Chievo Weronachievo
1 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
22:40

Piłkarze Juventusu mieli dziś dużo szczęścia i tylko dzięki niemu wywożą z Werony komplet punktów. Stara Dama po 5. kolejce najprawdopodobniej wskoczy na podium ligowej tabeli, a ich dzisiejsi rywale na pewno nie opuszczą dolnej części. W nadchodzącej kolejce Serie A Juventus Turyn rozegra derby z AC Torino, natomiast Chievo Werona powalczy o punkty na wyjeździe z Catanią. Za śledzenie relacji dziękuje M.Popko

93'

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

92'

Ambitne ataki w końcówce w wykonaniu gospodarzy, jednak nie mogą przez dłuższy czas utrzymać się przy piłce

88'

Za Thereau wchodzi Sergio Pelissier

90'

3 minuty doliczone do regulaminowych 90.

87'

Arturo Vidal na ostatnie minuty w ekipie Starej Damy.

82'

Pierwsza szansa Chievo niewykorzystana. Bentivoglio oddał piłkę do środka, tam odegrał mu górą z pierwszej jednen z partnerów i napastnik Werony mógł pokonać Buffona, jednak nieczysto trafił w futbolówkę.

76'

Rozpoczął się ostatni kwadrans w meczu, a jedynym obszarem gry jest połowa gospodarzy. Czy będzie ich stać na jedną skuteczną akcję?

75'

Antonio Conte wprowadza na plac gry Carlosa Teveza. Argentyńczyk pojawił się na nim za Quagliarellę.

74'

Dobry przerzut do świeżego Lichtsterinera, jednak wielkie pokłady energii Szwajcara pozwoliły mu tylko i aż na rajd poza linię końcową.

70'

A także Ardemagni za Paloschiego.

67'

Oraz Radovanović za Estigarribię.

65'

Lichtsteiner za Islę.

65'

Juventus na prowadzeniu! Nieszczęśliwa interwencja Bernardiniego i stoper Chevio wyręcza napastników z Tutynu.

61'

Llorente poprawił nieco celownik, albowiem stojąc tyłem do bramki zdołał oddać strzał głową, jednak w środek bramki.

59'

W meczu Lazio-Catania widzowie obserwowali bramki już w 4. i 6. minucie spotkania. Kibice w Weronie mogli być świadkami jeszcze żywszego początku, tym razem drugiej połowy, gdyby arbiter uznał gola gospodarzom.

56'

Marchisio z dystansu! Włoch uderzył potężnie pod poprzeczkę, jednak na posterunku Puggioni.

53'

Chwilę później za faul będący skutkiem frustracji żółtko ogląda Bentivoglio.

50'

Za pretensje do sędziego liniowego ukarany został Sardo - strzelec nieuznanego gola.

50'

GOOOLaaa nie ma... piłka w bramce Buffona, który popełnił wielki błąd nie łapiąc piłki, ale odgwizdany spalony. Po obejrzeniu powtórki muszę przyznać - błąd sędziego. Powinno być już 2:1.

48'

Quagliarella najpierw uderzył w bramkarza, przy pierwszej dobitce piłka obiła poprzeczkę i słupek po czym zatrzymała się na linii bramkowej, a dopiero przy trzeciej próbie zdołał wbić futbolówkę do siatki.

46'

GOL, Quagliarella!

46'

Wracamy do Werony. Od środka drugą połowę rozpoczęła Stara Dama.

21:40

Wyniki pozostałych spotkań Serie A po pierwszych 45 minutach: Bologna 1:1 Milan, Lazio 2:1 Catania, Livorno 1:0 Cagliari, Parma 4:2 Atalanta, Napoli 1:1 Sassuolo, Sampdoria 0:0 Roma, Torino 1:1 Hellas Werona.

46'

Nieudolny upadek Quagliarelli w polu karnym ostatnim akcentem w tej części gry.

45'

Pierwsza połowa spotkania potrwa o 1 minutę dłużej.

43'

Isla z ostrego kąta zdecydował się na strzał, piłkę podbił po drodze defensor Chievo tak, że ta spadła na głowę osamotnionego Llorente. Mówiąc żargonem Hiszpan nie miał jednak "z czego uderzyć" i ten "strzał" pada łupem bramkarza.

38'

Podanie wprost do koszyczka bramkarza Chievo. Podającym był Llorente, który gra dziś bardzo bezbarwnie i nie pomaga partnerom z drużyny.

35'

Nie musze pisać która z drużyn przeprowadziła przed momentem akcję :) Quagliarella był już w polu karnym, ale jego strzał z półobrotu zatrzymał się na głowie obrońcy. Następnie z linii szesnastki dobijał Pirlo, nieznacznie pomylił się uderzając nad poprzeczką i interweniującym bramkarzem gospodarzy.

32'

Obraz gry póki co bez zmian - piłkarze z Turynu przy piłce na połowie rywala, czyhający na błąd któregoś z obrońców Chievo.

29'

Sardo odebrał piłkę niedaleko bramki Juventusu, dograł kozłującą piłkę do Thereau, a Francuz z pierwszej piłki strzałem na dalszy słupek pokonał Buffona

28'

GOOOOL!!! Ależ zwrot akcji!

27'

Clayton zderzył się podczas interwencji z klubowym kolegą i potrzebował chwili czasu by dojść do siebie.

25'

Tym razem Andrea Pirlo zdecydował się na wrzutkę, której nikt z jego partnerów nie przeciął.

24'

Żółta kartka dla Drame za faul. Kolejny stały fragment gry

23'

Kombinacyjna próba rozegrania rzutu wolnego na trzydziestym metrze zakończyło się niepowodzeniem i Stara Dama musi od początku budować swoją akcję.

21'

Pogba "przeskoczył" Boukary'ego Drame po czym oddał strzał głową, zgodnie z poprzednikami - bardzo niecelnie.

17'

Hiszpan podbił sobie piłkę kolanem po czym uderzył z powietrza wysoko nad poprzeczką.

14'

I znów. Pogba głęboko w pole karne, lecz Llorente znów przegrywa pojedynek z defensorami.

12'

Nerwowy początek w Weronie. Akcje Juventusu są szybkie, ale równie szybko się kończą, zwłasza na wrzutkach "do nikogo".

10'

Pogba wrzuca na głowę Llorente, ale Hiszpan nie trafił czysto w piłkę, a było to blisko bramki Christiana Puggioni.

7'

Teraz zagrożenie pod bramką Buffona. Chievo z rzutu rożnego w sam środek kotła, futbolówka została przedłużona przez... obrońcę i na szczęście na gości powędrowała na aut.

3'

Pierwsza akcja Starej Damy. Isla prowadził piłkę przed szesnastką, jednak wyłuskali ją obrońcy gospodarzy.

1'

Ruszyli! Od środka gospodarze.

20:45

Zawodnicy stawili się już na murawie. Chievo zagra w żółtych, natomiast Juventus w czarno-białych trykotach.