Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 1
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
94'

Nic z tego. Neuer łapie piłkę i to Bayern Monachium wygrywa 2:1. Bezbarwni podopieczni Carlo Ancelottiego tracą 3 pkt do prowadzącego RB Lipsk. Dziękuję za uwagę, do widzenia.

93'

Ostatnia szansa dla gości, rzut wolny z około 20 metrów. Czy stać ich na remis ?

92'

Rozklepana obrona Bayernu, wydawało się, że Kampfl był faulowany, ale sędzia nie pozostawia złudzeń. Od bramki Manuel Neuer.

86'

Jeszcze próbował Vidal! Nic z tego, piłka nad bramką.

83'

KEVIN VOLLAND!!! ALEŻ MIAŁ OKAZJĘ!! Przelobowany Neuer, błędy w obronie gospodarzy i powinien być rzut karny!! Dalej 2:1.

81'

Ostatnia zmiana u gospodarzy. Na boisku melduje się Arturo Vidal, zajmie miejsce Philippa Lahma.

74'

Kolejna zmiana w Bayernie. RIbery zastępuje Costę.

73'

Pokombinowali wreszcie podopieczni Ancelottiego, ale nic z tego nie wynika...

66'

Zmiana w ekipie gospodarzy, Robben za Mullera.

64'

Przycisnęli goście, kolejny rzut rożny...

59'

Mamy zmianę, Kevin Volland i Javier Hernandez na boisku.

56'

GOOOOOOL!! MATTS HUMMELS!!!

55'

Kilka lekkich wrzutek, centralnie w ręce bramkarza Bayeru, mało dzieje się na Allianz Arena.

50'

Wydawało się, że za mocne podanie do Alaby, ale reprezentant Austrii wywalczył rzut rożny.

47'

Bardzo groźnie wyglądał wślizg obrońcy Leverkusen, musi być kartka, ale póki co kontynuujemy przywilej korzyści, Bayern przy piłce.

45'

zaczynamy drugą połowę.

46'

Kończymy pierwszą połowę, która rozczarowała bez dwóch zdań. Chwila przerwy i ciąg dalszy meczu.

44'

Groźnie pod bramką Leno. Leży teraz Martinez, ucierpiał w starciu w powietrzu.

44'

Uspokoili się zawodnicy obu zespołów, co jakiś czas trafia się błąd któregoś zawodnika. Błędne decyzje przewijają się z ciekawymi zagraniami. Teraz rzut rożny dla Bayernu.

37'

Fantastycznie rozegrana akcja gości. Błąd Hummelsa, Calhanoglu z ostrego kąta w okienko bramki strzeżonej przez Neuera! Mamy remis!

35'

GOOOOOL!!!!!!! 1:1 ALEŻ BRAMKA CALHANOGLU!!!

34'

Teraz mocne dośrodkowanei po ziemi, piłka podbita, Kimmisch główkował ale trafił w poprzeczkę! Sędzia rozwiał jednak wszystkie wątpliwości i oznajmił spalonego! Ruszył Bayern!

32'

Zamieszanie pod bramką Leverkusen! Kimmish wycofuje do Boatenga, strzał, borni Leno, piłka spada wręcz na głowę Thiago a ten z 2 metrów pokonuje Leno!

31'

CO TU SIĘ STAŁO?! GOL DLA BAYERNU!! THIAGO ALCANTARA!!

26'

Bayer Leverkusen od dłuższego czasu przed polem karnym Bayernu, akcja zakończona strzałem, ale za lekko dla Neuera.

22'

Ostro teraz Philipp Lahm, ale obyło się bez kartki dla obrońcy Bayernu.

22'

Carol Ancelotti typowo dla siebie przy linii bocznej, żując gumę analizuje grę swoich podopiecznych. Nie może być zachwycony, ale zażenowany również nie powinien być.

19'

Gracze Bayeru wzięli sprawy w swoje ręce, a raczej nogi i postanowili zaatakować. CO z tego wyniknęło ? Bardzo groźne dośrodkowanie i strzał Kimmischa wprost w ręce Leno!

17'

Gra toczy się głównie w środku pola, z gry zdecydowanie więcej mają piłkarze Bayernu, ale nic z tego nie wynika. Leverkusen mądrze się broni i stara się rozgrywać.

11'

Świetny pomysł Alaby, ale piłka trafia w nogi obrońców!

10'

Thomas Muller! Ależ okazja reprezentanta Niemiec! Minimalnie jednak obok słupka!

7'

David Alaba szukał w polu karnym "Lewego", ale piłka nie dotarła do Polaka.

3'

Admir Mehmedi uderzył tuż obok słupka! Ależ to była okazja.

1'

Zaczynamy!

18:15

18:13

Bayern zmierzy się za kilkanaście minut z Bayerem Leverkusen, który zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w lidze, ale mecze pomiędzy tymi drużynami są zawsze elektryzujące.

18:08

Niektórzy kibice niemieckiego klubu łączą problemy Bayernu z napastnikiem Robertem Lewandowskim. Polak nie prezentuje najwyższej formy w obecnym sezonie. Sytuacji nie polepsza fakt, że w ostatnich ośmiu ligowych spotkaniach trafił do siatki rywali zaledwie dwa razy (obie bramki padły w starciu z FC Augsburg).

18:07

Na brak problemów nie może narzekać Bayern Monachium i Robert Lewandowski. Mistrzowie Niemiec zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Bundesligi, ale przegrali swoje ostatnie dwa spotkania. O ile można zrozumieć porażkę z Borussią Dortmund, o tyle trudny do pojęcia jest wynik 2:3 z FK Rostov w środowym meczu Ligi Mistrzów. Monachijczycy zajmują obecnie drugie miejsce w Bundeslidze za rewelacją sezonu, beniaminkiem RB Lipsk.

18:06

Witamy! Na Allianz Arena w Monachium miejscowy Bayern podejmuje dzisiaj Bayer Leverkusen. Zapraszamy na relację na żywo.