Real MadrytReal Madryt
20:49

To już wszystko z Vigo, za dzisiejszą relację dziękuje Państwu Filip Błajet!

93'

Koniec spotkania. Real przegrywa i ostatecznie traci szanse na mistrzostwo. Z kolei Celta może świętować kolejny wygrany mecz z rzędu!

93'

Bermejo okiwał obronę i strzelił w słupek! Blisko trzeciego trafienia!

92'

Nolito szukał Fontasa w polu karnym, który jednak nie trafił w piłke.

91'

Isco uwikłany w drybling z kilkoma piłkarzami, wiecie jak się skończyło?

90'

Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty.

89'

Krohn-Dehli znalazł długą piłką Nolito, ten odegrał do Alexa Lopeza, którego strzał sprzed pola karnego świetnie wybił Diego Lopez.

88'

Z dystansu Willian Jose, ale za słabo aby zaskoczyć Alvareza.

86'

Okres, kiedy to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Celta jednak nie forsuje tempa gry.

86'

Akcja Realu prawą stroną, ale Nacho dośrodkował fatalnie. Od piątki bramkarz gospodarzy.

84'

Real na połowie Celty, Marcelo dostał się w pole karne i strzelił, ale uderzenie zablokowane. Piłka w rękach Alvareza.

82'

Świetna piłka z prawej strony Orellana, Nolito zabrakło kilkunastu centymetrów, aby strzelić trzeciego gola.

82'

Dobrze zagrał Morata i znalazł Illarramendiego na szesnastym metrze, ale Bask strzelił wprost w Alvareza.

80'

Wrzutka Marcelo kończy się równie nieefektywnie co dośrodkowania Modricia i Isco.

80'

Będzie korner dla Realu. 10 minut do zakończenia meczu.

79'

Willian Jose doszedł do dośrodkowania z lewej flanki, ale uderzył źle i za wysoko.

79'

Kolejna wrzutka z rzutu wolnego i kolejny spalony Realu. Nie uczą się na błędach gracze Królewskich, tym razem na ofsajdzie Morata.

78'

Kolejny dobrze bity rzut wolny przez Xabiego Alonso, ale spalił Sergio Ramos, który i tak nie trafił do siatki.

77'

...podobnie jak Gustavo Cabral.

77'

Ramos dostaje żółtą kartkę za udział w zamieszaniu.

76'

Nerwowa na boisku Vigo. Coentrao atakuje rękoma Orellane.

76'

Atletico właśnie wyrównało, gola zdobył Alderweireld.

75'

Real przegrywa, ale Real jest w odwrocie. Celta rozgrywa na połowie Królewskich.

74'

Nolito ze skraju pola karnego, ale uderza ponad poprzeczką. Całkiem niezła próba najlepszego strzelca Celty.

73'

Illarramendi ukarany żółtkiem za brzydki faul.

73'

Gra toczy się na połowie Realu, pressing Królewskich nieefektywny.

70'

Celta groźnie kontratakuje i gra pewnie w obronie. Ciężko Królewskim cokolwiek wykreować z przodu.

70'

Rafinhe zmienia Madinda.

69'

Dośrodkowanie Modricia łatwo wybite przez obronę gospodarzy.

68'

Schodzi Casemiro, po bezbarwnym występie, w jego miejsce Willian Jose.

67'

Sensacja w Madrycie. Atletico przegrywa z Malagą!

66'

Długa piłka Isco do Coentrao, który strzelał w lewej strony pola karnego, ale Alvarez dobrze krył krótkiego rogu bramki.

66'

Schodzi z boiska strzelec dwóch goli, w jego miejsce Mario Bermejo.

65'

Korner dla Realu. Wrzutka Isco wybita łatwo przez defensorów Celty.

64'

Dwubramkowe prowadzenie gospodarzy! Tym razem fatalne podanie do Diego Lopeza zanotował Xabi Alonso, do futbolówki dopadł Charles, który znowu łatwo minął Hiszpana i po raz kolejny trafił do siatki.

62'

Dwójkowa akcja Marcelo - Coentrao kończy się wrzutką na długi słupek Portugalczyka, z pierwszej piłki strzelał Isco, ale uderzenie z ostrego kąta wyłapał Alvarez.

61'

W innych meczach decydujących o mistrzostwie - Elche bezbramkowo remisuje z Barceloną, podobnie jak Atletico z Malagą.

60'

Ramos doszedł do strzału głową, ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką. Wciąż na prowadzeniu gospodarze po 60 minutach gry.

60'

Ofensywna akcja Coentrao kończy się kornerem.

58'

Na prawą flankę defensywy zszedł Nacho, a parę soperów z Ramosem tworzy...Xabi Alonso.

58'

Coentrao jako lewy obrońca, Marcelo ustawiony przed nim.

