AS RomaAS Roma
0 : 0
Inter MediolanInter Mediolan
94'

KONIEC MECZU. Roma bezbramkowo remisuje z Interem na Stadio Olimpico. Mecz, który zapowiadał się hitowym starciem na szczycie Serie A nieco rozczarował i z pewnością nie pozostanie w pamięci piłkarzy oraz kibiców obu drużyn.

93'

Gubią się gracze Romy w końcówce, ale niewiele wskazuje na to, by na finiszu stracili gola.

91'

Rodrigo Palacio przegrał pojedynek główkowy z Mehdim Benatią i od braki rozpoczął De Sanctis.

90'

Sędzia Mauro Bergonzi przedłużył mecz o cztery minuty.

89'

Ostatnią zmianę wykorzystuje także Rudi Garcia. Alessandro Florenzi zastąpi Gervinho.

87'

Wrzawa w sektorze kibiców przyjezdnych, na placu gry symbolicznie pojawi się nieśmiertelny Javier Zanetti i zastąpi Jonathana.

86'

Dużo błahych błędów i łatwych strat po obu stronach. Wszystko wskazuje na to, że w Rzymie dojdzie do podziału punktów.

84'

Hernanes postąpił zbyt egoistycznie, znajdował się w złej pozycji na oddanie strzału, a mimo tego zamiast poszukac lepiej ustawionych kolegów na siłę uderzał na bramkę Morgana De Sanctisa.

82'

Ostatnie dziesięc minut meczu na Stadio Olimpico, czy w końcu zobaczymy dziś jakieś bramki?

80'

Ostania zmiana w ekipie gości, za niewidocznego dziś Mattię Destro wbiega Michael Bastos.

79'

Radja Nainggolan także zasługuje dziś na największe pochwały, który próbował pokonac golkipera Interu z dystansu, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

77'

Roma mocno walczy i ciężko pracuje na zdobycie bramki. Przed chwilą Gervinho sprawdził umiejętności bramkarskie Samira Handanovica.

75'

Ileż werwy i polotu wniósł do gry Romy Miralem Pjanić! Serb dwukrotnie stanął przed szansą pokonania Handanovica, zabrakło tylko odrobiny szczęścia.

74'

Druga zmiana w ekipie Interu, za Mauro Icardiego na boisko wbiega Ruben Botta.

72'

Krótka przerwa spowodowana urazem Cambiasso i Gervinho. Obaj piłkarze zostali opatrzeni przed lekarzy swoich zespołów i wracają do gry.

71'

Petarda Gervinho lekko zablokowana przez Estebana Cambiasso wpada prosto w ręce Samira Handanovica.

69'

Hernanes próbował swoich sił z dystansu, ale po jego strzale piłka powędrowała obok lewego słupka.

67'

Vasilis Torosidis zagrywał do Gervinho, a ten po raz kolejny poważnie zagroził bramce Samira Handanovica. Świetnym refleksem popisał się w tej sytuacji Rolando, który wybił futbolówkę poza plac gry.

65'

Po dobrym i żywym kwadransie drugiej połowy tempo spotkania nieco spada. Piłkarze Romy zamknęli inter na własnej połowie, a Nerazzurri jak na razie skutecznie się bronią.

64'

Jest i on, Hernanes wygwizdywany przez kibiców Romy (za to, że niedawno był jeszcze piłkarzem Lazio) pojawia się w miejsce Alvareza.

62'

Przy linii bocznej rozgrzewa się Hernanes. Za kilka minut po raz pierwszy z ławki rezerwowych rozpocznie spotkanie barwach Interu.

60'

W drugiej części meczu unaocznia się nam problem, z jakim drużyna Mazzarriego zmaga się od kilku kolejek, jest to skutecznośc, a raczej jej brak.

58'

Po przewadze Interu z pierwszej połowy nie ma już najmniejszego śladu. Teraz na placu gry rządzą i dzielą gracze Rudiego Garcii.

57'

Miralem Pjanić po raz kolejny udowadnia jak ważnym ogniwem Romy są jego umiejętności. Bośniak zaledwie od kilku minut przebywa na boisku, a już zdołał w sposób znaczący ozywic grę swojej drużyny.

55'

Pierwszy kontakt z piłką Miralema Pjania zakończył się świetnym podaniem w pole karne Nerazzurrich, gdzie czeka Mattia Destro, któremu ostatecznie nie udało się opanowac futbolówki i ta opuściła plac gry.

54'

Rudi Garcia dokonuje pierwszej zmiany. Za Adama Ljajica pojawia się świetnie spisujący się w tym sezonie Miralem Pjanic.

53'

Mattia Destro wpadł w pole kare Interu, ale czujny Samir Handanović popisał się świetną interwencją.

