Niedziela, 20 września 2015, godz. 20:30
WikimediaLevante UD
81'

69'

95'

KONIEC MECZU. Barcelona odnosi pewne zwycięstwo dzisiejszego wieczoru nad zespołem z Walencji. Rywalizacja pomiędzy Katalończykami a drużyną Levante była jednostronna. Goście próbowali się bronić, co w pierwszej połowie się nawet udało i zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 0:0. W drugiej połowie piłkarze Levante nie mogli uchronić się od błędów i Duma Katalonii czterema bramkami udowodniła swoją wyższość. Barcelona zostaje z kompletem punktów! Za wspólnie spędzony czas dziękuję Państwu. Żegnam się. Bartosz Urban.

92'

2 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

91'

4:1!!!!!!!! Messi zdobywa kolejne trafienie w tym spotkaniu. Argentyńczyk może odetchnąć teraz z ulgą po przestrzelonym rzucie karnym.

88'

Podobna sytuacja teraz dotknęła Sandro. Piłkarz Barcelony kulejąc zmierza w pole karne drużyny Levante.

87'

Po starciu Adriano z Lopezem Brazylijczyka zaczęły łapać skurcze.

85'

Niedokładne zagranie Lopeza do Jeffersona w lewym sektorze boiska. Kibice na trybunach świętują kolejne zwycięstwo Blaugrany celebrując meksykańską falę na Camp Nou.

81'

Co za babol w defensywie Levante, którego nie wykorzystał Rakitić. Chorwat chciał wymusić rzut karny. Arbiter nie dał się nabrać pomocnikowi Barcelony.

78'

Poważny błąd Adriano. Przed szansą strzelenia gola stanął Jefferson Lerma, jednak uderzenie poszło wprost w niemieckiego bramkarza Barcelony.

77'

Argentyńczyk przestrzelił!!!! Piłka po jego uderzeniu wędruje pewnie teraz po orbicie.

76'

Kolejny rzut karny dla Barcelony. W szesnastce gości faulowany Messi.

74'

Strzał Lermy z dystansu zablokowany przez obrońców. Tym razem bez problemów Ter Stegen złapał piłkę. Kibice Barcelony mogą odetchnąć z ulgą.

73'

Zawodnicy Levante po strzelonej bramce nabrali wiatru w żagle. Kolejna świetna akcja, niestety strzał Lermy ponad bramką.

70'

Ter Stegen w swoim trzecim spotkaniu o stawkę w tym sezonie popełnia swój trzeci błąd. Niemiec zalicza kolejny katastrofalny występ w zespole mistrza Hiszpanii.

68'

3:1!!! Co za fatalny błąd Ter Stegena! Wprowadzony przed chwilą Casadesus umieszcza piłkę w pustej bramce Barcelony. Mamy honorowe trafienie gości.

67'

Barcelona mogła prowadzić 4:0! Co prawda Munir umieścił piłkę w siatce, jednak boczny arbiter zasygnalizował pozycję spalonego.

65'

Pierwsza zmiana również w Levante. Casadesus zmienia Ghilasa.

64'

Mamy pierwszą zmianę w zespole gospodarzy. W barwach Blaugrany zadebiutuje Gumbau.

63'

3:0 !!!!!!!!!!!!! Messi pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Rubena.

61'

Mamy rzut karny dla Barcelony. David Fernandez Borbalan wskazuje na wapno po faulu na Neymarze.

60'

Końcowy wynik tego spotkania już jest oczywisty. Gospodarze nie wypuszczą zwycięstwa z rąk.

57'

GOOOOOOOOL! Neymar podwyższa wynik na 2:0. Brazylijczyk strzelał na raty, jednak najpierw dośrodkowanie sparował Ruben, później futbolówka trafiła do Brazylijczyka, gdzie jego pierwszy strzał zablokowali obrońcy, lecz przy dobitce defensorzy zachowali się, jak dzieci we mgle i piłka wylądowała w ich siatce.

56'

Piłkarze Dumy Katalonii już powinni mieć to spotkanie pod całkowitą kontrolą. To czego nie udało się wykonać w pierwszej połowie, czyli strzelenia pierwszej bramki, zostało szybko wykonane zaraz po przerwie.

