Liga niemiecka. Krzysztof Piątek odpalił pistolety. Polak z golem przeciwko Schalke 04

2 stycznia 2021, 21:02 | KK

Liga niemiecka. Hertha Berlin gładko ograła u siebie Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0 (1:0). Krzysztof Piątek wszedł z ławki rezerwowych i zdobył bramkę. Polak wpisał się na listę strzelców dwie minuty po tym, jak zameldował się na boisku.

Zamykające tabelę Schalke nie okazało się wymagającym rywalem dla berlińczyków. Gospodarze objęli prowadzenie w 36. minucie po trafieniu Matteo Guendouziego. Po przerwie podwyższył Jhon Cordoba. Krzysztof Piątek pojawił się na boisku w 78. minucie i błyskawicznie wpisał się na listę strzelców. Polak wykorzystał sytuację sam na sam z Ralfem Faehrmannem, posyłając piłkę między jego nogami.

Piątek w końcówce trafił raz jeszcze. Po analizie VAR sędzia zmienił decyzję i nie uznał bramki, gdyż Polak był na minimalnym spalonym.