AS RomaAS Roma
2 : 1
Torino F.C.Torino FC
93'

I koniec! Znakomite widowisko w Rzymie. Roma wygrywa rzutem na taśmę 2:1 z Torino i umacnia się na drugim miejscu w Serie A. Bramki zdobywali dziś: Ciro Immobile, Alessandro Florenzi i Mattia Destro. Brawo za walkę dla obu drużyn, a za wspólnie spędzony czas dziękuje Mateusz Warianka.

Gloria Calcio

93'

Fatalna strata w środkowej strefie Immobile, piłka trafia do Gervinho, ten wypatrzył z lewej strony Florenziego, a rezerwowy Romanista trafia do siatki! Chyba już jest po meczu.

92'

Gooooooooooooooooooool!! Roma 2 Torino 1! Florenzi!

90'

Glik! I nie ma bramki! Maksimović strzela z woleja, a Polak sprytnie starał się zmienić kierunek lotu piłki, jednak niecelnie!

89'

Cerci urywa się Bastosowi, dośrodkowuje do Immobile, ale ten w porę powstrzymany przez Maicona

87'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Bastosa...

84'

Akcja Gervinho, jednak jego strzał w ostatniej chwili zablokowany przez Glika.

84'

Zmęczonego Nainggolana zmienia Florenzi.

82'

Spadło nieco tempo tego meczu. Chyba żadna drużyna nie chcę zaryzykować stratą bramki w ostatnich minutach.

79'

Immobile ukarany żółtą kartką za faul taktyczny. To oznacza, ze napastnik nie zagra w następnym spotkaniu.

73'

Vives ukarany żółtą kartką.

70'

A Romagnoliego zmienia Bastos.

69'

Podwójna zmiana w ekipie Rzymian. Za Tottiego wchodzi Ljajić.

69'

Fantastyczny kontratak Torino! Maksimović zagrał w pole karne do Cerciego, ten niepilnowany przyjął sobie piłkę, jednak uderzył niecelnie. To powinien być gol.

69'

Dośrodkowanie Pjanicia i Glik ratuje swoją drużynę przed stratą bramki!

66'

Maksimović ukarany żółtą kartką za próbę pozbawienia Pjanicia koszulki.

65'

Znów aktywny w ataku Immobile, tym razem jego strzał z 16 metrów powędrował w trybuny.

60'

Ależ zmarnował szanse na kontratak Immobile. Goście wychodzili trzech na trzech, jednak młody napastnik źle podał do Cerciego.

59'

Teraz próba Nainggolana, jednak strzał niecelny.

58'

Pjanić strzela z dystansu, broni Padelli.

55'

Strzelec bramki leży kontuzjowany na boisku. Mamy przerwę w grze.

52'

Kapitalne długie podanie ze środka pola od Vivesa do Immobile, który z ostrego kąta, z pierwszej piłki ładnym wolejem pokonuje De Sanctisa

52'

Goooooooooooooooool!!! Mamy wyrównanie! Ciro Immobile!

49'

Torino długo rozgrywa piłkę na własnej połowie. Roma nie kwapi się za bardzo do ataku.

47'

Dobra próba Tottiego, który poszukał w polu karnym Gervinho, ale odważne wyjście Padelliego.

46'

Pora rozpocząć drugie 45 minut! Przy piłce Roma.

46'

I koniec pierwszej połowy. Roma prowadzi zasłużenie 1:0 po bramce Matti Destro. Torino póki co bez celnego strzału w tym meczu. De Sanctis śmiało mógłby wziąć ze sobą jaką książkę z szatni.

43'

Roma - TorinoRoma - Torino

43'

Gervinho kapitalnie ze środka podał piłkę do Destro, ta trochę uciekła, jednak napastnik gospodarzy poszedł odważnie wślizgiem i pokonał Padelliego.

42'

Goooooooooooooooooooool!!! Mattia Destro!!! Roma na prowadzeniu!

38'

Rzymianie nie mają pomysłu jak strzelić bramkę. Teraz desperackie uderzenie Toloia i piłkę odprowadza wzrokiem bramkarz gości.

36'

To powinna być bramka! Fantastycznie broni Padelli strzał Pjanicia i dobitkę Destro. Tylko rzut rożny.

35'

Jedna z niewielu groźnych akcji Torino. Immobile próbował uderzyć na bramkę De Sanctisa, jednak minimalnie obok słupka.

33'

Zamieszanie w polu karnym gości, piłkę wybijają obrońcy, a ta spada pod nogi Romagnoliego. Młody zawodnik bez zastanowienia się uderzył na bramkę, ale strzał trochę zbyt lekki.