54'

Niespodziewanie goście ruszyli z atakiem. Rzut rożny został przyznany drużynie Levante.

53'

Kolejne świetne zagranie Messiego. Do piłki dobiega Neymar, lecz nieczysto w nią trafia i dalej mamy 1:0 w tym spotkaniu.

52'

Goście nie mają już czego bronić. Ich gra musi diametralnie się zmienić. Czy to oznacza, że worek z bramkami dopiero się rozwiąże? Zobaczymy.

51'

GOOOOOOOOOOOOL! Barcelona prowadzi z Levante 1:0. Zdobywcą bramki Barta. Po fenomenalnej asyście Messiego bez problemu hiszpański stoper umieszcza piłkę w siatce.

50'

Kolejny kontratak piłkarzy Levante, jednak cała akcja spaliła na panewce po odgwizdaniu przez arbitra spalonego. Rozpoczną gospodarze.

48'

Victor Camarasa faulowany na własnej połowie. Goście rozpoczną z rzutu wolnego.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Ze środka boiska zaczną zawodnicy Blaugrany. W obu zespołach bez zmian.

49'

Strzał Argentyńczyka o centymetry mija bramkę Rubena! Mamy koniec pierwszej części spotkania. Dość niespodziewanie na Camp Nou jest remis 0:0. W drugiej połowie możemy spodziewać się jeszcze bardziej licznych ataków Dumy Katalonii. Goście muszą wyjść jeszcze bardziej skoncentrowani w defensywie, gdyż po przerwie zadanie, aby wywieźć jakikolwiek punkt z Barcelony będzie o wiele trudniejsze.

46'

Żółtym kartonikiem ukarany Verza za faul na Messim. Blaugrana stanie przed świetną okazją do objęcia prowadzenia w tym spotkaniu przed przerwą.

43'

73% czasu przy piłce są piłkarze Barcelony, ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie, jeżeli wynik tego spotkania to nadal bezbramkowy remis?

42'

Dani Alves dośrodkowywał z prawego skrzydła, gdzie do piłki sięgnął... najniższy Messi. Argentyńczyk uderzył piłkę głową ponad bramkę.

40'

Kolejna próba piłkarzy Dumy Katalonii. Uderzenie Neymara po rykoszecie ląduje poza boiskiem. Będzie rzut rożny.

38'

Mogliśmy mieć prowadzenie Barcelony! Po strzale Messiego Ruben paruje piłkę na lewą stronę, gdzie do piłki doszedł Sandro. Strzał Hiszpana o dziwo powędrował obok słupka...

37'

Ależ przed świetną sytuacją znaleźli się goście. Na ich niekorzyść pogubili się w finalizacji tej akcji.

36'

Fatalne błędy popełniają asystenci głównego arbitra. Boczni sędziowie kolejny raz odgwizdują spalonego, którego jak wskazują powtórki telewizyjne, nie było.

33'

Na twarzy trenera Barcelony widać pierwsze oznaki frustracji. Mimo zmasowanych ataków przyjezdni świetnie się bronią. Plan na ten mecz póki co realizowany jest w 100 procentach.

32'

Po rzucie wolnym przyznanym dla graczy Barcelony, do piłki sięgnął Bartra. Hiszpan nieczysto trafił jednak w futbolówkę i od bramki rozpocznie bramkarz Levante.

30'

Co za fatalny błąd defensorów graczy z Katalonii. Nieoczekiwanie goście mogli wyjść na prowadzenie. Niestety Nabil Ghilas beznadziejnie trafił w piłkę, która poszybowała w górne sektory trybun na Camp Nou. Lepszej sytuacji w tym meczu goście mogą już nie mieć.

29'

Mimo bronienia bezbramkowego remisu, przyjezdni próbują swoich szans przy kontratakach.

26'

25 minut gry za nami, a na tablicy wyników nieoczekiwanie nadal bezbramkowy remis. Zawodnicy z Walencji remis przed meczem braliby w ciemno.

25'

Rakitić nabijając jednego z defensorów gości, wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny.

