Niedziela, 9 lutego 2014, godz. 20:45
Inter MediolanInter Mediolan
1 : 0
92'

Koniec meczu. Inter na własnym stadionie pokonuje Sassuolo po golu Waltera Samuela.

92'

Jeszcze Guarin próbuje z dystansu, ale Gianluca Pegolo ma dziś swój dzień i broni każy atak Interu!

90'

Podobnie jak pierwsza, tak i druga połowa potrwa dwie minuty dłużej.

89'

Nietęga mina Waltera Mazzarriego, który nie jest raczej zadowolony z postawy swojej drużyny.

88'

Aleandro Rosi nieprzepisowo przytrzymał rywala ii sędzia odgwizdał faul.Rzut wolny dla Interu.

86'

Luca Marrone pędził na przebój i zamiast podawac do lepiej ustawionego i skutecznego Berardiego zdecydował się na ryzykowany, samotny rajd pod bramkę Handanovica. Jak się zakończył? Rzecz jasna stratą...

85'

Gracze Inter popełniają coraz więcej błahych błędów, które przy chwili nieuwagi moga skutkowac stratą gola.

83'

Zdravko Kuzmanović opuszcza boisko, a w miejsce Serba Saphir Taider.

82'

Rodrigo Palacio wyszedł sam na sam z obrońcami Sassuolo, szybko do pomocy przybył mu Hernanes, który piłkę skierował w kierunku bramki, ale niedokładnie, gdyż ta powędrowała ponad poprzeczkę.

80'

Na boisku pojawia się także Floro Flores z Sassuolo, który zastąpił Floccariego.

79'

Strzelec bramki, Walter Samuel opuszcza murawę z akompaniamentem braw kibiców. Zastąpi go Hugo Campagnaro.

78'

Ruben Botta posłał dobre dośrodkowanie, które przyjął Guarin, jednak w momencie, w którym Kolumbijczyk chciał oddac strzał został zablokowany przez obrońców gości.

76'

Domenico Berardi chciał podawac do czyhającego w polu karnym Interu Alessandro Longhiego, ale niebiesko-czarna obrona jest czujna i nie pozwoliła na dalsze rozegranie akcji.

73'

Paolo Bianco opuszcza plac gry, dobrze radził sobie gracz Sassuolo w dzisiejszym meczu. Na murawę wbiega Simone Missiroli.

71'

Yuto Nagatomo znów sprawdził formę Gianluci Pegolo, który jak na razie między słupkami radzi sobie koncertowo.

69'

Zdobycie bramki zamiast zmotywowac Inter do jeszcze lepszej gry sprawiła, że gospodarze powoli oddają inicjatywę Sassuolo. Skromne 1:0 wystarczy graczom Mazzarriego w starciu z przedostatnią drużyną Serie A?

68'

Ruben Botta dopiero powąchał murawę, a już sędzia musiał ostudzic jego agresywne zagrania żółtą kartką.

66'

Ulubieniec trybun na Giuseppe Meazza, Diego Milito opuszcza plac gry i pomimo masy niewykorzystanych okazji zostaje żegnany gromkimi brawami. Zastąpi go Ruben Botta.

65'

Kolejne akcja Palacio - Milito, co się dzieje z Argentyńczykiem, nie wiadomo. Jeszcze kilka sezonów temu każdą klarowną akcje napastnik wykończyłby z zamkniętymi oczami...

63'

Jonathan przecenił swoje możliwości.Piłkarz oddał mocny strzał z dystansu, ale chybił i posłał piłkę obok prawego słupka.

61'

Rodrigo Palacio, chociażby za same starania, należałaby się dziś bramka. Pracuje na boisku za trzech, ciągle stara się stwarzac jeśli nie sobie, to swoim kolegom wiele akcji bramkowych.

59'

Domenico Berardi dośrodkowuje, ale obrońcy Interu bezpiecznie wybijają piłkę.

56'

Nie wiedziec dlaczego Fredy Guarin upodobał sobie dzisiaj oddawanie strzałów z dystansu skoro kompletnie mu to nie wychodzi. Kolumbijczyk strzelał z okolicy 25 metra, ale jak zwykle w jego przypadku futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

54'

Rosi faulował Rodrigo Palacio i został ukarany żółta kartką.

