Poniedziałek, 7 kwietnia 2014, godz. 19:00
Juventus TurynJuventus Turyn
2 : 0
95'

Uff, koniec! Juventus ogrywa Livorno po dwóch bramkach Llorente i tym samym przedłuża rekordową serię zwycięstw w ligowych rozgrywkach do 16 meczów z rzędu!

Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk, do zobaczenia podczas kolejnych relacji tekstowych!

93'

Piłkarze grają bo muszą.

92'

Ostatnia próba ataku drużyny gości niech lepiej pozostanie pominięta milczeniem...

91'

A tymczasem Andrea Gervasoni zamiast szybko zakończyć spotkanie dolicza aż pięć minut.

90'

No cóż, na boisku nie dzieje sie już nic ciekawego. Piłkarze czekają na ostatni gwizdek Andrei Gervasoniego.

88'

Nadal grę kontroluje Juventus. Trzy punkty raczej na pewno zostaną w Turynie.

85'

Jeszcze jeden korner dla Starej Damy.

84'

Ostatnia zmiana w Juve. Dobrze grający Pogba schodzi z boiska, wchodzi Padoin.

82'

Juventus konstruuje atak pozycyjny. Przed chwilą dobrą okazję mógł mieć Vucinić jednak koledzy z drużyny nie zauważyli wychodzącego na pozycję Czarnogórca.

80'

Ostatnie dziesięć minut meczu przed nami. Senne i nudne spotkanie...

78'

A strzelca dwóch bramek - Fernando Llorente zmienia przymierzany do Arsenalu Mirko Vucinić.

75'

Biagianti out, Mosquera in. Może ta zmiana rozrusza jakoś to spotkanie.

74'

Słaby strzał z dystansu piłkarza Livorno ląduje wprost w rękawicach Buffona.

70'

Ależ podanie Pirlo - profesor środka pola! Niestety, młody Pogba nie przewidział tego zagrania do końca i uderzył niecelnie.

68'

Giovinco zmienia Teveza, Argentyńczyk zaliczył przyzwoity występ.

67'

Na przemian atakuje Livorno i Stara Dama. Na razie jednak nie możemy doczekać się kolejnej bramki.

66'

Jednak zobaczymy dziś na boisku Belfodila. Zastąpił on Emegharę.

65'

Chciałbym przeprosić za pomyłkę, której nie zauważyłem. Żółtą kartką ukarany został nie Cecchelini a Paolo Castellini.

61'

Z boiska zejdzie Ceccherini, który ma na swoim koncie żółtą kartką a za niego pojawia się Piccini.

60'

BUFFON KAPITALNIE BRONI ! Huknął z dystansu Duncan a golkiper Squadra Azzurra wyciągnął się jak struna i zbił piłkę zmierzającą do bramki Juve !

58'

Livorno nacisnęło na gospodarzy pod bramką Buffona, jednak spokojnie wyszli z tej sytuacji Bianconeri i zakończyli kontrę strzałem Pirlo.

57'

Bonucci zderzył się z Valentinim próbując wyłuskać piłkę.

53'

Znów Livorno zamknięte we własnej szesnastce a piłkarze Starej Damy nabijają statystykę liczby podań.

51'

Widać spokój w grze Juve, gospodarze nie mają się do czego śpieszyć. Bezpieczny wynik.

49'

Mocny i niecelny strzał Siligardiego z rzutu wolnego.

48'

W pierwszych minutach drugiej części spotkania piłkarze gości próbują zbliżyć do bramki Buffona jednak skutecznie utrudnia to im defensywa Juventusu.

20:00

Gra wznowiona, wracamy na Juventus Stadium!

19:50

Oraz drugie trafienie Hiszpana.

19:48

Korzystając z przerwy w meczu, pierwszy gol Llorente :

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Juventus pewnie prowadzi 2:0.

44'

Kontra Juventusu zakonczona fantastycznym uderzeniem z dystansu Teveza !!! Piłka o centymetry mija bramkę, gdyby wpadła mielibyśmy kandydata na bramkę roku !

43'

Emeghara ! Nagle znalazł się w polu karnym gospodarzy i zmarnował doskonałą okazję na kontaktową bramkę !

40'

Lichsteiner ! Próbował dogrywać do Teveza, jednak niecelne!

39'

Turyńczycy kontrolują przebieg spotkania ale wciąż są pod bramką Livorno.

36'

Znów Pirlo, tym razem dogrywa do Lichsteinera ale ten nie potrafił skierować piłki do siatki.

35'

Ależ szybko drugą bramkę zdobył Llorente ! Hiszpan zamienił na bramkę znakomicie wykonany rzut rożny. Piłkę dorzucał mu oczywiście Andrea Pirlo !