52'

Gracze Romy najwidoczniej przemyśleli sobie swoją postawę jaką zaprezentowali w pierwszej części meczu i teraz znacznie lepiej radzą sobie na murawie.

50'

W Rzymie z nieba zaczął padac rzęsisty deszcz. Oby to nie wpłynęło w żaden sposób na przebieg spotkania.

49'

Nieco powolny początek drugiej połowy, czyżby obie ekipy nie miały już sił po wysiłku, jaki włożyły w rozegranie pierwszej? Miejmy nadzieję, że nie!

47'

Zabawna sytuacja ba boisku. Koszulka Kevina Strootmana została rozerwana i początkowo zaklejona...taśmą. Sędzia szybko nakazał jej zmianę, czego niechętnie dokonał Holender.

46'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany został Walter Samuel.

45'

Atak rozpoczyna Roma, Daniele de Rossi podawał do Destro, którego jednak zatrzymali defensorzy Interu.

45'

Po krótkiej przerwie wracamy na Stadio Olimpico i zaczynamy drugą połowę! Miejmy nadzieję, że teraz padną jakieś bramki.

45'

Sędzia nie przedłużył pierwszej połowy nawet o minutę. Do przerwy Roma bezbramkowo remisuje z Interem, a ja na razie na placu gry to goście mieli więcej do powiedzenia.

21:33

Roma - Inter

43'

Kevin Strootman w natarciu, to chyba pierwszy raz, kiedy Holender dłużej utrzymał się przy piłce. Bardzo przeciętny występ notuje jak na razie reprezentant "Oranje".

41'

Alvarez świetnie poradził sobie z dwoma graczami Romy i dośrodkowywał do Guarina. Ten nie mając miejsca na oddanie strzału posłał piłkę do Jonathana, ale ten szybko stracił ją.

39'

ładna akcja Romy, Nainggolan zagrywa piłkę do Gervinho, a ten z kolei posłał ją na prawe skrzydło do Ljajica. Serb próbował odegrac do lepiej ustawionych kolegów, ale pogubił się i ten moment nieuwagi szybko wykorzystali goście.

37'

Co ciekawe po raz ostatni Inter odniósł zwycięstwo w Rzymie w 2008 roku. Wówczas jedynego gola dającego zwycięstwo mediolańskiej drużynie zdobył Zlatan Ibrahimovic, obecnie zawodnik PSG.

35'

Emocje biorą górę nad piłkarzami obu drużyn, Radja Nainggolan niebezpiecznie faulował Rodrigo Palacio, a ten przez kilkadziesiąt sekund zwijał się z bólu środku pola. Sędzia jak na razie nie pokazuje żadnych kartek.

33'

Kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico z pewnością chcieliby dziś zobaczyc na placu gry Francesco Tottiego. Niestety tak się nie stanie, bowiem legenda Romy nie znalazła się dziś nawet na ławce rezerwowych.

32'

Nie ma gola!!!!! Mattia Destro pakuje piłkę do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego!

30'

Dobre zagranie Jonathana do Rodrigo Palacio, ale Argentyńczyk nie opanował piłki i stracił ją na rzecz gospodarzy.

28'

Roma nie przypomina dziś samej siebie, Gra wolno, bez pomysłu i polotu, na boisku ewidentnie brakuje człowieka, który pociągnął by grę rzymian. Rudi Garcia niebawem powinien zdecydowac się na jakieś zmiany.

27'

To nie jest dzień Yuto Nagatomo, Japończyk znów stanął przed świetną szansą pokonania Samira Handanovica, ale uderzając piłkę na dwudziestym metrze posłał ją wysoko ponad poprzeczkę.

25'

Groźna akcja Interu, Ricky Alvarez posłał piłkę w kierunku Yuto Nagatomo, ale ten nie zdołał zrobic z nią niczego konkretnego i zmarnował wysiłek swojego kolegi z zespołu.

24'

Piłkarze Romy trochę bezradnie próbują przedrzeć się przez świetnie spisującą się dziś obronę mediolańczyków, ale jak na razie nie potrafią znaleźć żadnego sposobu jak tego dokonać.

22'

Radja Nainggolan pędził prawą flanką i dobrze dośrodkowywał w pole karne Romy. Tam czujny na posterunku Jonathan przejął piłkę i udaremnił kolejny już atak rywali.

20'

Kolejny atak graczy Waltera Mazzarriego, rozpoczęty jak większośc z nich przez Rodrigo Palacio. Tym razem jednak próba Argentyńczyka spełza na niczym.

19'

Ostatnie minuty upłynęły pod znakiem lepszej gry Interu Mediolan. Gracze z Rzymu sprawiają wrażenie nieco uśpionych i jeśli w porę nie wyrwą się z letargu Morgan De Sanctis będzie wyciągał piłkę z własnej siatki.

17'

Rzut rożny dla Interu wykonywał Jonathan, ale stałe fragmenty gry nie są dziś najmocniejszą stroną Nerazzurrich.

