1. FC KölnFC Koeln
93'

KONIEC. Borussia Dortmund - FC Koeln 0:0.

92'

Dobra akcja gospodarzy. Ostatecznie piłka trafia do Raphaela Guerreiro, który niecelnie główkuje!

90'

Sędzia dolicza 2 minuty

90'

Lukas Klunter otrzymuje żółtą kartkę za ostry atak na zawodniku Borussii.

88'

Dobra piłka do Christiana Puliscia. Ten jednak zamiast strzelać zaczął dryblować i stracił piłkę.

84'

Gonzalo Castro przewraca się przed polem karnym przeciwnika. Sędzia pokazuje kartkę za symulowanie.

80'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Milos Jojic schodzi i zmienia go Salih Ozcan.

79'

Cała drużyna FC Koeln gra na własnej połowie. Wygląda na to, że remis będzie ich zadowalał.

74'

Ostatnia zmiana w zespole Borussi. Łukasz Piszczek na boisku! Schodzi Sokratis Papastathopoulos.

71'

Zmiana w zespole gości. Leonardo Bittencourt schodzi. Marco Hoger wchodzi za niego.

71'

Fantastyczne podanie Ousmane Dembele do kolegi z drużyny, który zamiast strzelać chciał podać do Pierre-Emericka Aubameyanga, jednak zrobił to bardzo nieudolnie.

67'

Ousmane Dembele odebrał podanie na końcu pola karnego i uderzył piłkę, jednak Timo Horn dobrze droni.

66'

Drugim zawodnikiem wchodzącym na boisko jest Raphael Guerreiro, który pojawia się na boisku w miejsce Shinji Kagawy.

66'

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Marco Reus. W jego miejsce Ousmane Dembele.

65'

Piłkarze FC Koeln cofnęli się na własną połowę, a Borussia szykuje powoli atak pozycyjny.

61'

Wprowadzony chwilę wcześniej Simon Zoller urwał się obrońcom, jednak dosyć nieudolne biegł z piłką w pole karne i ostatecznie, aż trzech obrońców zdołało go dogonić.

59'

Christian Pulisić przewraca się w polu karnym FC Koeln. Jak sam pokazuje po prostu się poślizgnął.

56'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Artjoms Rudnevs. W jego miejsce wchodzi Simon Zoller.

54'

Niegroźne dośrodkowanie z lewej strony, Jonas Hector wybił na rzut rożny. Pokazuje, że zabrakło komunikacji.

50'

Marcel Schmelzer oddał groźny strzał pod poprzeczkę, jednak Timo Horn zdołał wybić ją poza światło bramki.

49'

Mimo że widzimy szybką i płynną grę z obu stron, statystyki nie kłamią. W I połowie nie padł ani jeden celny strzał...

47'

Marco Reus zszedł do środka i oddał strzał, jednak w środek bramki. Timo Horn "wypluł" piłkę przed siebie, ale żaden piłkarz gospodarzy nie był w stanie jej zdobyć.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce goście!!!

45'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. Zawodnicy schodzą na przerwę. Na razie 0:0. Zapraszamy za kilkanaście minut!!

45'

Sędzia dolicza 1 minutę

43'

Anthony Modeste nabił rywala chcąc wywalczył rzut rożny, jednak Roman Burki fantastycznie asekurował swojego obrońcę i wyłapał piłkę.

41'

Artjoms Rudnevs przewraca się na linii pola karnego przeciwnika, jednak sędzia nie odgwizduje faulu.

39'

Żółta kartka dla Leonardo Bittencourta.

37'

Marco Reus zdecydował się na strzał, jednak piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

36'

Oglądamy dziś na Signal Iduna Park całkiem dobre widowisko.

34'

Gol dla Borussii, jednak po raz drugi w tym meczu sędzia odgwizduje spalonego, tym razem Marco Reusa.

32'

Leonardo Bittencourt przedryblował obrońców Borussii, jednak jego strzał okazał się bardzo niecelny.

29'

Odpowiadają goście! Milos Jojic przedarł się w pole karne i strzelił z prawego narożnika pola karnego, jednak jego strzał przeleciał obok słupka!

27'

Piękna akcja gospodarzy. Pierre-Emerick Aubameyang zakończył indywidualną akcję podaniem do Marco Reusa, który uderzył, a piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką..

26'

Na strzał z dystansu zdecydował się Gonzalo Castro, jednak Matthias Lehmann odbija piłkę na rzut rożny.

24'

Bardzo aktywny jest w ostatnim czasie Jonas Hector. Praktycznie każda akcja gości przechodzi przez niego.

22'

Jonas Hector dośrodkowuje w lewego skrzydła, jednak nie było żadnego z jego kolegów w polu karnym i obrońca Borussii wybija piłkę na aut.

19'

Prawą stroną ataku próbował Milos Jojic, jednak dobrze w obronie zachował się Marcel Schmelzer i od bramki zacznie Roman Burki.

17'

Pierwszy kwadrans to dominacja Borussii Dortmund.

15'

Pierre-Emerick Aubameyang strzela gola, ale sędzie odgwizduje spalonego!!! Asystujący Shinji Kagawa był na spalonym.

13'

Pierre-Emerick Aubameyang strzela z dystansu. Bardzo niecelnie.

12'

Dobra akcja gospodarzy. Marcel Schmelzer dośrodkowuje w pole karne, a Pierre-Emerick Aubameyang bliski przejęcia piłki.

9'

Ostry faul zawodnika Borussi. Erik Durm ukarany żółtą kartką.

8'

Zamieszanie w polu karnym gości. Marco Reus strzela, jednak piłka nie przelatuje przez gąszcz piłkarzy FC Koeln.

6'

Tym razem Neven Subotic przerywa akcję Borussii faulem. Rzut wolny dla gospodarzy.

5'

Piłkarze FC Koeln wychodzili z szybką kontrą, jednak Marco Reus przerywa akcję faulem.

4'

Christian Pulisic dośrodkowuje, jednak bardzo niecelnie.

3'

W początkowej fazie meczu, przy piłce utrzymują się gospodarze.

1'

Zaczynamy!

15:26

Kibice gotowi wspierać swoje drużyny. Za chwilę zaczynamy!!!

15:15

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Tobias Stieler.

15:08

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 1:1.

15:04

Zawodnicy FC Koeln notują passę trzech kolejnych meczów bez kompletu punktów. Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszym meczu będzie im ciężko się przełamać. Pocieszający może być dla nich fakt, że piłkarze z Dortmundu stracili przynajmniej jednego gola w sześciu ostatnich spotkaniach.

15:00

Jak widzimy w dzisiejszym meczu Łukasz Piszczek zaczyna mecz na ławce rezerwowych. Z kolei Paweł Olkowski znajduje się poza kadrą meczową. Oficjalnym powodem jest kontuzja mięśniowa.