Sobota, 30 maja 2015, godz. 18:00
2 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
93'

Koniec! Emocjonująca końcówka zrekompensowała nie szczególnie ciekawe spotkanie. Na zakończenie sezonu 2014/2015 Hellas Verona remisuje z Juventusem 2:2!

19:59

93'

GOOOL!! Gomez! Wyrównanie! Przepięknie wykończenie akcji głową! Ależ emocje w końcówce!

91'

Pepe wykonuje bardzo agresywny wślizg i zostaje usunięty z boiska!

89'

Tevez zbyt lekko uderza i Rafael broni karnego!

88'

Marquez otrzymuje napomnienie.

89'

Marquez ewidentnie fauluje Llorente.

85'

Saviola wbiega na boisko.

85'

Juventus długo utrzymuje się przy piłce. Goście są najwyraźniej zadowoleni z wyniku.

84'

Verona próbuje kontrować jednak Toni otrzymuje niedokładne zagranie.

78'

Allegri wymienił Pereyrę na Simone Pepe.

77'

Janković zostaje zmieniony przez Valotiego.

76'

Emil Hallfredsson uderzył z dystansu jednak Buffon był na posterunku.

75'

Znowu groźnie zrobiło się pod w polu karnym Verony, jednak Rafael uprzedził Lichtsteinera.

19:30

69'

Tevez oddaje strzał jednak zostaje zblokowany.

64'

Piłka w siatce, po zagraniu ręką Juana Gomeza, który został za to ukarany żółtą kartką.

59'

Lichtsteiner zastępuje Evrę.

59'

Greco zmieniony przez Obaddiego.

57'

Llorente! Kapitalna kombinacja mistrzów Włoch, Hiszpański snajper obsłużony przez Simone Padoin dopełnia formalności.

56'

Gospodarze w natarciu, tym razem po rzucie wolnym zabrakło dokładności.

54'

Luca Toni kolejne uderzenie, tym razem nie trafił w bramkę.

48'

GOOOOL!! Luca Toni doprowadza do wyrównania!

45'

Zmiana w ekipie Massimiliano Allegriego.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę.

18:55

47'

Juventus schodzi na przerwę prowadząc po fantastycznym golu Pereyry, mimo iż mecz jest wyrównany.

47'

Na zakończenie pierwszej części nieudana wrzutka Pirlo po rzucie wolnym.

45'

Bliscy podwyższenia wyniku goście, jednak Tevez przegrał pojedynek z Rafaelem.

42'

GOL! Pereyra kapitalnym strzałem pokonał bramkarza Verony. Argentyńczyk zdjął pajęczynę z prawego okienka!

42'

Llorente nie skorzystał z kapitalnego podania Teveza. To była najlepsza sytuacja jak dotąd w tym spotkaniu.

40'

Panagiotis Tachtsidis otrzymuje żółtą kartkę.

36'

Llorente uderza w poprzeczkę, naprawdę bliski szczęścia był Hiszpan.

34'

Toni oddaje strzał ze wślizgu jednak nie pokonał Buffona.

32'

Żółty kartonik obejrzał Tevez za taktyczny faul blisko koła środkowego.

30'

Ciekawa kombinacja Hellas jednak Gomez nie trafił w bramkę.

23'

Marchisio uderza z woleja jednak jest to strzał niecelny.

19'

Wbrew oczekiwaniom w pierwszym kwadransie obie drużyny starają się stworzyć sytuacje. Gra jest wyrównana.

18:15

10'

Celne, lecz zdecydowanie za lekkie uderzenie Teveza.

8'

Gospodarze którzy odważnie weszli w mecz szybko wypracowali dogodną sytuację Toniemu. Włoski snajper mógł strzelać z bliskiej odległości.

18:01

Pierwszy gwizdek arbitra w wyjazdowym meczu mistrza Włoch Juventusu Turyn z Hellas Verona, zajmującym bezpieczną 13 pozycje w tabeli. Zaczynamy