Ależ pudło Lewandowskiego! Polak się zrehabilitował (WIDEO)

28 września 2019, 16:56 | Arek Nieścioruk

W szóstej kolejce Bundesligi Bayern Monachium mierzył się z Padeborn. Bawarczycy wygrywali po pierwszej połowie 1:0 po golu Serga Gnabry'ego, a mogli więcej, gdyby Robert Lewandowski wykorzystał świetną okazję do strzelenia gola. Napastnik reprezentacji Polski zmarnował dokładne podanie ze skrzydła i nie trafił do pustej bramki w 6. minucie meczu. Polak zrehabilitował się w drugiej połowie, gdy po przebojowej akcji pokonał bramkarza gospodarzy pewnym lobem i zapewnił Bayernowi zwycięstwo 3:2. Lewy po sześciu kolejkach Bundesligi ma już 10 trafień i celuje w rekord strzelonych bramek Bundesligi. Jest też pierwszym zawodnikiem w historii ligi, który wykręcił takie liczby na starcie sezonu.

Pudło Lewandowskiego

No to co zrobił Lewandowski przed chwilą to mamy pudło roku. Bez żadnych złośliwości [unicode_pictographs]%F0%9F%98%AD[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%AD[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%AD[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/U33RFJTmZG— Madek (@Madek17) 28 września 2019

Gol Lewandowskiego

Lewy z golem w szóstym ligowym meczu z rzędu! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B1[/unicode_pictographs]10. bramka w tym sezonie Roberta Lewandowskiego [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] w tym sezonie Bundesligi! CO ZA FORMA, PIĘKNE WYKOŃCZENIE! [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8C[/unicode_pictographs] #BundesTAK [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/m4nTV7dSpK— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 28 września 2019