52'

Yuto Nagatomo chciał zagrac do lepiej ustawionych kolegów, ale obrońcy Sossuolo przecięli to podanie.

50'

Walter Samuel zdobył bramkę, a po chwili mógł spowodowac, że Samir Handanović wyciągałby piłkę z siatki. Strzelec popełnił fatalny błąd w obronie, ale golkiper Interu w porę zainterweniował i wybił piłkę na aut.

49'

Walter Samuel uderzył z główki po podaniu jakie otrzymał z rzutu rożnego i bez problemów skierował piłkę do siatki. Inter pracował na tego gola przez całą pierwszą połowę.

49'

GOL! WALTER SAMUEL!

47'

Znów Palacio bierze na swoje barki opdowiedzialnośc za kreowanie akcji swojego zespołu, przed chwilą ruszył lewą flanką, ale został zatrzymany przez Rosiego.

46'

Jeżeli Inter w drugiej części meczu nie będzie wykorzystywał tak jasnych i klarownych sytuacji z pewnością nie polepszy swojej sytuacji w ligowej tabeli, a i tak zagrożona posada Waltera Mazzarriego zawiśnie na włosku.

45'

Wracamy do Mediolanu po przerwie, przed nami druga połowa meczu!

21:32

Inter Mediolan - SassuoloInter Mediolan - Sassuolo

47'

Koniec pierwszej połowy. Inter do przerwy remisuje bezbramkowo z Sassuolo.

47'

Chaotyczne poczynania podopiecznych Mazzarriego wskazują na to, że ci chcą za wszelką cenę dotrwac do końca pierwszej połowy bez starty gola.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

44'

Powiedzenie "do trzech razy sztuka" nie dotyczy najwyraźniej Interu Mediolan. Trzecia niemal pewna akcja bramkowa zmarnowana przez gospodarzy, tym razem Rodrigo Palacio z rzutu wolnego mógł zdobyc bramkę.

42'

Znowu Diego Milito! Co tez wyprawia Argentyńczyk! Zmarnował kolejną świetną okazję, to mogło byc już 2:0!

40'

Co się działo pod bramką Pegolo? Rodrigo Palacio zagrywał do Diego Milito, a ten posłał piłkę na lewy słupek zmuszając golkipera Sassuolo do kolejnej już interwencji.

38'

Domenico Berardi coraz częściej dochodzi do głosu, jeśli młoda gwiazda gości odpali wyższy bieg Inter będzie musiał zacząc martwic się o wynik.

36'

Rodrigo Palacio złapany w pułapkę ofsajdową. Czujni są dziś defensorzy Sassuolo i nie pozwalają na szaleństwa graczom Interu.

34'

Kolejna próba z dystansu Guarina, ale tak jak każda poprzednia, tak i ta kończy się niepowodzeniem.

32'

Stały fragment gry dla Sassuolo, fenomenalny strzał Domenico Berardiego z dystansu, Samir Handanović niczym struna wyciągnął się między słupkami i z trudem obronił uderzenie 19-latka!

31'

30'

Fredy Guarin miał pretensje do arbitra spotkania, że nie zauważył zagrania piłki ręką przez przeciwnika. Powtórki telewizyjne pokazały jednak, że Kolumbijczyk nie miał racji.

29'

Palaio ofiarnie przedzierał się przez szczelny mur rosłych defensorów Sassuolo, ale z tej akcji nic nie wyszło.

28'

Sassuolo po pierwszym kwadransie zerwało się do boju, ale ich strzeleckie zapędy maleją z każdą kolejna minutą meczu.

26'

Bramka dla Interu wisi w powietrzu. Gospodarzom brakuje dziś skuteczności.

24'

Uraz Davide Biondiniego okazuję się jednak bardziej poważny, piłkarz opuszcza boisko, a zastąpi go Raman Chibsah.

22'

Davide Biondin doznał jakiegoś urazu, interweniują lekarze.

21'

Inter jest w gazie. Niezwykle aktywny od początku spotkania Fredy Guarin chciał posłac futbolówkę na jedenasty metr, ale został uprzedzony przez piłkarzy Sassuolo.

19'

Hernanes!!!! Brazylijczyk mógł zdobyc pierwszego gola dla Interu! Dostał precyzyjne podanie w pole karne i od razu oddał strzał na bramkę, ale piłka odbiła się od słupka!

