wikipediaACF Fiorentina
1. połowa2 : 1
22:48

22:47

Roma i Lazio również dziś wygrały swoje spotkania, także w Turynie jeszcze dziś świętować nie mogą zdobycia mistrzowskiego tytułu. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

94'

Banti gwiżdże po raz ostatni, koniec meczu!! Juve zdobywa 3 punkty pokonując 3:2 Fiorentinę po bardzo ciekawym meczu.

92'

Piękne uderzenie zawodnika Violi bezpośrednio z rzutu wolnego!!!!

91'

I jest bramka konatktowa dla gości!!!! Ilicić!!!!

90'

Arbiter doliczył 4 minuty do spotkania.

88'

Długa piłka zagrywana do Teveza, ale świetnie interweniuje Neto!

86'

Fiorentina nadal szuka pomysłu na przedarcie się przez turyńską obronę.

82'

Ilicić pojawi się na Salaha.

81'

Keita podwyższa prowadzeni Lazio, już na 4:0!

79'

Od kilku minut Juve oddało inicjatywę gościom.

77'

Simone Padion natomiast zmienia Sturaro.

76'

Borja Valero pojawia sie na murawie za Fernandeza.

76'

Alberto Aquilani ukarany kartonikiem za przewinienie.

76'

Lazio i Roma nadal wygrywają swoje mecze, a więc świętowania mistrzostwa jeszcze dziś w Turynie nie będzie.

73'

Gilardino za Gomeza w ekipie gości.

72'

Angelo Ogbonna za Pereyrę.

71'

Argentyńczyk otrzymał podanie od Marchisio i z okolic szesnastki pokonał Neto, czyżby po meczu?!

70'

Tevez na 3:1!!!!!!

69'

We Florencji muszą zacząć ostro trenować jedenastki, piąty karny przestrzelony...

66'

Rodriguez nie trafia nawet w światło bramki!!!!

65'

Rzut karny dla Fiore!!!!!

63'

Marchisio lezy na murawie, Włoch trzyma się za pachwinę.

62'

Posiadanie piłki 53% do 47% na korzyść Starej Damy.

22:02

[div class="reklama_relacja h"]

[/di

60'

Piłka trafia do Teveza, a Argentyńczyk zwlekał z oddaniem strzału i nie zagroził bramce Neto.

57'

Pierwsze kilkanaście minut drugiej odsłony nie obfituje w sytuacje bramkowe.

56'

Arturo Vidal pojawia się na boisko za Pirlo.

52'

Lazio nadal prowadzi 3:0 z Parmą, a Roma 2:0 z Sassuolo.

51'

Salah strzela and bramką Buffona!

49'

Evra nieprzepisowo zatrzymuje akcję gości, żółta kartka dla Francuza.

48'

Tevez mija rywali, jak tyczki wycofał piłkę do strzelającego Llorente, ale Hiszpan został zablokowany!

47'

Korner wywalczony przez gości, ale Fiore nie zagroziło bramce Buffona.

46'

Od środka zaczynają goście, gramy!!!

21:45

Wracamy na Juventus Stadium!!!

21:33

45'

Koniec pierwszej, ciekawej odsłony, do przerwy Juventus prowadzi z Fiorentiną 2:1.

45'

Evra ładnie zagrał na głowę Argentyńczyka, który wyprowadził Juve na prowadzenie!

45'

Carlos Tevez 2:1!!!! Gol do szatni!!!!

44'

Krótko rozegrany rzut rożny, piłka trafia do Fernandesa, który został w ostatniej chwili zablokowany.

42'

Posiadanie piłki 58% do 42% na korzyść Starej damy.

41'

Salah uderzył z dystansu, ale Egipcjanin się pomylił.

40'

Przy okazji gospodarze sygnalizują zagranie piłki ręką w polu karnym przez jednego z zawodników Fiore.

39'

Do piłki zagrywanej w pole karne dopadł Evra, ale świetnie broni Neto!

38'

Rodriguez ukarany kartonikiem za protesty.

36'

Dośrodkowanie w pole karne Pirlo, głową strzela Lorente i mamy 1:1!!!

35'

Neto interweniował poza polem karnym i dostał żółtą kartkę mimo, iż nie przewinił.

34'

Pewny strzał w górny róg bramki Buffona, jest to pierwszy wykorzystany karny przez Fiorentinę!

33'

Gonzalo Rodriguez!!! 1:0 dla gości!!!!

33'

Joaquin faulowany w polu karnym przez Pirlo jedenastka!!!!

32'

Salah ładnie urwał się zawodnikom Juve i zagrał do Alonso, który wywalczył rzut rożny.

31'

Bardzo czyste spotkanie, Luca Banti nie musiał jeszcze rozdawać kartoników.

28'

Buffon broni strzał Aquialaniego z kilku metrów!!!