35'

DWA !!! LLORENTEEE !!!

35'

Pogba zza pola karnego uderzał na bramkę Bardiego, ale strzał ten przynosi jedynie rzut rożny.

33'

Krótko : przyjął, odwrócił się i huknął nie do obrony pod poprzeczkę ! Kapitalny gol snajpera Juve !

32'

LLORENTEEE !!!

31'

Póki co Juve przeważa ale nic z tego nie wynika. Kilka niezłych piłek ze stałych fragmentów gry rzucił Pirlo, kilkukrotnie na skrzydle zakręcił rywalem Asamoah ale pilka nie moze znaleźć drogi do bramki.

30'

Asamoah bardzo aktywny w tym meczu. Kwadwo zszedł w pole karne i w ostatniej chwili został zatrzymany przez defensorów gości. Korner.

27'

Mesbah rozgrywał pilkę w środku boiska, jednak atak Livorno przerwało niecelne podanie do linii defensywy.

25'

Atakująca drużyna gości zatrzymana pod bramką Buffona, kontrę uruchamia Pirlo.

24'

Bramka wisi w powietrzu. Goście ograniczyli swoją grę do prób poderwania się do szybkiego kontrataku.

22'

Kolejna dobra akcja Bianconerich zakończona kornerem.

21'

Conte żywiołowo reaguje przy linii bocznej, tymczasem Juventus miał serię kilku wrzutów z autu w niebezpiecznym miejscu pod polem karnym przeciwnika.

20'

Chiellini ! Pogba ograł rywala, wyłożył piłkę swojemu koledze z zespołu a ten fatalnie spudłował ! To powinna być bramka !

18'

Livorno zamknięte w obrębie własnej szesnastki, znów dobrze atakują gospodarze ale jak do tej pory lepiej bronią sie przyjezdni.

17'

Dobre dośrodkowania w pole karne Livorno - najpierw blisko strzelenia bramki był Pogba, a poprawę na raty złapał Bardi.

16'

Mesbah faulował, rzut wolny dla Bianconerich w okolicach 40 metra boiska.

16'

Długa piłka do Szwajcarskiego napastnika Livorno - niecelna. Grę od bramki wznawia Gigi Buffon.

14'

Stara Dama zdominowała środek pola i nie rusza się spod okolic szesnastki Livorno.

11'

Gospodarze utrzymują się przy piłce, dobry początek meczu na Juventus Stadium.

9'

Strata piłkarzy Livorno w środku pola, z kontrą ruszyło Juve. Akcję strzałem kończył Tevez, tym razem uderzenie snajpera Starej Damy przynosi rzut rożny.

8'

TEVEZ ! Argentyńczyk powtórzył to co przed chwilą zrobił Emeghara. Tevez rozegrał pilkę z Llorentę, po chwili uderzył na bramkę ale jego strzał obronił Bardi. Argentyńczyk próbował również dobitki - podobnie jak Emghara, bezskutecznie!

7'

W międzyczasie gospodarze próbowali atakować ze skrzydła, jednak bezskutecznie.

5'

Emeghara - jego nazwiska nie ma w wyjściowym składzie. Według moich informacji - Szwajcar zastąpił w ostatniej chwili kontuzjowanego Belfodila. Nie wiemy co stało się napastnikowi Livorno, prawdopodobnie doznał urazu podczas rozgrzewki.

3'

Blisko zdobycia bramki Livorno! I to dwukrotnie! Pierwszy strzał Emeghary broni Buffon a dobitka Szwajcara mija bramkę Juventusu! Było gorąco!

19:01

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynają gospodarze!

19:00

Przenosimy się na Juventus Stadium w Turynie, za chwile rozpocznie się spotkanie a tymczasem możemy posłuchać hymnu Juventusu!

18:56

Ławka rezerwowych gości:

Aldegani, Anania, Tiritiello, Piccini, Gemiti, Mosquera, Bartolini, Benassi, Borja, Paulinho, Emeghara.

18:54

Ławka rezerwowych "Starej Damy":

Storari, Rubinho, Ogbonna, Peluso, Padoin, Isla, Giovinco, Quagliarella, Osvaldo, Vučinić.

18:53

Livorno : Bardi – Coda, Castellini, Valentini – Ceccherini, Greco, Duncan, Biagianti, Mesbah – Belfodil, Siligardi.

18:52

Oto wyjściowe jedenastki : Juventus : Buffon – Bonucci, Chiellini, Cáceres – Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Pogba, Asamoah – Tévez, Llorente.

18:44

Witamy na relacji live ze spotkania 32 kolejki Serie A miedzy Juventusem a AS Livorno! Mecz rozpocznie się za 15 minut, za chwilę zaktualizujemy składy na to spotkanie.