17'

Groźny strzał z dystansu Guarina! Kolumbijczyk strzelał mocno i był bliski pokonania Pegolo!

15'

Matteo Brighi ciągnie przeciwnika za koszulkę, sędzia dyktuje rzut wolny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Hernanes , ale jeden z obrońców Sassuolo spisał się dobrze i uchronił Pegolo przed interwencją.

13'

Inter nabiera wiatru w żagle, Guarin nie wiedząc co zrobic z piłką dośrodkował w pole karne i prawie udało mu się pokonac Pegolo.

12'

Z kontrą wychodzą przyjezdni. Alessandro Longhi zdołał przyjąc mało precyzyjne podanie do Berardiego, ale jego szarża na bramkę Handanovica została zablokowana przez defensorów gospodarzy.

11'

Długie podanie Rolando na głowę Palacio, ale ten nie opanował w porę futbolówki i stracił ją na rzecz rywali.

9'

Na chwilę obecną na placu gry nie widac, żeby to podopieczni Eusebio Di Francesco znajdowali się w strefie spadkowej.

8'

Diego Milito szukał swojej szansy w polu karnym Sassuolo, ale sędzia zasygnalizował, że Argentyńczyk znalazł się na pozycji spalonej.

7'

Fredy Guarin ruszył prawą flanką, ograł dwóch piłkarzy w biało-zielonych trykotach, ale zatrzymał się na trzecim, który skutecznie odebrał mu futbolówkę.

5'

Goście coraz śmielej poczynają sobie pod bramką Handanovica, teraz to Inter nie jest w stanie przerwac ataku przeciwnika.

4'

W piłkarzach Interu z pewnością drzemie sportowa złośc, kibice "Nerazzurrich" nie pamiętają już chyba ostatniego zwycięstwa swojej drużyny, dlatego też gracze Mazzarriego będą chcieli zrobic dziś wszystko, by przerwac tą fatalną passę.

3'

W barwach Interu debiutuje dziś Hernanes, który zamienił Rzym na Mediolan w zimowym okienku transferowym. Na treningach prezentował się świetnie, jak będzie dzisiaj?

2'

Spokojny początek na Giuseppe Meazza, Inter powoli buduje swój atak, a piłkarze Sassuolo jak na razie tylko bezradnie śledzą poczynania swoich rywali.

1'

Pierwszy kontakt z piłką golkipera Sossuolo, Gianluci Pegolo, który wznowił grę po nieudanym ataku gospodarzy.

20:44

Pierwszy gwizdek Sebastiano Peruzzo i od środka rozpoczynają gracze Interu!

20:44

Na Giuseppe Meazza rozbrzmiewa już niezwykle dźwięczny hymn Interu "Ce solo Inter". To oznacza, że za kilkadziesiąt sekund rozpoczynamy spotkanie w Mediolanie!

20:42

Za nami 22. ligowe kolejki na Półwyspie Apenińskim. Podopieczni Waltera Mazzarriego plasują się aktualnie na szóstym miejscu w tabeli i tracą do lidera rozgrywek Juventusu aż 26 punktów. Z kolei Sassuolo to przedostatni zespół włoskiej ekstraklasy który ma zaledwie 17 "oczek" na koncie, a żeby myśleć o utrzymaniu musi koniecznie zdobyć dzisiaj cenne punkty.

20:39

Obie drużyny przystąpią do meczu w niezbyt dobrych nastrojach. Wszystko dlatego, że w ostatniej serii spotkań zarówno Inter, jak i Sassuolo przegrywali swoje potyczki. "Nerazzurri" ulegli z Juventusowi 1:3 w wielkich derbach Italii, natomiast beniaminek Serie A poległ z Hellasem Weroną.

20:38

Rezerwowi piłkarze Interu: Castellazzi, Carrizo, Zanetti, Andreolli, Icardi, Kovacić, Campagnaro, Mudingayi, Botta, Taider, Ranocchia, D'Ambrosio.

20:38

Rezerwowi piłkarze Sassuolo: Polito, Pomini, Antei, Pucino, Gazzola, Ziegler, Chibsah, Missiroli, Sansone, Farias, Floro Flores, Zaza.

20:37

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 23. kolejki włoskiej Serie A, w którym Inter zmierzy się z Sassoulo.