Niedziela, 9 listopada 2014, godz. 12:00
Sevilla FCSevilla FC
1 : 1
WikimediaLevante UD
14:04

Pojedynek w Sevilli długimi fragmentami bardziej przypominał galę MMA niż mecz piłki nożnej. Ładnych akcji było niewiele, za to zaciętej i często krwawej walki całe mnóstwo. Drużyna Sevilli wypadła dziś blado i remis z walczącym Levante można uznać za wynik sprawiedliwy. To wszystko na dziś, za uwagę dziękuje już Maciej Pietrasik.

99'

Popsute dośrodkowanie Coke i arbiter kończy to spotkanie!

98'

Przedarł się Fernando Navarro w polu karnym, ale znów dobrze ustawiony był Marino. Levante chce już chyba jak najszybciej zejść do szatni, Sevilla wręcz przeciwnie.

97'

Ależ szansa dla gospodarzy! Ogromne zamieszanie w polu karnym Sevilli, strzał z bliska oddaje Coke, ale trafia wprost w Marino!

95'

Navarro wraca na boisko... w kasku. Krew leje się dziś w Sevilli.

94'

Xumetra z żółtą kartką, Navarro z rozciętą głową, na boisku panuje chaos.

92'

Znakomite prostopadłe podanie Coke do Gameiro, lecz ten z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę!

91'

Aż osiem minut dolicza arbiter do drugiej połowy.

90'

Arribas znów potrzebuje pomocy lekarza, mamy kolejną przerwę.

89'

Sissoko ostro teraz faulował i ukarany został żółtą kartką.

89'

Vitolo ruszył lewą stroną boiska, zagrał do Bacci, Kolumbijczyk zagrał piłkę wzdłuż bramki, a tam Kevin Gameiro z metra nie trafił w piłkę!

88'

Bacca dośrodkowuje w pole karne, lecz skutecznie wybija piłkę Vyntra. Tylko rzut z autu dla Sevilli.

87'

Faulował jednego z rywali Ever Banega i został ukarany żółtą kartką.

86'

Stara się Sevilla przedostać pod bramkę rywala, ale na razie niewiele z tego wynika. Bez większego pomysłu gospodarze.

84'

Marino bardzo długo wznawiał grę i został ukarany żółtą kartką.

83'

Vidal walczył z dwoma rywalami w narożniku boiska, ale od bramki zacznie David Marino.

82'

Ostatnia zmiana w Sevilli, Tremoulinasa zastępuje Fernando Navarro.

81'

Fatalny błąd Beto, który wyszedł do piłki i nie zdołał jej złapać. El Zhar zdołał zgrać futbolówkę do Casadesusa, który umieścił ją w pustej bramce!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA LEVANTE! VICTOR CASADESUS!

79'

Xumetra zastępuje Rubena Garcię.

80'

Na dłużej pod bramką Sevilli zagościło teraz Levante. Na razie przynosi to tylko rzuty rożne.

78'

Mamy kolejną przerwę. Znów krwawić zaczął Beto i potrzebuje zmiany opatrunku.

77'

Druga zmiana w zespole Sevilli. Na murawie pojawia się Kevin Gameiro, zastępując Denisa Suareza.

74'

akcja Levante lewą stroną boiska i dośrodkowanie w pole karne, dobrze na rzut rożny wybił Carrico.

71'

Arribas opuścił boisko na noszach, ale powinien za chwilę wrócić na boisko.

69'

Arribas z El Zharem zderzyli się głowami, mamy dłuższą przerwę w grze.

67'

Zmiana w Levante. Boisko opuszcza Juanfran, a wchodzi Ivan Mendoza.

67'

Vidal błyskawiczne ruszył prawą stroną, lecz jego dośrodkowanie w kierunku Bacci było niedokładne.

66'

Pierwsza roszada w Sevilli. Aleix Vidal zmienia Gerarda Deulofeu.

63'

A Juanfran za protesty ukarany został żółtą kartką.

