Bayern remisuje z Hoffenheim 3-3. Koniec!

95'

Firmino nabija piłkę na na nogi Dantego. Jest rzut rożny z autu dla Hoffenheim.

93'

Firmino miał okazję pokonać Starka. Kolejny celny strzał tego zawodnika. Świetny mecz Firmino.

93'

Za aktywnego Vollanda wchodzi na ostatnie minuty spotkania Kenan Karaman.

91'

Tarik Elyounoussi marnuje świetną okazję. Hoffenheim może wygrać ten mecz.

90'

Robben przed świetną okazją sam na sam. Świetne podanie w uliczkę Lahma. Idealnie reaguje Jens Grahl.

88'

Pizarro leży na boisku. Złapały go skurcze.

87'

Celny strzał Vollanda, ale Stark broni takie piłki.

86'

Schweinsteiger dostaje żółtą kartkę za komentowanie decyzji sędziego.

81'

Shaqiri strzela, ale bramkarz gości broni.

80'

Za zdjęcie koszulki Firmino dostaje żółtą kartkę.

79'

Roberto Firmino pakuje z 15. metra piłkę do bramki. Stark już trzeci raz musi wyciągać piłkę z siatki.

77'

Niezbyt mocny strzał Vestergaarda i Stark łatwo łapie piłkę.

77'

Herfling do Firminho. Jednak z tej akcji nic nie wyszło. Za chwilę na boisku pojawi się Arjen Robben.

75'

Robery nabija piłkę na Vestergaard. Zawodnik gości leży na murawie. Sędzia przerywa grę. Duńczyk jest oszołomiony.

73'

Atak Hoffenheimu. Obrońcy Bayernu szybko wyjaśniają sytuację i zażegnują niebezpieczeństwo.

72'

Wrzutka w pole karne i Van Buyten był na pozycji spalonej.

70'

Mandżukić przejmuje piłkę. Strobl go odpycha. Będzie dogodna okazja na strzał dla Bayernu.

69'

Na murawie leży Van Buyten.

67'

Akcja prawym skrzydłem. Faulowany Volland. Firminho jednak odzyskuje piłkę i posyła do Elyounoussiego. Ten nie przyjmuje piłki.

65'

Contento fatalnie posyła futbolówkę do Pizarro. Ten w ostatniej chwili dopada do piłki i podaje do Lahma. Lahm się przewraca. Sędzia twierdzi że nie było faulu. I słusznie.

64'

Za zdobywcę drugiej bramki Salihovicia wchodzi Kai Herdling.

63'

Chyba będzie zmiana w ekipie Wieśniaków. Jest to Salihović. Jego kolano nie wygląda najlepiej.

62'

Ribery w polu karnym. Podaje do Shaquirego, a ten uderza bardzo niecelnie z woleja.

60'

Beck wrzuca w pole karne, ale Elyounoussi nie dosięga tej piłki. Była szansa na wyrównanie.

56'

Polanski faulowany przez Riberego. Do piłki dochodzi Salihović. Za chwilę lewonożny Bośniak będzie wrzucał. Robi to. Starke miał problem z tą piłką.

53'

Atakuje ekipa Bayernu Monachium, ale szybko traci piłkę. Starke do Lahma. Ten daleko do przodu do Pizarro. Shaqiri strzelał, ale niecelnie.

52'

Salihović na pozycji spalonej. Podniesiona chorągiewka arbitra. Widział że jest na pozycji spalonej i nie zdążył się cofnąć.

51'

Vestergaard fauluje Mandżukicia przed polem karnym i otrzymuje żółty kartonik.

50'

Szansa na akcję ofensywną Bayernu zmarnowana. Rudy przejmuje piłkę.

49'

Beck (Hoffenheim) strzela, ale ponad bramką.

47'

Za Mario Goetze wchodzi Mario Mandżukić.

46'

Gramy!

47'

Sędzia zaprasza zawodników do szatni.

46'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej części spotkania.

45'

Starke bez szans. Strzał Salihovicia w okienko był niesamowity. Dziesiąta bramka w tym sezonie Salihovicia.

44'

Beck faulowany przed polem karnym przez Rafinhę. Rzut wolny dla Hoffenheim z 22. metra.