57'

Augusto Fernandez zniesiony na noszach z boiska. Wygląda to na poważniejszą kontuzję. W jego miejsce Alex Lopez.

56'

Drugi z rekonwalescentów schodzi z boiska. Arbeloe zmienia Illarramendi.

56'

Khedire zastępuje Fabio Coentrao. Solidny występ Niemca po kontuzji.

54'

Charles wpadł w pole karne, dziubnął lekko piłkę i został zawadzony ręką przez Diego Lopeza. Sędzia nie wskazał jednak na wapno, ale nie pokazał też żółtej kartki za symulacje.

53'

Real próbuje grać wysokim pressingiem, ale nieźle z naciskiem gości radzą sobie piłkarze Luisa Enrique.

53'

Nolito wyłożył piłkę Augusto Fernandezowi na 7 metr, ale strzał Argentyńczyka zablokowany. Dużo dzieje się od początku drugiej połowy pod oboma bramkami.

52'

Groźna kontra Celty! Piłkarze gospodarzy wybiegali 2-2, ale źle rozegrali akcję.

52'

Morata posłał prawdziwą bombę z dwudziestu metrów, ale Alvarez przenosi piłkę obok bramki. Niezła próba Hiszpana.

51'

Róg kończy się autem dla Realu.

50'

Rozkręcił się Real. Znowu lewą stroną zaatakował Marcelo, dogral po ziemi do Modricia, a szarpany za koszulkę Chorwat posłał piłkę nad bramką. Sędzia podyktował rzut rożny.

49'

Świetny wykonany przez Xabiego Alonso rzut wolny, piłka wpadł do siatki po strzale Ramosa, ale spalony był ewidentny.

49'

Isco znalazł w polu karnym Marcelo, Brazylijczyk wpadł na przedpole bramki Celty i został zablokowany. Wydaje się, że groźniej byłoby po strzale Hiszpana.

47'

Duże zamieszanie w polu karnym Celty, piłka trafiła pod nogi Ramosa, ale strzał defensora z siedmiu metrów zablokowany. Było blisko!

47'

Modrić znalazł Arbeloe na prawej stronie, ale kolejny raz Hiszpan wrzucił źle.

46'

Druga połowa rozpoczęta przez piłkarzy Celty!

19:52

Za kilka minut wracamy z drugą połową. Czy Luis Enrique i jego podopieczni zrobią przysługę Barcelonie?

19:52

W Celcie z dobrej strony pokazuje się Rafinha, który często szuka gry i posyła niezłe prostopadłe piłki.

19:52

Kolejny słaby występ zalicza Morata. Rzadko pokazuje się do gry, jest mało zwrotny i źle drybluje, a do tego zmarnował stuprocentową sytuację. Naprawdę czołowe klubu Europy chcą go do siebie ściągnąć za ponad 20 milionów euro?

19:49

Real gra słabiutko, ale po takim zestawieniu raczej nie należało się spodziewać zbyt wiele. Dużo strat szczególnie w wykonaniu środkowych pomocników. Wyróżnia się tylko Marcelo, który angażuje się w ofensywę i radzi sobie z Orellaną.

45'

Sędzia nie doliczył ani jednej minuty. Celta z prowadzeniem schodzi do szatni.

44'

Zasłużony gol dla Celty. To gospodarze tworzyli ciekawsze akcje i byli bliżej strzelenia bramki.

43'

Gol dla gospodarzy! Fatalny kiks Sergio Ramosa, Charles minął Diego Lopeza i z łatwością posłał piłkę do siatki. Gospodarze na prowadzeniu!

39'

Tym razem krótkie wykonanie, mocno w pole karne zagrywał Marcelo, ale Morata wykończył fatalnie, strzelając obok bramki.

38'

Akcja Marcelo lewą stroną zastopowana. Kolejny róg dla Królewskich.

38'

Morata próbował dryblingu, który skończył się na pierwszym rywalu. Kolejny przeciętny mecz napastnika Królewskich, którym ponoć interesują się Juventus i Arsenal.

37'

Krohn-Dehli silnie uderzał z dystansu, ale strzał Duńczyka zablokowany.

36'

Modrić raz z jednej strony, raz z drugiej, ale dwukrotnie z podobnym efektem - bez zagrożenia pod bramką Celty.

35'

Morata znalazł Isco na linii pola karnego, a ten strzelił w krótki róg bramki. Alvarez dobrze sobie poradził, ale będzie korner.

34'

Diego Lopez uwikłał się w drybling i ledwo udało mu się wybić piłkę.

33'

Korner kończy się strzałem z dystansu Aurtenexte. Mocno, ale niecelnie.

32'

Długa piłka do Orellany, który wywalczył korner.

32'

Casemiro znalazł się pod polem karnym Celty i spróbował strzału, ale nieczysto trafił w piłkę.

31'

Celta rozgrywa na połowie Realu, Rafinha często szuka gry przy środkowej linii boiska.

