Real MadrytReal Madryt
4 : 0
Real SaragossaReal Saragossa
95'

Koniec meczu. 4-0 dla Królewskich, dzięki czemu utrzymują oni dystans 8 punktów do prowadzącej Barcelony.

92'

GOOLLLLL!Zamieszanie w polu karnym gości, piłka ostatecznie ląduje przed polem karnym gdzie był Luka Modric. Chorwat mocnym strzałem po ziemi pokonuje bramkarza.

90'

GOOOLLLL! Benzema wyłożył piłkę dla Essiena, a ten mając przed sobą bramkarza wpisał się na listę strzelców.

87'

Modric chyba niepotrzebnie zszedł z piłką do środka, jego strzał został zablokowany, piłka trafiła pod nogi Cristiano Ronaldo, jego uderzenie obronił bramkarz.

85'

Rzut wolny dla Królewskich. Do piłki podszedł Ronaldo, potężny strzał zatrzymał się na poprzeczce.

82'

Ostatnia zmiana w Realu Madryt.

83'

Abraham zmylił obrońców, ale strzał już wysoko nad bramką.

82'

Dośrodkowanie po ziemi do Callejona, w ostatnim momencie uprzedzony Hiszpan przez obrońcę.

80'

Kolejna zmiana w Saragossie.

78'

Już ją stracili i przy piłce goście.

78'

Królewscy spokojnie rozgrywają piłkę.

75'

Żółta kartka dla Sapunaru,za faul na Ronaldo.

75'

Zmiana także w drużynie gości.

73'

Schodzi Di Maria, wchodzi Callejon.

73'

Na boisku pojawił się Benzema,

71'

Real Madryt nie potrafi skonstruować składnej akcji.

69'

Piłka w bramce gospodarzy,wcześniej jednak gwizdek sędziego który chyba niesłusznie odgwizdał spalonego. Strzelcem tej nieuznanej bramki był Helder Postiga.

68'

Korner nie przyniósł korzyści dla gości.

67'

Obrońcy Realu Madryt musieli ratować się wybiciem piłki na rzut rożny.

66'

Rzut wolny dla gości po faulu Pepe,będzie okazja na dośrodkowanie.

66'

Sergio Ramos otrzymuje żółtą kartkę za brzydki faul.

65'

Jose Maria próbował z daleka i tylko poprzeczka uchroniła Królewskich od straty gola.

65'

Piłkę prowadził Modric, zdecydował się na strzał z dystansu i w ostatniej chwili został zablokowany.

62'

Z woleja strzelał Modric, w trybuny.

61'

Zamieszanie w polu karnym, piłkę przewrotką wybił Modric.

60'

Rzut rożny dla gości.

59'

Strzelał zza pola karnego Victor, Casillas wyciągnął się na całą długość swego ciała i chyba tylko dzięki temu zdołał obronić ten strzał.

58'

W ataku goście, ale wciąż bez strzału.

55'

Faul na Di Marii w środku pola, obyło się bez kartki.

52'

Na skrzydle dryblował Ramos, jego podanie do Higuaina przecięte w ostatniej chwili przez jednego z obrońców.

50'

Higuain wyszedł na sytuacje sam na sam, niestety Argentyńczyk był na minimalnym spalonym.

49'

Di Maria dośrodkowywał ze skrzydła,obrońcy wybili piłkę na rzut rożny. Korner rozegrany krótko.

48'

Podanie Modrica do Di Marii, ale minimalnie za mocno.

47'

Atak pozycyjny Saragossy, agresywny pressing Realu Madryt sprowokował niedokładne podanie i przy piłce gospodarze.

46'

Początek II połowy,oba zespoły bez zmian.

20:54

Garść statystyk: posiadanie piłki:56-44;strzały:7-4;strzały celne:4-1;faule: 3-8;spalone: 0-1;rzuty rożne: 4-1. Jak widać przeważają gospodarze, ale przynajmniej jak na razie nie zdominowali rywali.

45'

Sędzia kończy I połowę, miejmy nadzieje, że druga osłona będzie ciekawsza.

44'

Ładna wymiana piłki pomiędzy piłkarzami Saragossy, przejmuje Ramos.

42'

Saragossa w ataku pozycyjnym, ostatecznie niedokładne podanie zażegnało niebezpieczeństwo z pod bramki Ikera.

39'

Piłka w ostatnich minutach większość czasu znajduje się w środku pola.

37'

Żółta kartka dla Modrica za faul taktyczny.

35'

Victor próbował strzelać, ale piłka stłumiona jeszcze na nogach obrońcy ląduje w rękach bramkarza.

32'

Real Madryt gra spokojnie,czeka na odkrycie się rywali.

29'

Dośrodkowanie ze skrzydła ląduje w rękach Ikera Casillasa.

29'

W ataku pozycyjnym goście.

27'

Ronaldo próbował z podobnego miejsca jak przed chwilą Di Maria, strzał obok słupka.

26'

Di Maria dostał piłkę od Cristiano Ronaldo, pierwszy strzał Argentyńczyka został zablokowany przez obrońcę, kolejny sparował bramkarz, dopiero za trzecim razem piłka znalazła drogę do bramki.

25'

GOOOLLLLL!

23'

Dośrodkowywał Modric, głową strzelił Albiol, piłkę wypluł przed siebie bramkarz, tam stał Higuain i jego dobitka trafiła już do bramki.

22'

GOOL!

22'

Rzut rożny po rajdzie Ronaldo.

22'

Goście domagali się rzutu wolnego, ale rozpocznie Real Madryt od bramki.

20'

Okazja dla Saragossy, po zamieszaniu w polu karnym do strzału doszedł Helder Postiga, na miejscu był Iker Casillas który sparował ten strzał.

18'

Cristiano Ronaldo próbował głową,tym razem wysoką nad poprzeczką.

17'

Modric podryblował przed polem karnym, ale próba dośrodkowania zablokowana.

15'

Dośrodkowanie Di Marii nie doszło do żadnego z kolegów.

14'

Rzut rożny dla gospodarzy.

14'

Di Maria wrzucał piłkę w pole karne, tam był Ronaldo, strzelając głową minimalnie chybił.

12'

Faul Postigi na Albiolu, bez kartki.

9'

Do piłki podszedł Di Maria jednak obrońcy wybili ją z pola karnego.

9'

Rzut wolny dla Realu Madryt, będzie okazja na dośrodkowanie.

7'

Kontra Realu Madryt, szybka wymiana podań, ostatecznie Modric traci piłkę.

6'

Rzut wolny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Ronaldo, miękko dośrodkował,jednak niedokładnie.