Atletico MadrytAtletico Madryt
1 : 1
malagaMalaga CF
90'

Koniec meczu! Atletico tylko remisuje z Malagą 1:1. A dziś podopieczni Diego Simeone mogli zostać mistrzami Hiszpanii. Albowiem Real Madryt przegrał z Celtą Vigo 0:2, a Barcelona zremisowała z Elche 0:0

90'

Caballero!!!!!!! Ależ interwencja po strzale Adriana! Fantastycznie sparował piłkę bramkarz Malagi na rzut rożny

90'

Dobrze wybijał piłkę Welington na piątym metrze. Atletico jeszcze próbuje zaskoczyć gości i strzelić gola na wagę mistrzostwa

90'

Bartłomiej Pawłowski na boisku! Zmienił Nordina Amrabata

90'

Aż 5 minut doliczył sędzia

88'

Sosa strzelał z rzutu wolnego z 20 metrów i trafił w boczną siatkę! Było blisko

88'

Marcos Angeleri sfaulował Diego i wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę

87'

Gabi - za faul na Angelerim

86'

Darder ustawiony dobrze na krótkim słupku wybił piłkę do centrze Sosy z narożnika boiska

85'

Diego zrobił "kółeczko" na 16. metrze, ograł przeciwnika, zagrał na lewo do Lopeza, ale ten nie zdołał sięgnąć piłki i kolejna akcja Atletico zmarnowana

84'

Juanmi zaczął swój udział w meczu od spalonego

83'

Juanmi za Samuela Sancheza

82'

Złe dośrodkowanie Sosy z rzutu wolnego, zdecydowanie za mocne i nikt nie zamykał akcji z lewej strony

81'

Duda - za protesty, dyskusje z sędzią

80'

Diego ograł rywala, ale jego uderzenie z 20. metrów wysoko nad bramką

79'

Rzut wolny dla gospodarzy przy narożniku pola karnego. Dośrodkowanie Sosy wypiąstkował Caballero

77'

Tiago - za niebezpieczne zagranie

75'

Ezequiel Rescaldani w miejsce Santa Cruza

74'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową gola strzelił Alderweireld, który odkupił swoje winy z akcji, po której gospodarze stracili gola

74'

Gooool! 1:1 po trafieniu Alderweirelda!

73'

Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów. Gabi kapitalnie zagrał do Villi, który uciekł z muru, ale napastnik Atletico przegrał pojedynek z Caballero

72'

I jest odpowiedź gospodarzy! Diego dobrze uderzył z dystansu, tyle że Caballero wyciągnął się i sparował piłkę

71'

Camacho mógł strzelić na 2:0, ale spudłował po strzale głową z pięciu metrów

70'

Diego za Ardę Turana. Ostatnia zmiana w Atletico

69'

Darder próbował dobić gospodarzy, jednak jego strzał z dystansu był niecelny

68'

Malaga po golu atakuje dalej. Najpierw rzut rożny, potem akcja lewą stroną, ale goście nie byli tym razem w stanie już zagrozić liderowi hiszpańskiej ekstraklasy

67'

Tymczasem: Celta-Real 2:0 i Elche-Barcelona 0:0

65'

Błąd Alderweirelda, który nie przeciął długiego podania, pozwolił, by piłka skozłowała, potem dopadł do niej Samuel, który uprzedził Mirandę oraz wychodzącego z bramki Courtoisa, podbił futbolówkę wysoko i jeszcze głową skierował ją do pustej bramki

65'

Goool! Samuel Sanchez na 1:0 dla Malagi!

64'

A Courtois ucierpiał przy obronie strzału Santa Cruza i narzeka na ból kolana. Ale bramkarz Atletico jest twardy i kontynuuje grę

63'

Jose Sosa zmienił Raula Garcię

62'

Gabi strzelał z dystansu, ale źle trafił w piłkę, która minęła bramkę w bardzo bezpiecznej dla gości odległości

60'

Kontra Malagi, Samuel do Santa Cruza, który był sam na sam z bramkarzem Atletico, ale świetnie wyszedł z bramki Courtois i powstrzymał napastnika Malagi

58'

Villa już obrócił się z piłką w polu karnym w stronę bramki, chciał ruszać w stronę Caballero, ale w ostatniej chwili wygarnął mu futbolówkę Welington

57'

Adrian Lopez za Koke

56'

I znowu gorąco pod bramką gości. Tym razem po rzucie rożnym duże zamieszanie i na piątym metrze próbował wpakować piłkę do siatki Turan, jednak nie zdołał trafić dobrze w futbolówkę, którą złapał golkiper Malagi

55'

Było groźnie pod bramką Malagi! Z ostrego kąta mocno, tuż przy słupku uderzał Villa, ale Caballero wyciągnął rękę i sparował piłkę na rzut rożny

55'

Zatrzymany twardo, ale zgodnie z przepisami przed polem karny Eliseu

52'