62'

Ivanschitz trafia tylko w mur, a Sevilla ruszyła z kontrą. Tam wg sędziego faulowany był Deulofeu.

61'

Vitolo faulował teraz El Zhara i Levante będzie miało bardzo dobrą szansę z rzutu wolnego.

59'

Przedarł się lewą stroną Suarez, minął Sissoko, ale ostatecznie skończyło się tylko na rzucie rożnym.

57'

Kontra Levante, El Zhara uprzedził Carrico, ale jednocześnie zderzył się z Beto. Nie ma szczęścia Portugalczyk, znów jest przerwa.

56'

Bacca! Kolumbijczyk minął już bramkarza rywali i uderzał z ostrego kąta, lecz zdążył z interwencją Juanfran!

55'

Teraz Ivanschitz chciał strzelać bezpośrednio z rzutu rożnego, ale trafił tylko w boczną siatkę.

55'

Strzał Ivanschitza z rzutu wolnego odbija się od Krychowiaka i omal nie zaskakuje Beto! Pilka przeleciała ostatecznie obok słupka.

54'

Taktyczny faul Suareza i żółta kartka dla gracza Sevilli.

53'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Davida Barrala zastępuje Nabil El Zhar.

53'

Dobra wrzutka Ivanschitza z rzutu wolnego, spore zamieszanie, od bramki zacznie jednak Beto.

51'

Indywidualna akcja Deulofeu, który miał poro wolnego miejsca i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała ponad bramką.

49'

Bardzo dobrą sytuację miał teraz Carlos Bacca. Po podaniu od Suareza z lewej strony boiska Kolumbijczyk znakomicie przyjął sobie piłkę, zwiódł rywala, ale uderzył ponad bramką.

47'

Ze sporym animuszem rozpoczęli gospodarze, po dośrodkowaniu Deulofeu piłkę dość rozpaczliwie wybijał Vyntra, a rzuty rożne nie przyniosły większego zagrożenia.

46'

Od środka swoją akcję rozpoczęła Sevulla. Oba zespoły na razie bez zmian.

45'

Gramy!

13:07

Wracamy już do Sevilli. Piłkarze Levante czekają na boisku, brakuje jeszcze gospodarzy.

12:55

Mecz w Sevilli na razie nie zachwyca. Levante sprawia niezłe wrażenie, ale po strzelonej bramce to gospodarze przejęli kontrolę nad meczem i trzeba przyznać, że ich minimalne prowadzenie jest na razie zasłużone. Grzegorz Krychowiak rozgrywa na razie średnie spotkanie. Na drugą jego część zapraszamy za kwadrans!

52'

Koniec pierwszej połowy!

51'

Ivanschitz dośrodkował w pole karne, Barral uderzył głową, ale Beto bez problemu łapie piłkę.

51'

49'

Świetne dośrodkowanie Casadesusa w pole karne i spore zamieszanie, w ostatniej chwili piłkę zdołał zablokować Carrico.

48'

Świetny przerzut Tremoulinasa nad głową obrońców, Vitolo wpadł z piłką w pole karne, lecz nie zdołał dograć futbolówki do Bacci.

46'

Aż sześć minut doliczył do pierwszej połowy arbiter. To zasługa głównie urazu Beto.

45'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Casadesusa w pole karne i łatwo łapie piłkę Beto.

44'

Bardzo nieudany drybling Deulofeu na prawej stronie boiska. Młody Hiszpan zgubił futbolówkę i obrońcy nie musieli nawet specjalnie interweniować.

42'

Zdecydowanie zwolniło tempo meczu. Sevilla spokojnie rozgrywa teraz piłkę.

39'

Dwójkowa akcja Suareza i Deulofeu, ten drugi próbował dryblingu w polu karnym, lecz poradzili sobie z młodym Hiszpan obrońcy.

37'

Dobra piłka Coke w kierunku Vitolo, ten nie zdołał jednak opanować futbolówki i od bramki rozpocznie Marino.