29'

Kontra Celty po źle wykonanym kornerze kończy się dośrodkowaniem do Charlesa. Piłka była jednak minimalnie za wysoko dla zawodnika gospodarzy.

28'

Modrić znalazł Moratę w polu karnym, ale strzał snajpera z ostrego kąta dobrze obronił Alvarez.

28'

Real stara się uspokoić i zwolnić grę.

26'

Khedira próbował prostopadłego podania do Moraty, ale obrońcy przeczytali zamiary niemieckiego pomocnika.

24'

Charles dostał ostrzeżenie od sędziego za faul od tyłu na Casemiro.

24'

Bardzo ofensywnie gra dziś Alvaro Arbeloa, ale brakuje Hiszpanowi dobrego podania. Widać, że chce z dobrej strony pokazać się Del Bosque.

22'

Atakuje Real i znowu prawą flanką. Tym razem dośrodkowanie Modricia kończy się strzałem Isco, ale uderzenie z woleja powędrowała kilkanaście metrów ponad poprzeczka bramki Celty.

21'

Rzut wolny dla Celty z boku pola karnego. Nolito dośrodkował jednak bardzo źle i zagrożenia pod bramką gości nie było.

20'

Strzał Rafinhi to było pierwsze celne uderzenie w tym meczu.

19'

Uderzenie Rafinhi z dystansu, ale Diego Lopez pewnie wyłapał uderzenie skierowane w środek bramki.

18'

Celta na razie nie daje sobie narzucić stylu gry Realu i prezentuje się, podobnie jak w ostatnich meczach tego sezonu, całkiem nieźle.

17'

Żółtko dla Orellany za kopanie leżącego Marcelo.

16'

Akcja Realu, Modrić do wysoko ustawionego Arbeloi, ale defensor zaliczył nieudane dośrodkowanie.

14'

...i po raz kolejny dośrodkowanie Chorwata kończy się na głowie pierwszego z obrońców.

13'

Korner dla Królewskich, Modrić ustawia piłkę.

13'

Z kontrą wychodził Real, ale podanie Isco było za mocne, dlatego Morata nie miał szans dojść do futbolówki.

12'

Świetne prostopadłe podanie Rafinhi, Charles nie był na spalonym, ale źle przyjął piłkę i strzał zza pola karnego posłał daleko obok bramki.

11'

Po złym wyrzucie z autu Diego Lopez był w opałach, ale poradził sobie bramkarz madrytczyków.

10'

Lepiej mecz rozpoczęli podopieczni Luisa Enrique. Grają szybciej, przeważają w posiadaniu i stwarzają więcej zagrożenia.

8'

Próby konstruowania akcji przez Real kończą się daleko przed bramką Celty.

8'

Kolejna dobra kombinacja gospodarzy, ale Nolito zatrzymany w polu karnym wślizgiem przez Marcelo.

7'

Krótko rozegrany korner, ofensywne wejście w pole karne Orellany i jego podanie wzdłuż bramki zablokowane. Kolejny korner.

6'

Kontra Celty, Krohn-Dehli podał na lewą stronę do Nolito, a strzał snajpera zablokował Modrić. Korner.

5'

Gra w wolnym tempie toczy się w środku pola, goście w posiadaniu piłki.

4'

Dwa kornery bite przez Modricia łatwo wybite przez obrońców gospodarzy.

4'

Real konstruuje akcję prawą stronę, dośrodkowanie spada pod nogi Marcelo, ale uderzenie Brazylijczyka zablokowane.

3'

Z innych stadionów: Valladolid już prowadzi z Realem Betis w meczu rozgrywanym w Andaluzji.

2'

Isco do Modricia i strata w środku pola. Niecelne dogranie Hiszpana.

2'

Dośrodkowanie z rożnego kończy się na głowie obrońcy Celty.

1'

Rozpoczęli Królewscy od środka, sędzia gwizdnął po raz pierwszy!

1'

Akcja lewą stroną, podanie Marcelo do Moraty. Hiszpan powstrzymany, ale piłka wychodzi na korner. Pierwsza okazja gości.

18:58

Mocno rezerwowy skład Realu kontra pierwszy garnitur Celty. Kto będzie górą? Piszcie swoje typy w komentarzach.

18:56

Piłkarze już na murawie, w Vigo słonecznie, szykuje się pasjonujące spotkanie!

18:54

18:40

W Realu sporą niespodzianką jest obecność w wyjściowym zestawieniu Alvaro Arbeloi, który długo pauzował z powodu kontuzji.

18:40

Ławka Celty: Oubiña, Álex López, Bermejo, Madinda, Íñigo López y Santi Mina

18:35

Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Coentrão, Bale, Illarra, Burgui, Willian José, Raúl de Tomás.

18:30

Mecz rozpocznie się już za pół godziny,a na relację LIVE! zaprasza Was Filip Błajet!