23'

Ponownie Messi odgrywał do Neymara, lecz strzał oddany słabszą nogą Brazylijczyka powędrował obok bramki rywali.

22'

W środkowej strefie boiska faulowany został Verza. Bezpardonowym wejściem popisał się Munir. Goście rozpoczną ze stałego fragmentu.

20'

Dobre uderzenie Messiego z rzutu wolnego. Piłka minimalnie minęła poprzeczkę Rubena. Bramkarz rozpocznie od bramki.

18'

Messi na próbował na raty pokonać bramkarza Levante. Strzały w tej sytuacji zostały zablokowane i goście wychodzą cało z tej opresji.

17'

Messi z Neymarem próbowali przebić się lewą stroną w pole karne Rubena, lecz autobus zespołu gości radzi sobie z zagrożeniem.

15'

Daniel Alves próbował zagrać na lewą flankę do wychodzącego Neymara, jednak podanie Brazylijczyka zostało przerwane.

13'

Póki co piłkarze FC Barcelony wymieniają między sobą zmasowaną ilość podań, a zawodnicy Levante tylko temu się przyglądają.

10'

Obrońcy Levante zachowawczo wybijają piłkę na rzut rożny. Jest kwestią czasu, kiedy gospodarze otworzą wynik tego meczu.

9'

W tym momencie Lionel Messi traci 4 bramki do liderującego w klasyfikacji strzelców Cristiano Ronaldo. Sympatycy Blaugrany liczą na to, że Argentyńczyk po dzisiejszym spotkaniu zbliży się do cracka Królewskich.

7'

Długa piłka ze środka pola w stronę Messiego znajdującego się w szesnastce gości. Argentyńczyk nie poradził sobie z przyjęciem piłki. Nie było w tej sytuacji spalonego.

6'

Można wyciągnąć wniosek, że po przyjrzeniu się formacji przyjezdnych, Levante chce wywieźć z Katalonii bezbramkowy remis. Goście grają aż piątką obrońców.

5'

Piłkarze Barcelony rozpoczynają już swój taniec wśród defensywy Levante. Mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Ostatni raz Blaugrana uległa na własnym boisku Maladze... 21 lutego.

0'

Ruszamy! Spotkanie rozpoczynają podopieczni Alcaraza. Katalończycy w swoich tradycyjnych bordowo-niebieskich trykotach. Levante na żółto.

20:27

Wyniki z poprzednich sezonów jasno wskazują, że faworytem tego meczu może być wyłącznie FC Barcelona. W tym sezonie Katalończycy nie rażą skutecznością, ale po tym spotkaniu statystyki mogą diametralnie ulec zmianie. W poprzednim sezonie dwukrotnie Blaugrana wygrywała aż 5:0.

20:25

Oba zespoły w swoich ostatnich spotkaniach remisowały. Katalończycy dość nieoczekiwanie w Lidze Mistrzów zremisowali z AS Romą 1:1. Natomiast w Primera Division Levante doprowadziło do remisu, mimo początkowego prowadzenia drużyny Sevilii.

20:20

W bramce Dumy Katalonii kolejną szansę otrzymał Ter Stegen. Lucho, mimo fatalnych występów jakie trafiają się w ostatnim czasie Niemcowi, jest zmuszony wystawiać tego zawodnika, gdyż Chilijczyk Bravo doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego w lewej nodze i jest niezdolny do gry.

20:16

FC Barcelona jako jedyny zespół w lidze hiszpańskiej ma zdobyty komplet punktów. Komfortowa sytuacja w jakiej znajduje się kataloński zespół, pozwala trenerowi Enrique na spore roszady w składzie. W dzisiejszym pojedynku będziemy mogli zobaczyć kilku zawodników prezentujących się na co dzień w zespole rezerw klubu z La Masii.

20:13

Witamy na relacji LIVE ze spotkania 4. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym FC Barcelona zmierzy się dzisiejszego wieczoru na Camp Nou ze słabo spisującym się w tym sezonie zespołem Levante. Do pierwszego gwizdka zostało nieco ponad 15 minut. Relację poprowadzi dla Państwa Bartosz Urban. Serdecznie zapraszamy do śledzenia!