Puchar Króla. Real Madryt przegrał z Realem Sociedad (ZOBACZ GOLE)

6 lutego 2020, 21:22 | aip

PUCHAR KRÓLA. Niesamowity mecz w Madrycie. Real przegrał z Realem Sociedad 3:4. W pewnym momencie piłkarze Zinedine Zidane'a przegrywali nawet 0:3, ale zdołali zmniejszyć straty do jednego gola. Na więcej nie starczyło im czasu. To pierwsza porażka Królewskich w tym roku. Wcześniej - 19 października przegrali w lidze 0:1 z Mallorcą. Tym samym Baskowie awansowali do półfinału Pucharu Króla. W nim są już Granada oraz Mirandes. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie gole z meczu w Madrycie. Czwartym półfinalistą został Athletic Bilbao, który niespodziewanie wyeliminował FC Barcelonę, strzelając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Przyszłość Realu Madryt... strzela gola Królewskim na Bernabeu[unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs] Do przerwy niespodzianka❗❗❗ #tvpsport #copaemocjiTransmisja online 2. połowy meczu [unicode_pictographs]%F0%9F%8F%86[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B8[/unicode_pictographs] Real Madryt [unicode_pictographs]%F0%9F%86%9A[/unicode_pictographs] Real Sociedad ➡ https://t.co/obrrixqs1M pic.twitter.com/jLUkljRMe6— TVP Sport (@sport_tvppl) February 6, 2020

Isak with the marvellous goal to make it two for sociedad... real madrid are sinking! #rmarso pic.twitter.com/9G5h16TH18— Saquon. (@NotSaquon) February 6, 2020

Superstar [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs] Alexander Isak [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B7[/unicode_pictographs]scores against Real Madrid pic.twitter.com/sSddaTSVGe— SelamCentral (@SelamCen) February 6, 2020

⚽️ Real Madrid vs Real Sociedad | Marcelo (GOAL!!!) 59' pic.twitter.com/cCAdBhvT8H— D9INE (@D9INE_NEXUS_F1) February 6, 2020

Baño al Real Madrid, 1-4 gana la Real Sociedad gol de Mikel Merino pic.twitter.com/ESZIIbS3gi— Albertosc (@Alberto35818840) February 6, 2020

RODRYGO GOAL MADRID 2-4 FOLLOW FOR INSTANT GOALS pic.twitter.com/EuC59ord0L— HD GOALS LIVE (@HDGoalsLive) February 6, 2020

Nacho Scores. Imagine if we didn't conceded a goal from areola's mistake or Vini's goal wasn't denied by VAR.Real Madrid : 3-4 : Real Sociedad pic.twitter.com/LHGX4cm1TP— Real Madrid Guy (@Madridista165) February 6, 2020