Piękna bramka Cristiano Ronaldo. Portugalczyk znów zachwycił w Arabii Saudyjskiej. Oczarowany Roman Kołtoń krzyczał: Trafił, trafił, trafił!

24 listopada 2023, 23:58 | Bartosz Głąb

Cristiano Ronaldo popisał się przepięknym trafieniem w meczu 14. kolejki ligi saudyjskiej, a jego Al-Nassr w meczu pokonało Al-Akhdoud 3:0. Portugalczyk zdobył w tym meczu dwie bramki. Szczególnej urody okazał się lob.

Co za gol Ronaldo. Kołtoń krzyczał do mikrofonu: Trafił, trafił, trafił!

Cristiano Ronaldo znowu zachwycił kibiców w Arabii Saudyjskiej

W meczu 14. kolejki Saudi Pro League Cristiano Ronaldo zdobył dwie bramki w wygranym przez Al-Nassr meczu Al-Akhdoud 3:0. Druga bramka Portugalczyka była niebywałej urody. O niej teraz dyskutują kibice na całym świecie.

- Trafił, trafił, trafił! - krzyczał do mikrofonu w transmisji Polsatu Sport, Roman Kołtoń. - Trafił idealnie, naprawdę - zapewniał dziennikarz.

W 80. minucie spotkania Ronaldo wykorzystał wyjście poza pole karne bramkarza przeciwnej drużyny i przepięknym lobem z około 25-pięciu metrów wpakował piłkę do bramki. Trzy minuty wcześniej portugalski snajper po raz pierwszy umieścił piłkę w siatce podczas tego spotkania.

Drużyna Cristiano Ronaldo blisko pozycji lidera

Cristiano Ronaldo w tym sezonie Saudi Pro League ma już na swoim koncie piętnaście trafień i jest liderem klasyfikacji strzelców. W tabeli najskuteczniejszych graczy wyprzedza on o pięć trafień Serba, Aleksandara Mitrovicia z Al-Hilal. W całym poprzednim sezonie Ronaldo miał czternaście bramek, a więc ten sezon już jest dla niego bardziej udany.

Al-Nassr dzięki dzisiejszemu zwycięstwu umocniło się na drugiej pozycji w tabeli Saudi Pro League i traci już tylko punkt do liderującego Al Hilal. Drużyna z Ronaldo w składzie wygrała ostatnich pięć spotkań z rzędu zdobywając przy tym aż trzynaście bramek.