31'

Glik brutalnie potraktowany przez Nainggolana! To powinna być czerwona kartka, a jest tylko żółta...

29'

Moretti ukarany żółtą kartką, za faul na Pjaniciu.

29'

Ale sytuacje zmarnował teraz Totti! Maicon otrzymał dobre podanie od Pjanicia, Brazylijczyk zagrał płasko na 11. metr, tam piłkę przepuścił De Rossi, a Totti marnuje stuprocentową sytuacje!

26'

Znów próbuje Cerci i po raz kolejny świetnie interweniuje Castan. Nie do przejścia jest stoper Romy w dzisiejszym spotkaniu.

22'

Z kontratakiem próbuje wyjść Torino, Cerci przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale ostatecznie został powstrzymany przez Castana.

20'

Znowu w natarciu Roma. Nainggolan bardzo dobrze dośrodkował z prawej strony, idealnie na głowę Destro, jednak ten nieczysto trafił w piłkę, a ta trafia do rąk Padelliego.

19'

AS Roma - NapoliAS Roma - Napoli

18'

Gervinho próbował przedrzeć się przez linie obrony, jednak w porę został zatrzymany przez Morettiego.

17'

Roma powoli zaczyna zyskiwać optyczną przewagę, jednak goście mądrze się bronią. Wygląda na to, że remis im odpowiada.

14'

Próba podania Tottiego do Maicona, jednak troszkę za mocno i Padelli spokojnie łapie piłkę.

10'

Gracze Torino jak na razie nie dają się rywalom z Rzymu i po ich grze widać, że podjęli rękawice rzuconą przez gospodarzy. Dość wyrównany mecz oglądamy, przynajmniej po dziesięciu minutach, na Stadio Olimpico.

8'

Starcie Castana i Immobile w polu karnym Romy, obyło się bez kartek.

7'

Rzut karny? Maicon przewrócił się w polu karnym Torino, gracze Romy domagają się rzutu karnego, ale sędzia wyraźnie pokazuje, żeby B razylijczyk podniósł się z ziemi i grał dalej.

5'

Rzut wolny dla Torino, wykonywał go Cesare Bovo, zagrywał na dłuższy słupek, ale Emiliano Moretti źle wyskoczył do piłki, a w dodatku jeden z graczy Torino został złapany w pułapkę ofsajdową.

3'

Pierwszy strzał w światło bramki Padellego oddał Miralem Pjanić.

2'

Torino w natarciu, ale w polu karnym rzymian pogubili się przyjezdni, a gospodarze oddalili grę od własnej bramki.

1'

Spokojny początek spotkania w wykonaniu Romy, gospodarze wymienili ze sobą kilkanaście podań, ale stracili piłkę po niedokładnym zagraniu Pjanica do Gervinho.

20:49

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają gospodarze!

20:48

Przywitanie kapitanów obu drużyn - Kamila Glika i Francesco Tottiego.

20:43

Przenosimy się na Stadio Olimpico, gdzie już rozbrzmiewa piękny hymn Romy!

20:41

W wyjściowym składzie Torino pojawił się oczywiście Kamil Glik, a na ławce rezerwowych Romy zasiadł Łukasz Skorupski.

20:29

Rezerwowi piłkarze Torino: Gomis, Berni, Rodriguez, Farnerud, Gazzi, Vesović, Tachtsidis, Meggiorini.

20:28

Rezerwowi piłkarze Romy: Lobonţ, Łukasz Skorupski , Dodo, Jedvaj, Torossidis, Taddei, Bastos, Florenzi, Ricci, Luca Mazzitelli.Ljajić.

20:27

Na placu gry może pojawić się dziś legenda Romy i włoskiego futbolu, Francesco Totti. Jego statystyki są imponujące: 699 meczów, 22 sezony i 288 goli - wszystko to w barwach rzymskiego zespołu. Totti

20:23

Z kolei Torino plasuję się dopiero na dziesiątej pozycji z 39. punktami na koncie.

20:22

Po 29. ligowych kolejkach Roma zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 68 punktów. Do liderującego Juventusu Giallorossi tracą czternaście "oczek", ale w zanadrzu mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Parmą.

20:20

Czy ekipa Kamila Glika pokona w Rzymie wicelidera tabeli włoskiej ekstraklasy? Na papierze szansę są niewielkie. Dlaczego? Przeczytajcie TUTAJ.

20:17

W tym sezonie pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się remisem 1:1. Gole zdobywali wtedy Alessio Cerci dla Torino oraz kontuzjowany dziś Kevin Strootman dla Romy. .

20:14

Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu 30. kolejki Serie A, w który AS Roma na Stadio Olimpico podejmie Torino!