Bayern MonachiumBayern Monachium
17:27

Dziękuje za uwagę i życzę miłego wieczoru!

17:25

Bayern po ciężkim meczu wywalcza 3 punkty i umacnia pozycję lidera, Wolfsburg nie miał szczęścia i po raz kolejny w tym sezonie traci punkty na własnym stadionie

94'

Koniec meczu!

93'

4 minuty doliczone!

91'

Lewandowski pewnie egzekwuje jedenastkę i daję Bayernowi prowadzenie

91'

Itter ukarany żółtą kartką

90'

Drugi rzut karny dla Bayernu!

88'

Świetna wymiana piłkarzy Bayernu, ale strzał Robbena delikatnie mówiąc niecelny

84'

Na murawie pojawia się Osimhen w miejsce Steffena

80'

Ostatnia zmiana w zespole Bayernu, na boisko wchodzi Lewandowski, a zastępuje Wagnera

78'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy, na boisko wchodzi William w miejsce kontuzjowanego Junga

74'

Mueller z dystansu, ale o tym strzale lepiej nie mówić

71'

Kolejna główka Wagnera, ale tym razem niecelnie

67'

Druga zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Ribery, a zastępuje go David Alaba

66'

Mueller podał do Robbena, który poszedł prawą stroną do końca i swoją słabszą nogą wrzucił piłkę na głowę Wagnera, który strzela drugą bramkę w koszulce Bayernu

64'

Mamy wyrównanie!

62'

Thomas Mueller zastępuje na murawie zmęczonego Thiago

61'

Strzał Wagnera zza pola karnego, ale tym uderzeniem postraszył gołębie na stadionie

59'

Świetna wrzutka Rafinhi do Tolisso, który trafia prosto w bramkarza!

55'

Robben marnuje rzut karny trafiając w słupek!

54'

Steffen ukarany żółtą kartką za faul na Tolisso w polu karnym

53'

Rzut karny dla Bayernu!

49'

Składna akcja Bayernu, ale Tolisso oddaje niecelne uderzenie

47'

Didavi z rzutu wolnego i minimalnie chybił!

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy, od środka gospodarze!

16:19

Zapraszamy za 15 minut na dalszą część spotkania!

16:19

Bayern przegrywa po pierwszej połowie z Wolfsburgiem 1-0, "Bawarczycy" kontrolują grę jednak nie mają pomysłu jak przebić się przez dobrze zorganizowany mur defensywny drużyny gospodarzy

46'

Koniec pierwszej części spotkania!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy!

43'

Robben sam na sam z bramkarzem, ale sędzia dopatrzył się minimalnego spalonego Holendra

41'

Zagranie Robbena w stronę Wagnera, ale rosły napastnik Bayernu nie dosięgnął piłki

36'

Żółta kartka dla Ribery'ego, początkowo sędzia odpuścił Francuzowi, ale po konsultacji z systemem VAR pokazał piłkarzowi Bayernu żółtą kartkę

32'

Kolejna akcja Bayernu, wrzutka Rudy'ego, ale Casteels wybija piłkę

12'

Powrót do sytuacji z 12 minuty i nadrobienie żółtej kartki dla obrońcy gospodarzy Junga

28'

Żółta kartka dla Thiago

27'

Strzał Robbena z rzutu wolnego, ale Holender trafia prosto w mur

22'

Kolejny strzał Rudy'ego i po raz kolejny bardzo niecelny

20'

Po pierwszych 20 minutach to Bayern kontroluje gry, a Wolsfburg broni swojego jednobramkowego prowadzenia

15'

Ostry faul Ittera, ale sędzia nie decyduje ukarać zwodnika

12'

Rzut wolny Bayernu, ale strzał Rudy'ego bardzo niecelny

9'

Wrzutka Malliegow pole karne, a tam najwyżej wyskoczył Didavi i dał gospodarzom prowadzenie

7'

Wolfsburg obejmuje prowadzenie!

4'

Akcja Bayernu, wrzutka Bernata z lewej strony, ale radzą sobie z nią obrońcy "Wilków"

15:32

Sędzia rozpoczął mecz, od środka goście!

15:30

W poprzedniej kolejce Bayern wygrał 2:1 z Schalke Gelsenkirchen, a Wolfsburg przegrał 1:3 z Werderem Brema.

15:29

Bayern rozpoczyna to spotkanie w rezerwowym składzie, ale nie można się temu dziwić. Ogromna przewaga punktowa nad resztą stawki sprawia, że Jupp Heynckes może rotować składem i dać odpocząć gwiazdom.

15:28

15:27

15:27

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu VFL Wolfsburg - Bayern Monachium!