Puchar Króla. Remis w El Clasico. Barcelona odpowiedziała Realowi Madryt po przerwie [WIDEO]

6 lutego 2019, 22:50 | JCZ

Pierwsze w tym roku El Clasico bez rozstrzygnięcia. W półfinałowym meczu Pucharu Króla FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt 1:1. Na trafienie Lucasa Vazqueza po przerwie odpowiedział Malcom. Rewanż 27 lutego. Zobacz, jak padły dzisiejsze bramki.

FC Barcelona - Real Madryt 1:1

Puchar Króla: Remis w meczu Barcelony z Realem Madryt

Real Madryt już w 6 minucie pogroził palcem Barcelonie. Po wrzutce Viniciusa z piłką w polu karnym znalazł się Karim Benzema, który trzeźwym odegraniem uruchomił Lucasa Vazqueza, a ten uprzedził Clementa Lengleta, po czym oddał celny strzał na długi słupek.

"Królewscy" świetnie weszli w mecz, ale potem spuścili z tonu i oddali inicjatywę Barcelonie. Jeszcze przed zmianą stron mogło dojść do wyrównania. Ivan Raktić obił bowiem poprzeczkę, a z próbą Luisa Suareza jakimś cudem poradził sobie Keylor Navas. Okazję miał też Gerard Pique, lecz minimalnie przestrzelił nad bramką - po stałym fragmencie.

Zanim Ernesto Valverde zawezwał Leo Messiego z ławki rezerwowych to rezultat na 1:1 ustalił Malcom. Stało się tak w 57 minucie. Brazylijczyk technicznym uderzeniem zakończył wtedy ostrzeliwanie Realu, w którym udział brali również Jordi Alba i Luis Suarez.

Mecz Barcelona - Real: Bramka Lucasa Vazqueza:

Real Madryt prowadzi 1:0 z FC Barceloną! Gola dla Królewskich strzelił Lucas Vázquez. Jak zareaguje Blaugrana? #ElClasico [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/ooRlr4NLPB— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 6 lutego 2019

Mecz Barcelona - Real: Bramka Malcoma:

Remis 1:1! Malcom daje wyrównanie FC Barcelonie w meczu z Realem Madryt! Czekają nas wielkie emocje, oglądajcie Eleven Sports 1! #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/9yalRrfguU— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 6 lutego 2019

LIGA HISZPAŃSKA w GOL24

Więcej o LIDZE HISZPAŃSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Najwyższe transfery polskich piłkarzy w historii [TOP 10]

[xlink]0f2d3b17-65b9-65b5-02d9-4221e4de5695,b03573f3-b17d-7655-29b7-c1a1ebae9c61[/xlink]