1. połowa2 : 2
93'

Koniec spotkania. Real Madryt wygrywa

93'

Ronaldo strzelał z wolnego, ale piłka odbiła się od muru i poleciała poza linię bramkową

91'

Do podstawowych 90 minut sędzia doliczył 180 sekund

90'

Ronaldo próbował strzelic gola, ale uderzal ze zbyt ostrego kąta i znowu broni Dani

86'

Dani choć puścił trzy gole to broni znakomicie i nie miał szans przy żadnym z nich. Teraz postawił kropkę nad i, broniąc strzał glową Ramosa

86'

84'

Mecz sie zaostrza. Tym razem kartkę obejrzał Oscar. Valladolid zdecydowanie nastawiony jest na zdobycie jakichkolwiek punktów

82'

Żółta kartka dla Oezila

80'

Bardzo dobry powrót Di Marii. Choc to zawodnik ofensywny to nie zapomina o obronie

79'

Druga zmiana Realu Valladolid. Schodzi strzelec dwóch goli - Manucho, wchodzi Guerra

74'

Ostatnia zmiana w szeregach Realu. Schodzi strzelec pierwszej bramki - Benzema, w jego miejsce zobaczymy Varane

73'

Co sie dzieje? Brak słów. Kolejny raz strzela Oezil. Tym razem znakomitym strzałem z rzutu wolnego. Dani kolejny raz bez szans

72'

GOOL, Oezil, 3:2

70'

Żółta kartka dla Ronaldo za "pyskówki". Tym razem zgodze sie z Ronaldo, bo sędzia ostatnio myli sie na potęgę

66'

Po strzale Ramosa, piłka zatrzepotała w siatce, ale sędzia odgwizdał spalony. Powtórki pokazały jednak, że arbiter sie pomylił...

65'

Niesamowite. Tym razem na bramkę Daniego strzelał Di Maria, ale szczęśliwie piłka nie trafiła do siatki

63'

Mamy zmianę. Wchodzi Modric w miejsce Arbeloi. Mourinho zdecydowanie postawił na ofensywę

61'

Oscar strzelił na bramke Casillasa. Bramkarz Realu "wypluł" piłkę, ale Pepe wybija ja na róg

59'

Znakomicie spisują się obie drużyny. Jesteśmy świadkami bardzo dobrego widowiska, w którym nie brakuje niczego czego kibicowi potrzeba

57'

Perez wrzucał piłkę z lewej strony boiska, ale dobrze w obronie gra Real

53'

Żółta kartka dla Omara

52'

Teraz Ramos strzelal głową, ale kolejny raz dobrze broni Dani

51'

Niewiele brakowało, a Ronaldo strzeliłby bramkę głową, ale wypiąstkowuje Dani, który gra dzisiaj znakomicie

48'

Mourinho wreszcie obudził się i wstał z ławki. Real gra zdecydowanie bardziej ofensywnie

45'

Mamy zmiane w ekipie Los Blancos. Schodzi Nacho, a w jego miejsce zobaczymy Di Marię

20:56

Rozpoczynamy drugą część spotkania

46'

Koniec pierwszej polowy. W przerwie zapraszam na SENSEfootball

46'

Fenomenalna akcja Oezila i Benzemy. Niemiec po ładnym podaniu strzela swojego gola

45'

GOOL, Oezil, 2:2

44'

Real ciągle atakuje i próbuje wyrównać wynik, ale obrońcy gospodarzy na to nie pozwalają

41'

Benzema bardzo mocno uderzył piłkę z powietrza, ale na posterunku był Dani

39'

Alonso wrzucał w pole karne z wolnego, ale na korner wybija Manucho

37'

Znakomite zachowanie kibiców na Estadio Jose Zorrilla.

34'

Dzieje się na Estadio Jose Zorrilla. Nie jestem kibicem żadnej drużyny, ale to spotkanie jest naprawde dobrym widowiskiem

31'

Mamy wymuszoną zmianę. Kontuzjowanego Eberta zastąpi Bueno

30'

Kolejne uderzenie Ronaldo, ale kolejny raz znakomicie broni Dani

27'

Jakaś kontuzja Eberta. Piłkarz gospodarzy leży na murawie

26'

Ebert strzelił po ziemi z wolnego, ale piłka nieznacznie obok słupka

25'

Kolejny raz poślizgnął się jedne z graczy Valladolid, do piłki doszedl Callejon, który próbowal przelobować Daniego, ale nie udało mu się to

23'

Kolejny korner dla Realu Valladolid i kolejny gol Manucho. Tym razem z głowy

23'

GOOL, Manucho, 2:1

22'

Kontra Realu. Ronaldo wyszedł z piłka ze swojej połowy, ale bardzo niecelnie dograł do Oezila, który nie doszedł do piłki

20'

Ronaldo bardzo mocno z rzutu wolnego. Piłka nabrała dziwnej rotacji, ale z problemami wybija Dani

16'

Żółta kartka dla Manucho

15'

Valiente poślizgnął się i do piłki na szesnastce doszedł Callejon, który dograł do Benzemy, a ten musiał tylko wbic piłke do pustej bramki

12'

GOOL, Benzema, 1:1

10'

Mamy pierwszego gola dla... Realu Valladolid. Kto by się spodziewał, ale to tylko zabarwi to spotkanie. Pilka wrzucona w pole karne Casillasa z rzutu rożnego, małe zamieszanie i do piłki dopadł Manucho, który z 3 metrów pokonał bramkarza gości

8'

GOOL, Manucho, 1:0

7'

Tym razem próba Ronaldo, który rozpędził się na lewym skrzydle, ale znakomicie wślizgiem wybija jeden z obrońców Valladolid

6'

Tym razem uderzał na bramkę Callejon, ale piłkę łapie bramkarz gospodarzy

2'

Dobre uderzenie Ronaldo, ale piłka przeleciała odrobinę nad poprzeczką

20:01

Zaczynamy

19:59

Piłkarze już wychodzą na murawę. Zaraz sędzia rozpocznie to spotkanie

19:47

Beniaminek La Liga radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie. Po 14 kolejkach zajmuje 7 miejsce i stracił tylko 15 bramek

19:35

Real traci do Barcelony 11 punktów i jeśli dzisiaj Los Blancos nie wygrają z beniaminkiem La Liga to chyba mogą pożegnać się z mistrzostwem Hiszpanii. Nie zapominajmy także o drużynie z za miedzy Realu. Atletico gra w tym sezonie znakomicie i oni także w tabeli wyprzedzają Real

19:32

Zapraszam na mecz 15 kolejki Primera Division. Na Estadio Jose Zorrilla Real Valladolid podejmuje Real Madryt