Słabe dośrodkowanie Koke, prosto w ręce Caballero. Diego Simeone stojąc przy lini bocznej rozłożył tylko ręce

51'

Vila przyjął piłkę przed polem karnym, z Angelerim na plecach zszedł w okolice chorągiewki w narożniku boiska i był faulowany przez gracza Malagi

50'

Eliseu - doczekał się kartki, ale tylko żółtej. Za opóźnianie gry

49'

Elisu brzydko, chamsko kopnął Felipe Luisa w udo, ale bez żadnych konsekwencji dla gracza Malagi. Sędzia mógł pokazać nawet czerwoną kartkę

48'

Miranda zachował pełen spokój we własnym polu karnym i zatrzymał Samuela, który wślizgiem starał się jeszcze wygarnąć piłkę

46'

Druga połowa rozpoczęta!

19:49

Do przerwy Real Madryt przegrywa na wyjeździe z Celtą Vigo 0:1, a Barcelona remisje również na wyjeżdzie z Elche 0:0

45'

Koniec pierwszej połowy. Bez goli w meczu Atletico-Malaga

45'

Faul Raula Garcii w ataku. Staranował rywala

44'

Dwa dobre interwencje Welingtona w obronie. Najpierw... przewrotką wybijał piłkę w okolice linii bocznej, a potem jeszcze zdążył ustawić się we własnym polu karnym i odbić futbolówkę głową poza szesnastkę

43'

Marcos Angeleri - za grę na czas

42'

Raul Garcia strzelał głową w dobrej sytuacji, ale obok bramki. Tuż przed nim wyskoczył też Alderweireld i przeszkodził koledze z drużyny

40'

Wrócił ambitnie Santa Cruz, powalczył z Koke i sfaulował pomocnika Atletico w środku pola

38'

Juanfran zagrał płasko w pole karne,gdzie na 10. metrze doszedł do piłki Koke, ale nie trafił w nią czysto i spudłował. To była dobra okazja dal Atletico

36'

Rzut rożny dla Atletico po tym jak Samuel uprzedził Juanfrana. Nie było zagrożenia dla bramki Malagi, dobrze ustawieni defensorzy gości

35'

Długie podanie Turana do Villi, ale za mocne i piłka w rękach czujnego bramkarza Malagi

34'

Arda Turan - za próbę wymuszenia rzutu karnego

31'

Pędził na bramkę Malagi Raul Garcia , ale sędzia odgwizdał spalonego.

30'

Próba strzałuTurana, zbyt słabe wykonanie.

28'

Ładne podanie Juanfrana w okolice jedenastego metra od bramki Malagi, żaden z graczy Atletico nie doszedł jednak do piłki.

26'

Dośrodkowanie Nordina Amrabata w pole karne madrytczyków, ale znów dobrze w defensywie spisują się gospodarze. Kolejny korner dla przyjezdnych. Do piłki znów podchodził Duda i znów uderzał bez powodzenia.

23'

W narożniku boiska do piłki ustawił się Duda, ale niezbyt dobrze uderzał futbolówkę i ta nie trafiła do żadnego z graczy Malagi.

22'

Sergi Dardeprzyjął piłkę za linią pola karnego, oddał strzał, ale jego próbę zablokował obrońca Atletico. Mamy rzut rożny dla gości.

16'

Arda Turan podaje do Davida Villi, Hiszpan mógł zostać sam na sam z bramkarzem, ale ostatecznie jeden z obrońców wybił piłkę poza poza własne pole karne.

12'

Poprzeczka! Długa piłka do przodu, Turan zgrywa piłkę w kierunku Villi, a ten trafia w poprzeczkę!

10'

Przed chwilą mieliśmy długie zagranie w stronę Davida Villi, ale złapał piłkę Caballero

8'

Gospodarze przeważają od początku tego spotkania. Teraz troszkę dłużej rozgrywają piłkę, ale zaraz pewnie przeniosą się pod szesnastkę przeciwnika.

4'

Żółta kartka dla Weligtona

3'

A przed chwilą mieliśmy dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Atletico, ale złapał piłkę bramkarz.

1'

Przed chwilą mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gości z rzutu wolnego, ale obrońcy zdołali wybić piłkę

1'

Sędzia daje znak, STARTUJEMY!

18:56

Już tylko cztery minuty zostały do pierwszego gwizdka, na kogo dzisiaj stawiacie?

18:53

Jak ważne jest to spotkanie dla losów tytułu mistrzowskiego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć. O tej samej porze grają też główni rywale Atleti do mistrzostwa Hiszpanii, czyli Real i Barcelona. Z tych dwóch meczów również prowadzimy relacje live: Barca i Real.

18:48

Ławka Atletico: Aranzubia, Suarez, Adrian, Gimenez, Diego, Jose Sosa, Insua

18:48

Ławka Malagi: Kameni, Portillo, Lokavenko, Casado, Pawłowski, Juanmi, Rescaldani

18:46

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn, a za chwilę dorzucę do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet. Można ją znaleźć tutaj