Koniec spotkania. Blaugrana zdołała utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Doliczone 3 minuty, czy Betis stać jeszcze na jedną skuteczną akcję?

89'

88'

Z rzutu wolnego strzela Xavi, minimalnie nad poprzeczką.

87'

Wydawało się, że Messi po prostu potknął się o piłkę, ale sędzia odgwizduje faul.

86'

Strzela Adriano, prosto w bramkarza.

84'

Messi miał świetną pozycję na strzał w polu karnym, uderzył z woleja, na słupek sparował Adrian,a dobitka Alby trafiła w poprzeczkę.

83'

.Ostatnia zmiana w Barcelonie.

81'

Poprzeczka po potężnym strzale Pozuelo. Betis w natarciu.

81'

Świetna wymiany piłki między Pozuelo,a Molino, ale zabrakło wykończenia.

79'

Alba świetnie przecina podanie do Moliny.

78'

Molina dostał piłkę w polu karnym, strzela w trybuny.

76'

Ostre wejście Pedro nagrodzone żółtą kartką.

74'

Ostatnia zmiana w Betisie.

71'

Strzela Pedro, czujny Adrian.

70'

Rzut rożny dla Betisu i mało brakowało ,aby Alba skierował piłkę własnej bramki, ale jego ,,strzał'' głową tylko w słupek.

68'

Zablokowane dośrodkowanie Alby.

66'

Na spalonym Pedro.

65'

Vadillo chciał górą dograć do Castro, niedokładnie.

64'

Niedokładne dośrodkowanie Adriano.

63'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Vadillo.

61'

Taktyczny faul Alby i żółta kartka.

60'

Zamieszanie w polu karnym Barcelony po rzucie rożnym, ale niebezpieczeństwo już zażegnane.

58'

Była okazja na strzał dla Betisu, ale Dorado i Molina nie mogli się zdecydować który z nich ma uderzać.

57'

Skopany Alexis przez Dorado w walce o piłkę.

54'

Molina strzela z woleja, prosto w Valdesa.

52'

Błąd Valdesa, wypuścił piłkę z rąk, ale zdołał ją ponownie złapać zanim dopadł do niej Ruben Castro.

51'

Benat dośrodkowuje,wybija Pique.

50'

Będzie okazja dla Betisu z rzutu wolnego.

46'

Zmiana także w Betisie, na II połowę nie wyszedł Campbell, który wydawał się najaktywniejszym graczem zespołu gospodarzy.

46'

Boisko opuścił Puyol, a na jego miejsce Mascherano.

46'

Początek II połowy.

45'

Sędzia kończy I połowę. Gol Rubena Castro daje nam nadzieję, że II połowa może być jeszcze ciekawa.

46'

Dośrodkowanie Campbella, minimalnie za głęboko i łapie Valdes.

45'

Betis wychodził z kontrą, tym razem podanie Vadillo przecięte przez Adriano.

43'

Faulowany był chyba Castro,jednak gwizdek sędziego milczy.

42'

Trybuny przez cały mecz były aktywne, ale po tym golu jeszcze głośniejszy doping kibiców.

41'

Vadillo świetnie wypuścił Rubena Castro, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam i technicznym strzałem pokonał Valdesa. Na początku wydawało się, że był spalony, ale powtórki pokazały, że Castro był idealnie w linii z obrońcami Blaugrany.

39'

GOLLLLLL!!!!CASTRO!!!!!!!

38'

Pedro w sytuacji sam na sam, ale wcześniej odgwizdany spalony.

36'

Żółta kartka dla Campbella za brzydki faul na Albie.

34'

Xavi strzela z dystansu i z największym trudem Adrian.

32'

Dryblował Campbell, ale uciekła mu piłka.

31'

Nacho do Campbella, ale niedokładnie.

30'

Kolejna wymuszona zmiana,tym razem w drużynie gospodarzy.

29'

Xavi dośrodkowuje, ale Alexis na pozycji spalonej.

26'

Świetne odegranie piętką Iniesty do Messiego, a Argentyńczyk ze spokojem umieszcza piłkę w bramce.

26'

GOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!

24'

Wślizg Carlosa w Alexisa, sędzia miał podstawy, aby w tej sytuacji podyktować jedenastkę.

22'

Tiki taka Barcelony ,,nagrodzona'' gwizdami.

20'

Sevilla uderza, ale obok bramki.

18'

Messi chciał wypuścić piłkę do Alby, ale jego intencje odczytali tym razem obrońcy.

16'

Ograł rywali i swobodnie wbiegł w pole karne, gdzie pewnie pokonał bramkarza. Miało się wrażenie, że obrońcy Betisu wzajemnie sobie przeszkadzali w tej akcji.

16'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! MESSII!!

13'

Juan Carlos ograł Adriano i dośrodkował w pole karne, piłkę łapie Valdes.

13'

Dogranie Benata do Sevilli, ale ten nie dochodzi do piłki, a byłaby to szansa na gola.

11'

Pierwsza zmiana w drużynie gości z powodu kontuzji Fabregasa.

9'

Dośrodkowuje Messi, piłkę głową z pola karnego wybija Canas.

8'

Faul ba Busquetsie będzie okazja z rzutu wolnego.

7'

Iniesta zagubił się w swoim dryblingu i stracił piłkę.

5'

Iniesta podaje do Adriano, jednak za mocno.

3'

Campbell oszukał obrońców rywali i zdołał wrzucić miękko piłkę w pole karne na głowę Salvo Sevilli, czujny jednak Valdes obronił ten strzał.

2'

Tradycyjnie Blaugrana rozpoczęła spokojną tiki takę. Piłkarze gości podchodzą wysokim pressingiem, ale także nie chcą się zbytnio odsłonić.

1'

Zaczynają piłkarze Barcelony od środka.

20:59

Piłkarze wychodzą na boisko, cały stadion na stojąco śpiewa hymn Betisu.

20:52

Tymczasem w Madrycie popis strzelecki dał Radamel Falcao, Atletico pokonało Deportivo 6-0, a Kolumbijczyk zdobył 5 bramek.

20:42

Ławki rezerwowych: Betis:Casto, Ángel, Rubén Pérez, Pozuelo, Molina, Nosa, Vadillo. Barcelona:Pinto, Alves, Mascherano, Song, Villa, Alexis, Tello.

20:35

Witam na relacji LIVE z mecz Betis Sevilla-FC Barcelona. Swoje mecze jak dotąd wygrały wszystkie zespoły z czołówki, więc chcąc utrzymać dystans nad resztą Blaugrana musi pokonać Betis.