La Liga. Real przegrał derby Madrytu z Atletico. Rozstrzygnął gol z rzutu karnego [WIDEO]

9 maja 2022, 08:23 | Polskie Radio 24/Stanisław Moneta

Atletico wygrało derby Madrytu z Realem. Jedyną bramkę meczu zdobył z rzutu karnego Yannick Carrasco.

Atletico - Real 1:0

Derby Madrytu dla Atletico - w meczu 35. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej "Los Colchoneros" pokonali Real Madryt 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę w 40. minucie zdobył z rzutu karnego Belg Yannick Carrasco. To 19. ligowa wygrana podopiecznych trenera Diego Simeone w tym sezonie.
Atlético Madryt prowadzi 1:0 z Realem Madryt w El Derbi Madrileño! ⚽Bramkę z rzutu karnego zdobył Yannick Carrasco! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs]Drugą połowę możecie oglądać w Eleven Sports 2! #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B8[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/F9l97gkRpq— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) May 8, 2022
W pozostałych spotkaniach: Getafe zremisowało bezbramkowo z Rayo Vallecano, Villarreal zremisował z Sevillą 1:1 (0:0), a Espanyol zremisował z Osasuną 1:1 (0:1). Pewny tytułu mistrzowskiego Real Madryt (81 pkt) prowadzi w tabeli Primera Division z przewagą dwunastu punktów nad Barceloną i szesnastu nad Sevillą.