34'

Po dośrodkowaniu Ivanschitza z rzutu wolnego dwóch zawodników Levante padło w polu karnym. Gwizdek arbitra milczał, później uderzał jeszcze Vyntra, ale znajdował się na spalonym.

33'

Na bramkę Sevilli prawą stroną ruszył Ruben Garcia, lecz Tremoulinas do spółki z Banegą odebrali mu piłkę.

32'

Znakomite dośrodkowanie z prawej strony Gerarda Deulofeu, w polu karnym Vitolo uprzedził Juanfrana i strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

31'

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA SEVILLI! VITOLO!

30'

Bardzo niepewna interwencja Marino po dośrodkowaniu z lewej strony Tremoulisana, pozostało to jednak bez konsekwencji.

30'

Dobry pressing w wykonaniu gości, lecz radzą sobie z piłkarzami Levante obrońcy Sevilli.

29'

Nieudana akcja Sevilli lewą stroną boiska. Zakończyło się to rzutem z autu dla Levante.

27'

Zamkoczony Bero wraca do bramki. Na razie trener nie decyduje się na zmianę.

25'

Przerwa wciąż trwa, lekarze starają się doprowadzić portugalskiego golkipera do porządku.

22'

Ucierpiał Beto po zderzeniu z Krychowiakiem, mamy dłuższą przerwę w grze.

19'

Arribas! Znakomite dośrodkowanie Tremoulinasa z rzutu rożnego, Arribas zdołał oddać strzał głową, lecz na posterunku był Marino.

17'

Krychowiak dobrze rozrzucił piłkę na lewą stronę boiska, a Tremoulinas wywalczył rzut rożny. Ten nie przyniósł jednak zagrożenia.

16'

Sissoko dobrze zszedł z lewej trony boiska do środka i oddał mocny strzał z dystansu, a piłka przeszła tuż obok słupka!

14'

Krychowiak najpierw stracił piłkę na własnej połowie, a później próbując ją odzyskać sfaulował rywala.

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał David Navarro, ale piłkę złapał Beto.

12'

Andreas Ivanschitz ukarany żółtą kartką.

10'

Nieudane dośrodkowanie Evera Banegi z rzutu wolnego.

9'

Efektowny rajd Gerarda Deulofeu zakończony strzałem na bliższy słupek.

8'

David Barral ukarany żółtą kartką.

7'

Benoît Tremoulinas złapany na spalonym.

6'

Mohamed Sissoko faulował rywala, sędzia na jego szczęście nie pokazał mu kartki.

5'

Denis Suarez został złapany na spalonym.

4'

Mocno niecelny strzał Denisa Suareza na bramkę Levante.

3'

Groźnie pod bramką Sevilli! Świetne podanie Diopa w kierunku Karabelasa, który biegł rozpędzony na bramkę Andaluzyjczyków, jednak w ostatniej chwili Carrico wybił piłkę z linii bramkowej.

2'

Pierwsza akcja Sevilli, Coke jednak nie zrozumiał się dobrze z kolegami, w efekcie futbolówkę przechwycili gracze Levante.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy!

11:58

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy.

11:50

Rezerwowi piłkarze Levante: Camarasa, El Zhar, Fernandez, Ivette Lopez, Morales, Simao, Xumetra.

11:49

Rezerwowi piłkarze Sevilli: Aspas, Figueiras, Gameiro, Navarro F., Pareja, Rico, Vidal.

11:47

Zupełnie odmienne nastroje panują w Levante. Goście dzisiejszego spotkania mają tylko osiem "oczek", przez co plasują się dopiero na osiemnastej lokacie i znajdują się w strefie spadkowej hiszpańskiej ekstraklasy.

11:46

Piłkarze Sevilli w trwającym obecnie sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Drużyna ze stolicy Andaluzji zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli sprawiają. Na dziesięć rozegranych meczów podopiecznych Unaia Emery'ego wygrali aż siedem, a wyższość rywali musieli uznać tylko raz.

11:42

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 11. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym Sevilla zmierzy się z Levante.