Grzegorz Krychowiak - piękny gol w meczu z FK Rostów

15 marca 2020, 18:00 | Piotr Janas

Grzegorz Krychowiak - piękny gol w meczu z FK Rostów 15.03 (VIDEO). Liga rosyjska jest jedną z nielicznych w Europie, która nie zawiesiła rozgrywek piłkarskich z powodu pandemii koronawirusa. W niedzielę trzeci w tabeli FK Rostów podejmował 4. Lokomotiv Moskwa. W składzie gości od pierwszych minut grają Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Ten drugi otworzył wynik kapitalną bombą z dystansu!

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak - piękny gol w meczu z FK Rostów (15.03 VIDEO)

Z technicznego punktu widzenia trafienie to - niestety - zostanie zapewne zaliczone jako samobójczy gol bramkarza Rostowa Siergieja Piesjakowa, gdyż po strzale Krychowiaka futbolówka odbiła się od poprzeczki, a następnie pleców golkipera i dopiero wpadła do siatki.

@BorekMati Szkoda, że samobójcza, ale i tak brawo #Krychowiak! pic.twitter.com/EjyW47VuLK— Radek Mikuś (@RadekMikus) March 15, 2020

Do przerwy Lokomotiv prowadzi 3:0, a Krychowiak strzelił także bramkę na 3:0, po zagraniu Macieja Rybusa. Nie wiadomo, czy drugiemu z Polaków zostanie zaliczona asysta, bo piłka po drodze odbiła się od nóg innych piłkarzy stojących w polu karnym.

Pero qué está pasando? GOOOOOOOL KRYCHOWIAK. 0-3 en un visto y no visto. pic.twitter.com/FbPR5pZ1zy— La Media Rusa. (@LaMediaRusa) March 15, 2020