Liga rosyjska. 6. ligowy gol Grzegorza Krychowiaka i... podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Kontuzja Macieja Rybusa

11 listopada 2019, 10:47 | psz

Liga rosyjska. Grzegorz Krychowiak ponownie błysnął formą strzelecką w obecnym sezonie. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa zdobył swoją 6. ligową bramkę w lidze rosyjskiej, tym razem przeciwko FK Krasnodarowi (1:1). Niestety z powodu kontuzji Polak został zmieniony w przerwie.

Grzegorz Krychowiak strzelił gola z FK Krasnodar (1:1)

Grzegorz Krychowiak pokazał, że ma "nosa" i bez zastanowienia poszedł za strzałem Aleksieja Miranczuka z rzutu wolnego, który odbił się od słupka. Reprezentantowi Polski nie pozostało nic innego, jak skierowanie piłki do pustej bramki.

Zobacz bramkę Grzegorza Krychowiaka z FK Krasnodar:

Niestety, w pierwszej minucie doliczonego czasu gry "Krycha" zderzył się Arim, który za swoje zagranie obejrzał żółtą kartkę. Polak odczuł to starcie i na drugą odsłonę już nie wyszedł. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego - 29-latek miał podejrzenie wstrząśnienia mózgu. "Nieszczęśliwy wynik :/ Z moim zdrowie wszystko w porządku" - napisał wieczorem na swoim Instagramie Krychowiak.

Jakby pecha było mało, to na rozgrzewce urazu doznał Maciej Rybus, który był przewidywany do gry w pierwszym składzie.

Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1:1 (1:1)