43'

Salihović wrzuca ale z tej akcji znów nic nie ma. Pozostało pięć minut pierwszej połowy plus to co doliczy sędzia.

41'

Drużyna Hoffenheim nadziała się na kontrę Bayernu. Ribery schodził po lewej stronie. Podaje mocno do Pizarro. Tak naprawdę tę piłkę nabijał. Peruwiańczyk strzela drugą bramkę w tym meczu.

40'

Szansa dla ekipy Hoffenheimu. Ale obrońcy Bayernu robią szybką kontrę.

38'

Shaqiri się rozpędza. Podaje do Rafinhi. Piłka krąży. Słaba wrzutka Contento i piłka opuszcza plac gry.

38'

Pizarro lobem ponad bramką. Piłka pół metra obok prawego słupka. Dobre podanie do Peruwiańczyka i szczęście dla Hoffenheimu. Kibice Bawarczyków już widzieli piłkę w siatce.

36'

Drugi korner dla Bawarczyków w tym meczu. Shaqiri wrzuca. Piłka w polu karnym, ale Hoffenheim wybija futbolówkę z pola karnego.

35'

Świetnie grający Shaqiri. Podawał Rafinha do Pizzaro. Peruwiańczyk do Shaqiriego. Bramkarz dotknął jeszcze piłki, ale wpakował ją do własnej bramki.

34'

Shaqiri podawał do Pizarro. Z tej akcji nie było żadnego pożytku. Później uderzał Lahm, ale niecelni.

33'

Za strzelca bramki wchodzi Norweg Tarik Elyounoussi.

31'

Shaqiri dośrodkowuje do Pizarro i już prawie że klęcząc Peruwiańczyk strzela gola głową. To czwarta bramka w tym sezonie Pizarro.

29'

Strzelec bramki Modeste leży na murawie. Chyba opuści boisko. Nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę.

28'

Faulowany Polanski przez Philippa Lahma. Sędzia pokazuje, że zaczynamy od gwizdka.

27'

Pizarro strzelił celnie, ale Grahl był na posterunku. Ribery dobijał, ale był na spalonym.

26'

Trzeba dodać, że to Volland podawał do Modeste przy bramce dla Hoffenheim.

25'

Za kontuzjowanego Thiago wchodzi reprezentant Niemiec Philipp Lahm.

25'

Thiago schodzi z boiska. Możliwe że wejdzie za niego Philip Lahm.

24'

Świetne podanie w uliczkę z głębi pola do Modeste. Bramkarz nie miał szans, gdyż golkiper się położył. Kompletnie zaspali obrońcy Bayernu. Hoffenheim prowadzi na Allianz Arena z Bayernem.

21'

Kibice Bayernu biją brawa dla drużyny Stuttgartu, gdyż wygrywają już z Borussią Dortmund 2-0.

21'

Sejad Salihovic dośrodkowywał jednak do Modeste. Trzech piłkarzy na spalonym.

19'

Volland faulowany. Będzie szansa na wrzutkę dla Hoffenheimu. Przy piłce Sebastian Rudy.

18'

Polanski fauluje Riberego. Rzut wolny dla Bawarczyków.

15'

Posiadanie piłki:

Bayern 80 % - Hoffenheim 20 %

15'

Contento dośrodkowuje w pole karne, ale Pizzaro nie sięga piłki.

13'

Volland kolejny raz fatalnie z dystansu.

12'

Jens Grahl zatrzymuje atak Bawarczyków. Doskonale przewidział podanie Shaqiriego.

10'

Strzał z dystansu Vollanda, ale kompletnie bezcenny.

9'

Xherdan Shaqiri podaje do Riberego w polu karnym, ten upada, ale sędzia każe mu szybko wstawać.

9'

Bawarczycy przy piłce. Mario Goetze gonił za piłką, ale jej nie dogonił.

6'

Po chwili wrzutka z rzutu rożnego w pole karne, ale piłka została wybita od razu za szestnastkę.

6'

Frank Ribery na 16 metrze wycofywał do Goetzego. Było zagranie ręką u jednego z gości, ale sędzia tego nie widział. Mógł podyktować rzut karny.