Liga Mistrzów. Real Madryt wygrał w Mediolanie. Królewskim pomógł Arturo Vidal

25 listopada 2020, 23:00 | DW

Liga Mistrzów. Real Madryt wygrał z Interem Mediolan na San Siro 2:0. Królewscy przełamali złą passę i w końcu wygrali na tym obiekcie, choć nie obyło się bez kontrowersji. Hiszpański zespół wyszedł na prowadzenie już w 7. minucie po golu Edena Hazarda z rzutu karnego. W 33. minucie z boiska wyleciał zawodnik Interu, Arturo Vidal. Pomocnik ostro skrytykował sędziego za brak karnego dla jego zespołu, za co w kilkanaście sekund otrzymał dwie żółte kartki. Wynik ustalił Rodrygo - tuż po wejściu z ławki.

Eden Hazard i Rodrygo zapewnili Realowi wygraną z Interem

Inter Mediolan - Real Madryt 0:2 (0:1)

• 7. minuta - Nicolo Barella faulował Martina Odegaarda w polu karnym i mamy jedenastkę. Eden Hazard złapał Handanovicia na wykroku, posłał piłkę w lewy, dolny róg bramkarza i otworzył wynik spotkania.
  • 33. minuta - Arturo Vidal przewrócił się w polu karnym. Można było podyktować jedenastkę, ale arbiter kazał wstać pomocnikowi Interu. Ten ze złości zaczął żywiołowo z nim dyskutować. Naruszył przepisy i w ciągu kilkunastu sekund obejrzał dwie żółte kartki, osłabiając drużynę.
  • 60. minuta - Lucas Vazquez dośrodkował piłkę w pole karne. Wydawało się, że przerzuci piłkę nad całym polem karnym, ale na dalszym słupku znalazł się Rodrygo, który spektakularnym wolejem podwyższył prowadzenie! To był bodajże pierwszy kontakt z piłką tego zdolnego Brazylijczyka.