centymetrów od prawego słupka.

81'

Zmiana, na którą czekał cały Rzym! Na boisku przy aplauzie publiczności melduje się Francesco Totti. Zastępuje on Stephana El shaarawy.

79'

Kolejna zmiana w zespole gości. Tym razem boisko opuszcza Allan. Za niego na boisku melduje się David Lopez.

74'

Zmiana w zespole Napoli. Schodzi Dries Mertens. W jego miejsce Lorenzo Insigne.

74'

Zółta kartka dla Jorginho.

73'

Gonzalo Higuain znalazł się w polu karnym. Złą interwencją popisał się Maicon, jednak w fenomenalnym stylu swój zespół ratuje Wojciech Szczęsny!

71'

Stephan El Shaarawy wykonał indywidualną akcję, ale jest zatrzymany przez przeciwników.

70'

Dries Mertens ukarany żółtą kartką za symulowanie.

69'

Dries Mertens po raz kolejny uderzył na bramkę Szczęsnego, jednak piłka ponownie nie trafia w światło bramki.

68'

Mohamed Salah podał do Stephana El Shaarawy. Ten obrócił się z piłką, jednak dobrze interweniował Pepe Reina.

65'

Dries Mertens oddaje bardzo groźny strzał, jednak piłka przelatuje minimalnie obok prawego słupka!

64'

Maicon wykonuje niebezpieczne dośrodkowanie. To trafia do Stephana El Shaarawy, jednak jego strzał został zablokowany.

63'

Faouzi Ghoulam dośrodkowuje, jednak obrońcy przejmują piłkę. Rzut rożny dla Napoli.

61'

Stephan El Shaarawy oddaje strzał, jednak piłka została zablokowana przez obrońcę. Roma kontynuowała jednak akcję i groźnie strzelił Maicon. Rzut rożny dla gospodarzy.

59'

Napoli próbuje dominować, jednak piłkarze Romy dobrze się ustawiają i goście nie potrafią oddać strzału.

56'

Stephan El Shaarawy wykonuje indywidualną akcję, jednak zostaje zatrzymany przez przeciwników.

55'

Dries Mertens dośrodkował z lewej strony, jednak na przedpolu świetnie ustawił się Wojciech Szczęsny, który wyłapał piłkę.

51'

Piłkarze Napoli próbują zagrać piłkę wzdłuż boiska, ale obrona zachowuje się poprawnie i przejmuje posiadanie piłki.

49'

Marek Hamsik znalazł sobie trochę miejsca w polu karnym i oddał ładny strzał, jednak po raz kolejny w tym meczu świetnie spisuje się Wojciech Szczęsny.

48'

Dobre dośrodkowanie w stronę Gonzalo Higuaina, jednak dobrze przeczytał akcję Napoli Antonio Rudiger.

47'

Żółtka kartka za faul. Ukarany Antonio Rudiger

46'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Alessandro Florenzi. w jego miejsce Maicon.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na półmetku mam bezbramkowy remis.

45'

Marek Hamsik oddaje strzał zza pola karnego, jednak piłka przelatuje wysoko nad bramką.

45'

Długie podanie do Jose Maria Callejona, jednak dobrze interweniuje Alessandro Florenzi.

45'

Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej części spotkania.

43'

Dries Mertens posyła dośrodkowanie w pole karne, ale Wojciech Szczęsny wybiega na przedpole i chwyta piłkę.

41'

Kalidou Koulibaly również z żółtym kartonikiem.

41'

Faouzi Ghoulam ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość.

39'

Mohamed Salah próbował rozgrywać piłkę w polu karnym Napoli. Ostatecznie obrońca gości nabija go i piłka dla gości.

38'

Miralem Pjanić ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

35'

Lewym skrzydłem włączył się Faouzi Ghoulam, jednak świetnie blokuje go Alessandro Florenzi. Od bramki zacznie Wojciech szczęsny.

32'

Piłkarze Napoli próbowali sprytnego zagrania w głąb pola karnego, jednak czujny w bramce jest Wojciech Szczęsny, który wychodzi z bramki i wyłapuje dośrodkowanie.

30'

Gonzalo Higuain przyjmuje dośrodkowanie, mija zwodem obrońców rywali i uderza na bramkę, jednak dobrą interwencją popisuje się Szczęsny!

28'

Alessandro Florenzi ucierpiał przy walce o górną piłkę i prosi o pomoc medyczną.

26'

Jose Maria Callejon urywa się prawym skrzydłem, wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela do bramki! Sędzie odgwizduje jednak spalonego!

24'

Dries Mertens kończy swoją akcję mocnym strzałem strzałem z 20 metrów. Świetna interwencja Wojciecha Szczęsnego!

23'

Miralem Pjanic wyskoczył do piłki, jednak sędzia dopatruje się faulu z jego strony.

21'

Kostas Manolas miał problemy z okiem po niedawnym faulu. Jest zmuszony opuścić boisko. W jego miejsce Ervin Zukanovic.

17'

Konstantinos Manolas prosi o lekarza. Gonzalo Higuain fauluje.

16'

Oba zespoły próbują opanować środek boiska.

12'

Świetnie uwolnił się Dries Mertens, jednak piłka zagrana do niego było minimalnie niecelna.

11'

Gonzalo Higuain biegnie z piłką w kierunku bramki ale obrońca gospodarzy wybija piłkę.

10'

Miralem Pjanic podał do Alessandro Florenzi, ten mocno uderza, ale wybijają obrońcy Napoli.

9'

Faul Jorginho. Rzut wolny dla AS Romy.

7'

Mohamed Salah ustawił się prawym skrzydłem, dostał piłkę, jednak sędzia odgwizduje spalonego.

5'

Roma, próbuje wyjść z kontratakiem, jednak Allan zatrzymuje akcje faulem.

2'

Mohamed Salah oddał strzał z krawędzi pola karnego. Piłka przechodzi obok bramki.

1'

Zaczynamy! Przy piłce Napoli

14:58

Piłkarze wychodzą na murawę.

14:55

Dzisiejszy mecz będzie sędziował Daniele Orsato.

14:48

Chociaż w drugiej strony w tym sezonie Roma strzelała w 16/17 meczach przed własną publicznością.

14:45

Na pewno pocieszający dla gości jest fakt, że AS Roma straciła gola w każdym ze swoich ośmiu ostatnich spotkań.

14:32

Piłkarze w rozgrzewce.

14:30

Jeśli Napoli dziś zgubi punkty, kibice Juventusu Turyn będą cieszyć się z 5. z rzędu mistrzowskiego tytułu!

14:27

Lista rezerwowych Napoli: Rafael, Vlad Chiriches, Omar El Kaddouri, Manolo Gabbiadini, Gabriel, Alberto Grassi, Lorenzo Insigne, David Lopez, Cristian Maggio, Vasco Regini, Ivan Strinic, Mirko Valdifiori

14:24

Znamy już składy obu ekip.

Lista rezerwowych AS Romy: Leandro Castan, Daniele De Rossi, Morgan De Sanctis, Edin Dzeko, Iago Falque, Emerson, Maicon, Kevin Strootman, Vassilios Torosidis, Francesco Totti, William Vainqueur, Ervin Zukanovic

14:08

Witam serdecznie! Za nieco ponad 50 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy AS Romą, a Napoli. Na relację z wydarzeń na Stadio Olimpico zaprasza Mateusz Wojciechowski.