Tejera za niepocieszonego Sergio Garcię.

92'

Jak to mogło nie wpaść? Tejera był oko w oko z Beto, przelobował go, ale trafił tylko w poprzeczkę! Koniec spotkania.

86'

Espanyol bliski honorowego gola. Po zagraniu z lewej flanki z półwoleja uderzył Verdu, ale Beto był na posterunku.

83'

Cicinho pojawia się zamiast Coke.

81'

Alvarez w miejsce Mubaraka.

73'

Wspaniały strzał Capdevilli i jeszcze lepsza obrona Beto ratuje Sevillą przed utratą bramki.

73'

Wakaso ostro wyciął jednego z rywali. Powinien się cieszyć, że dostał tylko żółtą kartkę.

66'

Wspaniała wrzutka Koke z prawej strony, główkował rakitić i tylko interwencja Casilli ratuje Espanyol.

62'

Stevanovic zmienia Perottiego.

60'

Baena w miejsce Sancheza.

59'

Kiko Casilla broni czytelny z 17.metrów autorstwa Moreno.

59'

Na murawie aż za spokojnie. Espanyol nie pdejmuje walki,Sevilla niby się stara, ale niewiele z tego wynika

53'

Wakaso faulowany tuż przed polem karnym Sevilli, ale wrzutka Verdu z rzutu wolnego bardzo nieudana.

49'

Na noszach murawę opuszcza Kondogbia. W jego miejsce Maduro.

47'

Na murawie leży Kondogbia. Czy dojdzie do pierwszej zmiany? Na to się zanosi.

46'

Rakitić doszedł do pozycji strzeleckiej w polu karnym, miał przed sobą tylko Casillę, ale jak się okazało przebywał na spalonym.

46'

Strony zmienione. Startujemy!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Żółta kartka dla Javiego Lopeza

42'

Od kilku chwil na boisku nie dzieje się za wiele wartego uwagi. Sevila dominuje, jest przy piłce, ale nie przekłada tego na kolejne okazje.

36'

Navas obsłużył z lewej strony podaniem Rakiticia, który strzelił tuż obok prawego słupka.

33'

Sevilla pewnie dominuje na murawie. Espanyol nie jest w stanie sforsować szeregów defensywnych gospodarzy.

29'

Sevilla krok od czwartego gola. Po wrzutce z lewje strony Perrottiego tuż obok słupka główkował Negredo.

23'

Sevilla robi co chce z Espanyolem. 23 minuty i prowadzi już 3:0! Fatalny błąd Casilli, który przepuścił dośrodkowanie z lewej strony. Negredo nie miał problemów z ulokowaniem futbolówki między słupkami.

20'

GOOOOL!!! Sevilla prowadzi 2:0! Z lewej strony zagrywał w pole karne Navas, Coke poradził sobie z obrońcą i pewnym uderzeniem z lewej strony pola karnego podwyższył na 2:0!

15'

Negredo ukarany.

15'

Negredo bliski przelobowania Casilli. Do szczęścia zabrakło mu parę centymetrów.

12'

Dośrodkowanie z lewej strony Perrottiego, zgarnał tuż przed linią końcową Navas, zgrał piłkę na środek pola karnego, ale w locie przeciął ją niefortunnie Capdevilla i wpakował do własnej bramki.

9'

Espanyol chyba na nas poczekał. Przed momentem do piłki w polu karnym dopadł Stuani i uderzył tuż obok dalszego słupka.

8'

Przepraszamy za brak aktywności, ale mieliśmy kłopoty techniczne. Na szczęście nie ominęła nas żadna ciekawa okazja. Niemniej to Espanyol dominuje na osłabioną Sevillą i atakuje z większą częstotliwością.