27'

Szybko przenosimy się na druga stronę boiska, korner dla Juve, ale arbiter przerywa walkę w polu karnym, faulowany jeden z gości.

26'

Milan Badelj dopadł do futbolówki przed polem karnym, ale strzelił Panu Bogu w okno.

25'

Rzut rożny dla Fiore po kolejnym zagraniu do Gomeza.

23'

Salah przejmuje piłkę po podaniu Aquilaniego. Strąca futbolówkę w pole karne do wbiegającego Gomeza, ten jednak nie dobiega do niej.

21'

Odpowiedź Bruno Fernandesa bardzo niecelna...

20'

Llorente strzelał z kilku metrów, jednak za słabo by pokonać Neto.

20'

Świetne podanie Pirlo do Lichtsteinera, ale Szwajcar nie dotarł do piłki.

18'

Jak na razie bez celnego strzału w obecnym spotkaniu, a Lazio wygrywa już 3:0!!!

20:59

15'

Sturaro został zablokowany, ale Juventus rozpocznie z rzutu rożnego.

15'

W Turynie na razie bez bramek, Juve odzyskało kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

14'

A Roma wygrywa z Sassuolo 1:0 po bramce Doumbii.

13'

Lazio prowadzi z Parmą 1:0 po bramce Parolo w 10. minucie.

11'

Tevez z dystansu próbował uderzyć, ale został zablokowany.

10'

Aquilani brzydko faulował zawodnika gospodarzy. Na szczęście dla Włocha obyło się bez kartki.

9'

Teraz to goście z Florencji wykazują więcej zaangażowania i dłużej utrzymują się przy piłce.

7'

Pirlo z rzutu rożnego, wybija piłkę Mario Gomez.

6'

Kontra Juventusu, ale Tevez zagrał niedokładnie.

6'

Dużo zamieszania w polu karnym mistrza Włoch, Fiorentina dalej przy piłce.

5'

Mohamed Salah wywalczył pierwszy w tym meczu rzut rożny.

5'

Rzut wolny dla gospodarzy, pierwsza okazja dla Pirlo na dobre dośrodkowanie, ale defensywa Fiore dobrze sobie radzi.

3'

Od pierwszych sekund podopieczni Massimiliano Allegriego dłużej utrzymują się przy piłce

1'

Juventus w swoich domowych strojach: biało-czarnych, a Viola na fioletowo.

20:45

Od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!!

20:42

Obie ekipy wyszły już na murawę stadionu!!!

20:38

Rezerwowi Fiorentiny: Tătăruşanu – Richards, Vargas, D. Pizarro, Gilardino, Diamanti, Kurtić, Valero, Pasqual, Rosi, Tomović, Iličić.

20:37

Rezerwa gospodarzy: Storari, Audero Mulyadi – Ogbonna, Pepe, Morata, Coman, De Ceglie, Padoin, Vidal, Matri, Marrone.

20:28

Jak dziś Juventus wygra, swoich meczów nie wygrają Lazio i Roma, to Juve będzie mogło świętować zdobycie mistrzowskiego tytułu.

20:23

W ekipie gospodarzy nie zobaczymy dziś pauzującego za kartki Bonucciego oraz Asamoaha, Romulo, Caceresa i Pogby- wszyscy czterej zmagają się z urazami. Vicenzo Montella nie będzie mógł natomiast skorzystać z Rossiego i Babacara.

20:17

Obie drużyny w tym sezonie już trzy razy mierzyły się ze sobą. Na Stadio Artemio Franchi mecz zakończył rezultatem 0:0.. Niedawno, bo na początku marca i początku kwietnie obie jedenastki rywalizowały w półfinale Pucharu Włoch. Pierwszy mecz w Turynie wygrała 2:1 Fiorentina, natomiast w rewanżu we Florencji Juventus z nawiązką odrobił straty wygrywając 3:0.

20:07

Stara dama zmierza po obronę mistrzowskiego tytułu, przewaga nad drugim Lazio wynosi obecnie 14 punktów i tylko kataklizm mógłby odebrać ekipie ze stolicy Piemontu Scudetto.

20:05

Viola natomiast w ostatnich trzech meczach zanotowała same porażki, 0:3 z Napoli, 0:1 z Hellas Werona oraz 1:3 z Cagliari. Fiorentina mimo słabszej dyspozycji plasuje się na 6. pozycji i nadal liczy się w walce o Ligę Europy.

20:03

Obie ekipy nie są w imponującej formie jeśli chodzi o ostatnie wyniki. Juve wygrało jedno spotkanie z Lazio Rzym 2:0, a w międzyczasie uległo w derbach Turynu Bykom 1:2 oraz zmagającej się z problemami Parmą 0:1.

19:58

Witamy serdecznie, wczoraj rozpoczęła się 33. kolejka Serie A, a dziś najciekawszy pojedynek, Juve - Fiore, który rozpocznie się o 20:45.