2 : 2
Villarreal CFVillarreal CF
1. połowa2 : 2
21:49

Niesamowita pierwsza połowa, która zakończyła się wynikiem 2:2. Niestety druga połowa rozczarowała. Elche przerwało swoją czarną passę trzech porażek z rzędu. Natomiast Villarreal zakończyło swoją zwycięską passę. Dziękuje za uwagę, Mateusz Kapera.

90'

Villarreal liczyło jeszcze na rzut rożny, ale sędzia zakończył mecz.

90'

Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88'

Była dobra okazja dla Elche, ale na spalonym był Lomban.

83'

Fajr pada na murawę łapiąc się za twarz. Była to jednak symulacja. Sędzia dał się nabrać. Rzut wolny dla Elche.

82'

Garry Rodrigues opuszcza boisko. Melduje się na nim Coro.

77'

Schodzi V. Rodriguez. Pojawia się Niguez.

75'

Uche opuszcza boisko a na murawie melduje się Gio Dos Santos.

73'

Czeryszew uderza z dystansu, ale strzał zablokowany przez Lombana.

71'

To już nie to samo spotkanie, co w pierwszej połowie... Obie drużyny dużo bardziej czujne i zachowawcze.

63'

Trigueros opuszcza boisko. Za niego wchodzi Jonathan Dos Santos.

60'

Vietto wyszedł sam na sam z Tytoniem, ale szybszy był polski bramkarz.

51'

Fajr odebrał piłkę rywalowi na połowie Villarreal i rozpoczął akcję ofensywną gospodarzy. Elche dobrze operowało piłką w okolicach pola karnego rywali, ale zabrakło pomysłu i akcja skończyła się na zablokowanym strzale Pasalicia.

49'

Jaume Costa otrzymuje żółtą kartkę.

47'

Pelegrin otrzymuje żółtą kartkę za faul w okolicach środka boiska.

45'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Vietto świetnie uciekł rywalom w polu karnym i dograł do Czeryszewa, które strzelił niecelnie. Można powiedzieć, że taktyka Villarreal jest prosta. Zagrać na skrzydło, minąć rywala i dośrodkować płasko w pole karne. To już chyba taka piąta akcja w wykonaniu Żółtej Łodzi Podwodnej.

39'

Jonathas otrzymuje żółtą kartkę.

38'

Piękne uderzenie Victora Rodrigueza zza pola karnego. Piłka zanim zatrzepotała w siatce, odbiła się od słupka. Asenjo bez szans.

36'

Niesamowite mamy już REMIS! Strzela Victor Rodriguez!

35'

Czeryszew znakomicie zagrywa w uliczkę do Vietto, który przenosi piłkę nad Tytoniem, ale w ostatniej chwili podążającą do bramki piłkę wybija obrońca Elche. Co za mecz! Co za emocje!

32'

Garry Rodrigues dośrodkowuje, ale wyszedł z tego nieudany centro-strzał.

30'

30 minut za nami. Lepiej zaczęło Elche, ale to Villarreal okazało się zabójczo skuteczne. Elche odpowiedziało i dzięki temu czeka nas fascynujące spotkanie.

29'

Pasalić otrzymuje żółtą kartkę.

29'

Wszystko zaczęło się od straty piłki przez zawodnika Villarreal. Fajr pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował do wbiegającego w pole karne Jonathasa.

27'

GOOOL JONATHAS! Jest bramka kontaktowa dla Elche!

19'

Błąd Tytonia, który nie złapał piłki po strzale Mario. Odbita piłka przez polskiego bramkarza wpadła pod nogi Uche, który trafił do bramki.

19'

UCHEEE GOOOOL! To już 2:0 dla Villarreal!

14'

Czeryszew świetnie przyjął piłkę w polu karnym i zagrał na piąty metr do Vietto, który nie miał problemów z pokonaniem Tytonia.

12'

VIETTO GOOOOL! Villarreal prowadzi z Elche!

8'

Pasalić! Świetne uderzenie głową po dośrodkowaniu Cismy, ale Asenjo wyciągnął się jak struna i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

7'

V.Ruiz otrzymuje żółtą kartkę.

7'

Suarez w ostatniej chwili zatrzymał piłkę uderzoną przez Czeryszewa! Gdyby nie Suarez Tytoń mógłby wyciągać piłkę z siatki...

6'

Małe nieporozumienie obrońców Elche i Tytoń był zmuszony wybijać piłkę.

3'

Spokojne pierwsze minuty z wykorzystaniem bramkarzy.

20:00

Zaczynamy! Przy piłce Elche.

19:59

Elche w białych strojach. Villarreal w charakterystycznej żółci.

19:57

Piłkarze obu drużyn już na murawie w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego/

19:46

Villareal gra ostatnio znakomicie, wygrał pięć kolejnych spotkań ligowych. Elche natomiast z sześciu ostatnich ligowych meczów przegrała cztery i zremisowała dwa

19:35

Faworytem w tym spotkaniu są goście, którzy od początku sezonu trzymają się w czubie tabeli. Villareal obecnie jest na piątym miejscu, a Elche zamyka ligową tabelę