Ja się już żegnam. Dobranoc

21:52

Real traci 16 punktów do Barcy, a nad 4 Malagą ma tylko 2 punkty przewagi

93'

Koniec spotkania. Real traci 3 punkty i jest praktycznie bez szans na mistrzostwo Hiszpanii

91'

3 minuty dolicza arbiter

91'

Ostatnia zmiana u gospodarzy. Za Joaqina wszedł Fernandez

89'

Tym razem Benzema z 17 metrów strzelał przewrotką po przyjęciu na klatkę. Piłkę pewnie łapie Caballero

88'

Okazja dla Realu. Dośrodkowywał Ozil, składał się przewrotką Ronaldo, ale był obok niego obrońca i nic nie wyszło z tej akcji

86'

Sergio Ramos sfaulował zawodnika gospodarzy pod polem karnym Malagi.

83'

Poprzedniego gola Francuz zdobył z pomocą obrońcy Malagi, tym razem sam pewnie wykończył dobre podanie Ozila

82'

GOOOOOOOL!!! Benzema

80'

Żółta kartka dla Pepe za niesportowe zachowanie. Sędzia wykazał się pobłażliwością, bo spokojnie mógł wyrzucić Portugalczyka z boiska

79'

Zmiana też w Realu, Modric za Alonso

77'

W międzyczasie zmiana u gospodarzy. Iturra za Portillo

75'

Santa Cruz zdobywa swoją drugą bramkę, oddając strzał lewą nogą z pierwszej piłki

74'

KOLEJNA BRAMKA DLA MALAGI!!!

74'

Dobra płaska centra z prawej strony Joaquina i stojący 5 metrów od bramki Roque Santa Cruz, który wszedł 5 minut wcześniej na boisko za Saviolę, dokłada nogę do pustej bramki

72'

GOOOOOOOOOOOOL DLA MALAGI

69'

Santa Cruz wchodzi za Saviolę.

69'

Żółta kartka dla Ronaldo

67'

Kolejna okazja dla Realu, ale marnuje ją Ozil

66'

Benzema potknął się na piłce, ale dał radę jeszcze na leżąco oddać strzał i piłka po nodze Sancheza wpada do siatki

65'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!! REAL

62'

Kolejną zmianę przeprowadza Mourinho, Kaka za Di Marię

59'

Szybki atak Realu, mieli przewagę 3 na 2, chciał minąć Demichelisa, Ronaldo, ale Argentyńczyk świetnie wybija piłkę czystym wślizgiem

57'

Pierwsza zmiana w Realu. Za Arbeloę wchodzi Callejon.

57'

Niezłe uderzenie Benzemy. Jego strzał po ziemi obok bramki

55'

Dobra okazja Benzemy, ale świetnie dziś grający Demichelis z łatwością kasuje Francuza

53'

Dobre uderzenie Savioli, piłka uciekła Eliseu, przejął ją Argentyńczyk, ale jego strzał minimalnie nad bramką

52'

Malaga cały czas w natarciu, raz po raz szarpie Joaquin

51'

Joaquin z lewej strony pola karnego podał na 16 metr do Isco i Hiszpan strzałem po ziemi pokonał Adana

48'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! MALAGA

46'

Gospodarze rozpoczynają drugą połowę

20:52

Na drugą połowę zapraszam za 15 minut

20:51

Mecz toczy się w niezłym tempie, ale oba zespoły dobrze grają w defensywie i ciężko jest przedrzeć się do pola karnego

47'

Gwizdek i koniec pierwszej połowy

47'

W ostatniej akcji pierwszej połowy Pepe głową z rożnego strzelał prosto w ręce Caballero

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy, a w międzyczasie Nacho na spalonym

44'

Dobre prostopadłe podanie od Ronaldo w uliczkę do Benzemy. Francuz miał jednak na plecach Demichelisa i Argentyńczyk kasuje dobrą akcję Realu

41'

Wrzutkę Alonso wybija Eliseu

41'

Arbeloa faulowany po lewej stronie boiska

38'

Kolejny strzał Ronaldo. Tym razem Portugalczyk strzelał z narożnika pola karnego, ale nad bramką

37'

Kolejna okazja dla "Królewskich", strzał Ronaldo obroniony

34'

Strata Demichelisa blisko własnej bramki, ale nic nie wyszło z akcji Królewskich

34'

Ucierpiał Eliseu w walce o górną piłkę z Essienem

32'

Khedira trafia łokciem Nacho przy rzucie rożnym dla gospodarzy, ale sędzia nie widział przewinienia

29'

Żółta kartka dla Ramosa za zagranie ręką w środku boiska

27'

Real wyprowadza świetny kontratak, ale dobrą akcję marnuje di Maria

23'

Ładna okazja po lewej stronie pola karnego Malagi, Joaqin podawał do środka, ale piłkę wybija Essien

21'

Strzela z daleka Joaquin, ale daleko obok bramki

19'

Dobre prostopadłe podanie do Ronaldo, przecinają obrońcy, ale Portugalczyk i tak był na spalonym

18'

Sam poszkodowany dośrodkowuje z wolnego, ale centra kompletnie nie udana

17'

Ramos fauluje Joaquina blisko bramki, z prawej strony boiska

13'

Pierwsze 10 minut wyrównane obie drużyny szukają swojej szansy, ale akcje są szybko neutralizowane w środku pola

11'

Dobra okazja dla Malagi ale Saviola na spalonym

9'

Dobre dośrodkowanie Essiena, z prawej strony, ale skasowane przez Demichelisa

8'

Faulowany di Maria w środku pola i rzut wolny dla "Królewskich"

4'

Świetne uderzenie Ronaldo i świetna obrona Caballero

3'

Rzut wolny blisko bramki Malagi

1'

Rozpoczęcie meczu.

19:59

Real: Casillas, Carvalho, Kaka, Modric, Callejon, Nacho, Morata

19:57

Ławki rezerwowych obu zespołów. Najpierw Malaga: Kameni, Fernandez, Duda, Buonanotte, Onyewu, Iturra, Santa Cruz

19:54

Malaga w tabeli jest 4. Real znajduje się pozycję wyżej z 5 punktową przewagą nad gospodarzami dzisiejszego spotkania