0 : 6
Bayern MonachiumBayern Monachium
1. połowa0 : 3
91'

Sędzia nie pastwi się nad gospodarzami i kończy spotkanie. Piłkarze Bayernu Monachium w pięknym stylu przypieczętowali mistrzowski tytuł!!!

89'

Rafinha dośrodkował w pole karne wprost na głowę Thomasa Mullera. Świetnie interweniował Koen Casteels!!!

85'

Arjen Robben posyła celne wysokie dośrodkowanie w pole karne. Joshua Kimmich zamyka je i wykańcza szybkim strzałem. Obrona gospodarzy, aż prosi się o jeszcze wyższy wymiar kary!!!

85'

GGOOOOLLL!!! Dla Bayernu. Wolfsburg na kolanach!!! Joshua Kimmich zdobywcą gola.

83'

Bayern nie zwalnia tempa i znów atakuje. Tym razem Thomas Muller był na spalonym.

80'

Paul Ntep de Madiba wchodzi na boisko, schodzi Mario Gomez.

80'

Thoman Muller stał na tyle dobrze, aby odebrać odbitą piłkę w polu karnym, po czym trafił do bramki.

80'

GGOOOOLLL!!! Bayern wygrywa 5:0!! Bramkę strzela Thomas Mueller!!

78'

Luiz Gustavo dostaje drugą żółtą kartkę za faul na Renato Sanchesie.

76'

Robert Lewandowski popisał się świetnym podaniem do Thomasa Muellera, jednak obrońca Wolfsburga zdołał wybić piłkę.

75'

Renato Sanches zastępuje swojego kolegę, którym jest Thiago Alcantara.

73'

Rafinha dostał świetne podanie na prawe skrzydło. Następnie dośrodkował "mięciutko" w pole karne, jednak bramkarz rywali wyłapał piłkę.

71'

Philipp Lahm schodzi, a zastąpi go Rafinha

68'

Mats Hummels już dzisiaj więcej nie zagra, jego miejsce zajmuje Juan Bernat.

67'

Ricardo Rodriguez schodzi. Paul Seguin wchodzi za niego.

66'

Arjen Robben wykonał swoją firmową akcję. Wszedł do lewej nogi i posłał precyzyjną piłkę, która tuż przy słupku wpadła do siatki.

66'

GGOOOOLLL!!! Arjen Robben!!!

65'

Kingsley Coman pokazał swoją szybkość. Minął obrońcę, który z największym trudem wybił piłkę na rzut rożny.

62'

Robin Knoche przewrócił się przed polem karnym Bayernu, jednak sędzia nie ma zamiaru odgwizdać faulu.

61'

Ricardo Rodriguez wykonał rzut rożny po którym w polu karnym zrobiło się zamieszanie. Ostatecznie zawodnicy Bayernu wybili piłkę.

57'

Thiago Alcantara próbował prostopadłego podania, ale było ono za mocne.

54'

Jannes-Kilian Horn podał za lekko do swojego bramkarza i ten z największym wysiłkiem wybił piłkę na aut.

51'

Piłkarze Wolfsburga próbowali zaatakować bramkę Bayernu, ale próby te były chaotyczne i ponownie piłkę coraz dłużej utrzymują goście.

48'

Dobre dośrodkowanie penetrujące w wykonaniu Daniela Didavia, jednak zarówno Riechedly Bazoer jak i Mario Gomez nie zdołali zdobyć gola.

46'

Zaczynamy II połowę!!!

46'

Zmiana od początku drugiej połowy. Vieirinha wchodzi na boisko, schodzi Jakub Blaszczykowski.

45'

Wracamy za kilkanaście minut.

45'

Po golu Roberta Lewandowskiego sędzia zakończył pierwszą połowę. Vlf Wolfsburg - Bayern Monachium 0:3.

45'

GGOOOOLLL!!! Kto?? Oczywiście - ROBERT LEWANDOWSKI!!!