16'

Leandro Castan niebezpiecznie wszedł w nogi Mauro Icardiego i może dziękowac sędziemu, że ten nie sięgnął po żółty kartonik.

14'

Mauro Icardi mógł wyjśc na świetną pozycję sam na sam z Morganem de Sanctisem, ale jego zamiary powstrzymali dobrze ustawieni obrońcy Giallorossich. Gracz Interu wdał się jeszcze w małą sprzeczkę z sędzią, bowiem uważał, że był faulowany i należy się jego drużynie rzut karny.

12'

Rodrigo Palacio zbyt długo zastanawiał się nad wariantem uderzenia futbolówki z dystansu, a kiedy już zdecydował się na określony sposób został uprzedzony przez czujnych defensorów Romy.

11'

W Rzymie oglądamy jak na razie wyrównany mecz. Obie drużyny atakują z podobną częstotliwością i kwestią czasu jest to, kiedy będziemy mogli oglądac pierwsze gole.

9'

Radja Nainggolan posłał długą piłkę do Adam Ljajica, ale ten źle ocenił sytuację na boisku i posłał piłkę w pole karne Interu, gdzie nie było żadnego gracza Romy.

7'

Pierwszy rzut wolny dla Interu Mediolan bardzo nieudany, Walter Samuel zagrał piłkę zbyt mocno i żaden z graczy w niebiesko-czarnym trykocie nie doskoczył do niej.

6'

Niezwykle aktywny od pierwszych minut spotkania Gervinho znów stworzył sobie świetną akcję strzelecką. Iworyjczyk poradził sobie w bezpośrednim starciu z rosłym Walterem Samuelem i zdołał zmusic Samira Handanovica do kolejnej interwencji.

4'

Przy piłce znów goście, Rodrigo Palacio dostał ładne podanie od jednego ze swoich kolegów, ale tuż przed jedenastym metrem nie zdołał opanowac piłki, a jego błąd szybko wykorzystali rzymianie.

3'

Pierwsza akcja Interu, Guarin zdołał przedostac się pod pole karne Romy, ale w narożniku boiska stracił futbolówkę.

2'

Gervinho urwał się spod opieki trzech graczy Interu, ale koniec końców został powalony na ziemie. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Romy, a do piłki podchodzi Adam Ljajić i uderza ją prosto w ręce Handanovica.

1'

Spokojny początek meczu na Stadio Olimpico, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, jednak przy piłce nieco dłużej utrzymują się gospodarze.

20:45

Pierwszy gwizdek Mauro Bergonziego i od środka rozpoczynają gracze Romy!

20:43

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie. Za kilkadziesiąt sekund rozpoczniemy arcyciekawe spotkanie w stolicy Italii.

20:40

Poczujmy się jak na Stadio Olimpico i posłuchajmy przepięknego hymnu Romy, który właśnie rozbrzmiewa na stadionie w Rzymie!

20:37

Rezerwowi piłkarze Interu: Zanetti, Andreolli, Kovacic, Campagnaro, Kuzmanovic, Botta, Taider, Milito, Ranocchia, Carrizo, D'Ambrosio, Hernanes.

20:36

Rezerwowi piłkarze Romy: Lobont, Toloi, Taddei, Pjanic, Bastos, Florenzi, Skorupski, Ricci, Mazzitelli, Di Mariano.

20:33

Zobaczcie jak Roma rozprawiła się w pierwszym meczu z Interem rozgrywanym w październiku na Giuseppe Meazza.

19:59

Roma mierzyła się już z Interem Mediolan w rundzie jesiennej. Wówczas zwycięstwo rzymianom zapewniły dwie bramki Francesco Tottiego i trafienie Alessandro Florenziego,

19:58

Dzisiejsze spotkanie będzie ciekawe z uwag na fakt, że naprzeciw siebie będą mieli szansę stanąc weterani i grające legendy Serie A, Francesco Totti i Javier Zanetti. Oto ich krótkie porównanie. Totti - Zanetti

19:55

Obecnie w lepszej sytuacji ligowej znajduję się AS Roma, która z dorobkiem 57 punktów plasuję się na drugiej pozycji, tuż za liderującym Juventusem. Z kolei Inter po ubiegłotygodniowym remisie z Cagliari z 43 punktami na koncie zajmuje piątą lokatę.

19:51

Do rozpoczęcia pozostało jeszcze trochę czasu, na początek więc możecie zapoznać się z zapowiedzią spotkania, która wprowadzi Was w dzisiejszą rywalizację. Znajdziecie ją TUTAJ

19:47

Serdecznie witamy w relacji LIVE ze szlagierowego meczu Serie A, w którym na Stadio Olimpico Roma podejmie Inter Mediolan. Nie możecie tego przegapić!