Sobota, 14 października 2017, godz. 15:30
SC FreiburgSC Freiburg
17:24

Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę spokojnego wieczoru!

17:23

Powrót Jupp Heynckes może zaliczyć do udanych! Wspaniały mecz Bayernu i Freiburg zostaje rozgromiony! Nas najbardziej cieszy kolejna bramka Roberta Lewandowskiego!

94'

Koniec! Bayern pokonuje Freiburg 5:0!

94'

Kingsley Coman dogrywa w pole karne a Kimmich piętą zdobywa gola! 5:0!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W ostatnich sekundach meczu Joshua Kimmich dobija rywala!

90'

3 minuty doliczone do tego meczu.

87'

Za mocne podanie Tolisso do Robbena i przez to dobra akcja Bayernu zostaje zmarnowana.

85'

Arjen Robben huknął i piłka leci tuż nad bramką!

82'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Jerome Boaten zmieniony przez Niklasa Sule.

81'

Alexander Schwolow świetnie broni strzał Tolisso! Bayern znowu mocno atakuje.

81'

Ależ blisko było, a Philipp Lienhart wpakowałby piłkę do własnej bramki!

79'

Corentin Tolisso zmienia żegnanego owacją na stojąco Thomasa Muellera.

76'

Georg Niedermeier schodzi a wchodzi Marco Terrazzino.

77'

Thomas Mueller świetnie wywalczył piłkę, zagrał idealnie do Lewego, a nasz kapitan takich sytuacji nie marnuje! Tym samym wskakuje na 12 miejsce w tabeli strzelców wszech czasów Bundesligi!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski! On musiał zdobyć bramkę!

72'

Kolejna zmiana Freiburga Mike Frantz schodzi, a wchodzi Yoric Ravet.

70'

I jest zapowiadana zmiana. Nie może kontynuować gry Javi Matinez więc zmienia go Sebastian Rudy.

70'

Długo Freiburg utrzymuje się przy piłce, jednak nic z tego nie wynika.

66'

Zmiana na razie w ekipie gości. Nils Petersen zmienia Ryana Kenta.

65'

Javi Martinez bardzo mocno ucierpiał przy zderzeniu z rywalem. Czy będzie musiał opuścić boisko?

64'

Thiago Alcanatara wywalczył piłkę przed polem karnym i mocnym, plasowanym strzałem podwyższa prowadzenie swojej drużyny!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nie było karnego to Thiago sam wziął wszystko w swoje ręce!

63'

Sędzia zmienia swoją decyzję po weryfikacji systemem VAR! Mamy tylko rzut rożny, który został i tak zmarnowany przez graczy gospodarzy.

61'

Najpierw jednak wideo weryfikacja!

61'

Rzut karny dla Bayernu! W polu karnym ręka zagrywa Caglar Soyuncu!

59'

W drugiej połowie Bayern mocno uspokoił swoją grę, a co za tym idzie oglądamy dużo mniej sytuacji podbramkowych.

55'

Arjen Robben niedokładnie uderza na bramkę. Mało brakowało a piłka zatrzepotałaby w siatce.

52'

Ryan Kent długo pędził prawą stronę, ale Javi Martinez z dużym spokojem przerwał jego akcję.

47'

Robert Lewandowski świetnie odebrał piłkę Schusterowi, popędził w stronę bramki, ale Caglar Soyuncu ofiarnie ratuje swoją drużynę.

46'

Wracamy po przerwie. Czy dominujący w tym meczu Bayern strzeli jeszcze kilka bramek? A może to Freiburg się przełamie i zaatakuje wyżej notowanego rywala?

46'

Koniec pierwszej połowy! Została ona zdecydowanie zdominowana przez Bayern Monachium! Po przerwie czekamy na bramkę Lewandowskiego!

46'

Robert Lewandowski w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

42'

Arjen Robben zszedł na lewą nogę oddał strzał, który został obroniony przez Alexandera Schwolowa, lecz przy dobitce Comana już szans nie było! 2:0!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kinsley Coman!

37'

Kolejny strzał z głowy Javiego Martineza. Hiszpan ma dzisiaj pecha i nie może wstrzelić się w bramkę.

35'

Ależ tragiczny błąd defensywy Bayernu! Głową uderzał Mike Frantz i tym razem zabrakło bardzo niewiele!

34'

Mike Frantz zablokowany przed polem karnym. Jeden z nielicznych ataków gości szybko powstrzymany.

31'

David Alaba sprzed linii końcowej, bardzo ofiarnie zagrywa piłkę. Niestety przy okazji niecelnie.

27'

Robert Lewandowski na ofajdzie. Szkoda bo Polak już wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem

24'

Arjen Robben klasycznie dla siebie schodzi na lewą nogę, dośrodkowuje, tylko że Robert Lewandowski nie dopada do zagranej przez niego futbolówki.

21'

Zbyt słaby strzał Comana aby zagrozić bramce rywala. Spokojnie wyłapuje piłkę golkiper gości.

18'

Seria dośrodkowań Bayernu i żadne z nich nie zagroziło bramce gości. Dobrze ustawienie defensorzy przyjezdnych.

14'

Arjen Robben świetnie dogrywa w pole karne, ale tam dobrze blokowany Robert Lewandowski,

12'

Javi Martinez minimalnie niecelnie uderza na bramkę rywala głową!

11'

Thiago mocno uderza z dystansu i gdyby nie obrona Schwolowa to mielibyśmy 2:0!

9'

David Alaba świetnie, płasko dogrywa w pole karne, a Thomas Mueller musiał tylko dostawić nogę do pustej bramki!

8'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Mueller zdobywcą bramki na 1:0!!

7'

Ależ teraz Sven Ulreich ratuje swoją drużynę! Ryan Kent wykorzystał błąd defensywy wyszedł do sytuacji sam na sam, lecz golkiper Bayernu świetnie broni!

5'

Coman mocno sprzed pola karnego, jednak trafia prosto w defensora Freiburga.

3'

Zamieszanie w polu karnym gości! Thomas Mueller próbował piętą zaskoczyć bramkarz rywali, ale zostaje zablokowany.

1'

Gracze gospodarzy rozpoczęli od środka!

15:28

Zawodnicy wychodzą z tunelu!

15:24

Na ławce Bayernu zacznie mecz James Rodriguez. Kolumbijczyk dalej nie może odnaleźć formy sprzed kilku sezonów.

15:21

Gospodarze potrzebują zwycięstwa niczym ryba wody. 5 punktów straty do Borussii to bardzo dużo jak na bawarską ekipę.

15:17

Natomiast na ławce Freiburga zasiędzie dzisiaj Rafał Gikiewicz. Bardziej martwiące jest to, że nawet w 18 meczowej nie mieści się Bartosz Kapustka.

15:14

Trenerzy w Bayernie mogą się zmieniać. Jednak pozostaje niezmienne to, że od początku mecz zacznie Robert Lewandowski! Kapitan naszej reprezentacji jest nie do zastąpienia!

15:10

Skład Bayernu Monachium!

15:06

Skład SC Freiburg!

15:02

Na relację LIVE z powrotu legendarnego szkoleniowca zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

15:00

Czas na nowe-stare rozdanie! Czas aby Jupp Heynckes znowu odbudował wielki Bayern Monachium! Za jego poprzednich kadencji mistrz Niemiec potrafił wygrać Ligę Mistrzów. Czy teraz będzie podobnie?