Leo Messi zdobył przepiękną bramkę z Deportivo Alaves! [WIDEO]

14 lutego 2021, 09:18 | DW

W minioną sobotę FC Barcelona wygrała z Deportivo Alaves 5:1. Ozdobą spotkania było trafienie Leo Messiego, który w 75. minucie strzelił z dystansu tak, że piłka błyskawicznie znalazła się w siatce, kompletnie zaskakując bramkarza. Zobacz tego fenomenalnego gola Messiego!

Leo Messi - gol z Alaves ozdobą meczi

W meczu 23. kolejki La Liga FC Barcelona pewnie pokonała Deportivo Alaves 5:1. Dwa gole strzelił Leo Messi, dla którego były to 14. i 15. trafienia w tym sezonie. W 75. minucie, przy stanie 3:1, Argentyńczyk potężnie uderzył zza pola karnego, po raz kolejny zachwycając kibiców, oglądających transmisję. Zobaczcie to trafienie!

W lidze hiszpańskiej liderem jest Atletico Madryt. Zespół ze stolicy Hiszpanii ma osiem punktów przewagi nad Barceloną i Realem, ale o jedno spotkanie mniej. Wydaje się, że zespół Diego Simeone może sięgnąć po mistrzostwo - po raz pierwszy od sezonu 2013/14.