43'

Groźne dośrodkowanie Davida Alaby, które spowodowało spore zamieszanie w szeregach obrońców rywali. Ostatecznie wyjaśniają sytuację.

40'

Wszystko wskazuje na to, że Monachium będzie dziś świętować mistrzowski tytuł.

37'

Thomas Muller podał do "Lewego", który wbiegł w pole karne i pięknym strzałem zdobył bramkę. Zrównał się tym samym z Aubameyangiem w wyścigu o miano najlepszego strzelca Bundesligi.

37'

GGOOOOLLL!!! dla Bayernu. ROBERT LEWANDOWSKI

33'

Joshua Kimmich dośrodkowuje za wysoko z rzutu rożnego i żaden z kolegów nie dosięga jego podania.

19'

Międzyczasie za dyskusję żółta kartkę dostał Luiz Gustavo

31'

Maximilian Arnold oddał strzał z krawędzi pola karnego, jednak piłka przeleciała ze obok lewego słupka!

28'

Jakub Błaszczykowski próbował uruchomić na prawym skrzydle Daniela Didavia, jednak ten drugi był na spalonym.

27'

Javi Martinez przewraca przeciwnika.Piłka dla gospodarzy.

22'

Po błędzie Jakuba Błaszczykowskiego piłkę przejęli goście, świetnym strzałem popisał się Robert Lewandowski, ale fenomenalną interwencją popisał się Koen Casteels!!! Kilka sekund później obronił także dobitkę z kilku metrów!!

19'

David Alaba fantastycznie wykonał rzut wolny nie dając szans bramkarzowi gospodarzy.

19'

GGOOOOLL dla Bayernu!!!

18'

Thomas Mueller faulowany. Dobra odległość do zagrożenia bramki.

16'

33% Posiadanie piłki 67%

14'

Piłkarze Bayernu zaczynają coraz bardziej spychać przeciwników pod ich pole karne. Z kolei sami mozolnie budują ataki pozycyjne.

10'

Świetne dośrodkowanie Roberta Lewandowskiego. Thomas Mueller bliski przejęcia piłki.

8'

Mario Gomez przedarł się w pole karne Bayernu. Fatalnie z bramki wyszedł Sven Ulreich, jednak napastnik gospodarzy nie zdołał skierować piłki do siatki.

7'

Robert Lewandowski przepchnął ciałem obrońcę rywala i próbował strzału z ostrego kąta. Tym razem się nie udało.

6'

Bayern gra swoje - cierpliwie buduje akcje. Z kolei gracze Vlf Wolfsburg próbują szybko doskakiwać do pressingu i wyprowadzać szybkie kontrataki.

3'

Dośrodkowanie Philipp Lahm z prawej strony. Robert Lewandowski nie zdołał sięgnąć piłki.

1'

Zaczynamy! Piłkarze Bayernu przy piłce!

18:29

Piłkarze wchodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy!!!

18:24

Ciekawą statystyką jest też fakt, że w 5 z ostatnich 6 meczów zespół Wolfsburga, jako pierwszy tracił bramkę.

18:22

Zwycięstwo ekipie Carlo Ancelottiego z pewnością nie przyjdzie łatwo. Bayern ma serię 5 meczów bez zwycięstwa, a w trzech ostatnich spotkaniach tracili bramki.

18:13

Swojego konta bramkowego nie powiększył dziś Aubameyang, który ma o jedno trafienie więcej niż Lewandowski. W związku z tym Polak staje przed szansą zrównania się, a może nawet wyprzedzenia zawodnika Borussii Dortmund.

18:10

Wiadomość dnia dla kibiców Bayernu Monachium: Piłkarze RB Lipsk zremisowali 0:0 z Ingolstadt. W związku z tym, jeśli piłkarze Bayernu zwyciężą w dzisiejszym meczu zapewnią sobie Mistrzowski tytuł!!