Liga hiszpańska. Barcelona rozbiła Sevillę! 8 minut wstrząsnęło ekipą Sampaolego!

5 kwietnia 2017, 21:26 | tom

Liga hiszpańska. W meczu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga Barcelona nie dała szans na Camp Nou drużynie Sevilli. Gracze Luisa Enrique zwyciężyli 3:0 strzelając wszystkie gole w 8 minut! Była ta 21. wygrana "Blaugrany" w tym sezonie. Dzięki temu zwycięstwu "Duma Katalonii" wyprzedziła w tabeli Real Madryt. "Królewscy" mają jednak do rozegrania dwa mecze więcej. Dziś o 21:30 grają z Leganes.

Tonight's attendance at #CampNou: 85,511 !!! Thanks for coming!HALF: FCB 3-0 SEV #FCBSevilla #FCBLive #ForçaBarça! pic.twitter.com/GuK42D4NcD— FC Barcelona (@FCBarcelona) 5 kwietnia 2017

Atrakcyjność meczu: 6,5/10
Piłkarz meczu: Lionel Messi