Derby Madrytu w finale Superpucharu Hiszpanii. Atletico wygrało z Barceloną (ZOBACZ GOLE)

9 stycznia 2020, 22:37 | mskrz

PIŁKA NOŻNA. Cóż to był za mecz - mogą powiedzieć kibice Atletico Madryt. Ich ulubieńcy w samej końcówce wygrali z Barceloną 2:3 i awansowali do finału rozgrywanego w Arabii Saudyjskiej Superpucharu Hiszpanii. W finale zagrają z ich odwiecznym rywalem z Madrytu - Realem.

W pierwszej połowie goli nie oglądaliśmy, ale za to już na początku drugiej wynik meczu otworzył Koke, wyprowadzając Atletico na prowadzenie.

What a goal [unicode_pictographs]%F0%9F%98%8D[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%8D[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%9A%80[/unicode_pictographs] Koke puts Atletico ahead pic.twitter.com/rrntBOBYyZ— ANGEL TOPEDO [unicode_pictographs]%F0%9F%A4%BA[/unicode_pictographs] (@ThoughtPillow) January 9, 2020

Barcelona szybko się jednak otrząsnęła. Najpierw w 51. minucie sprawy w swoje ręce wziął Leo Messi. Później - w 62. - pierwszego gola przeciwko swojemu byłemu klubowi strzelił Antoine Griezmann i wyglądało na to, że w finale dojdzie do El Clasico. Zresztą zobaczcie sami jak do tego doszło!

MESSI WZIĄŁ SPRAWY W SWOJE RĘCE! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs]Atlético Madryt prowadziło z FC Barceloną 1:0, ale dzięki trafieniu Argentyńczyka jest już 1:1. Tu będzie się działo! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs] #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B8[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/vhobiWaivS— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) January 9, 2020

PIERWSZY GOL GRIEZMANNA W BARWACH FC BARCELONY PRZECIWKO ATLETICO MADRYT! ⚽I ta parada Oblaka tuż przed trafieniem Francuza! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs] Dzieje się! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs] #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B8[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/JJIF0D5FX9— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) January 9, 2020

W 81. minucie Atletico wróciło jednak do gry. Rzut karny precyzyjnie wykonał Alvaro Morata. Zanosiło się na dogrywkę.

MORATA NA 2:2! ATLETICO REMISUJE Z FC BARCELONĄ! ⚽Będziemy mieli dogrywkę i rzuty karne? Oglądajcie Eleven Sports 1! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs] #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B8[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/2DEuTipICP— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) January 9, 2020

Pięć minut później kibice Barcelony zamarli. Kontrę Atletico udanie wykończył Angel Correa. Parę minut później zespół Diego Simeone mógł już świętować awans do wielkiego finału Superpucharu Hiszpanii.

ATLETICO PROWADZI Z FC BARCELONĄ 3:2! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs]Czy będziemy mieli derby Madrytu w finale Superpucharu Hiszpanii? Ależ tu się dzieje! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs] Oglądajcie Eleven Sports 1! pic.twitter.com/HPBdTa6GLm— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) January 9, 2020