Niedziela, 13 stycznia 2013, godz. 21:00
Malaga CFmalaga
1 : 3
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

Sędzia kończy spotkanie. Barcelona wygrywa i kontynuuje niesamowitą serię meczy bez porażki, czy ktoś zdoła ich powstrzymać? Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuje Michał Dembek.

93'

Alexis Sanchez wyszedł na sytuację sam na sam, zdecydował się mijać bramkarza, jednak była to zła decyzja i nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę.

92'

Do piłki podszedł sam poszkodowany i potężnym strzałem nad murem nie dał szans Valdesowi.

89'

GOLLLLLLLLLLL!!!!!!BUONANOTTE!!!!!!!!!

88'

A jednak faulowany Bouanotte i będzie okazja z rzutu wolnego.

87'

Już chyba nie ma siły atakować Malaga.

85'

Jeszcze zmiana w drużynie Malagi.

84'

Thiago dryblował przed polem karnym, oddał piłkę dla Messiego, a ten natychmiast odegrał z powrotem do partnera, cała akcja zakończona mocnym strzałem zza pola karnego.

83'

GOLLLLLLLL!!!!!!!!!!THIAGO!!!!!!!

81'

Iniesta zgrał piłkę do Messiego w polu karnym, Argentyńczyk miał idealną sytuację na strzał, ale nie trafił w piłkę.

79'

Bouanotte próbował z dystansu, poślizgnął się i oddał nieczysty strzał.

78'

Zmiana w drużynie Barcy.

77'

Welington blokuje strzał Messiego.

75'

Joaquin dośrodkowuje, zbyt mocno.

73'

Pierwsza zmiana w drużynie gości.

74'

Isco podaje w pole karne do Bouanotte, osaczony przez obrońców Włoch traci piłkę.

73'

Xavi do Fabregasa, dośrodkowanie i piąstkuje Caballero.

71'

Isco do Sancheza, niedokładnie i aut dla Blaugrany.

69'

Kolejna zmiana w drużynie Malagi.

68'

Faul taktyczny Busquetsa i żółta kartka.

66'

Alba dostał górną piłkę od Iniesty, znalazł się oko w oko z bramkarzem, postanowił jeszcze odegrać do boku, jednak nie było tam ani jednego z jego partnerów.

64'

Fabregas ukarany kartką za brzydki faul.

64'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Dziwi mnie trochę zejście Eliseu, bo był to chyba dzisiaj najaktywniejszy gracz Malagi.

62'

Messi z łatwością ograł Demichelisa i kiedy wydawało się, że ma już przed sobą tylko bramkarza ofiarnie strzał zablokował Welington.

59'

Joaquin do Eliseu i w ostatniej chwili podanie przecina Alves.

58'

Faulowany w środku pola Joaquin przez Messiego.

56'

Alves do Pedro, ale także niedokładnie.

55'

Niedokładne podanie Monreala do Santa Cruza.

55'

Krótko rozegrany rzut wolny, nic z tego nie wyszło i przy piłce gospodarze.

54'

Faulowany Iniesta. Żółta kartka dla Camacho i będzie okazja na dośrodkowanie.

53'

Miał jakieś zastrzeżenia Pedro do Wellingtona, zachował spokój jednak stoper Malagi.

51'

Świetne dogranie górą Messiego do Fabregasa, ten wyszedł na sytuacje oko w oko z bramkarzem i strzelił po długim rogu. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Obrońcy Malagi stali w miejscu, jakby spodziewali się odgwizdania spalonego.

50'

GOLLLLLLLL!!!!FABREGAS!!!!!!!!1

49'

Strzela Eliseu, w mur.

48'

Faulowany Isco, będzie okazja z rzutu wolnego.

47'

Zamieszanie w polu karnym Malagi, ale odgwizdany wcześniej spalony.

47'

46'

Gwizdek sędziego rozpoczyna II połowę spotkania. Oba zespoły chyba bez zmian.

21:51

Jak na razie dobry mecz w wykonaniu Malagi. Plany pokrzyżował im błąd Camacho i bramka Messiego, ale po bramce po kilku minutach dezorientacji piłkarze z Andaluzji wrócili do dyspozycji z początku spotkania.

46'

Joauqin dryblował przed polem karnym, traci piłkę, a sędzia kończy I połowę.

44'

Dośrodkowanie Fabregasa. Do piłki doszedł Messi była okazja na gola, ale odgwizdany spalony. Powtórka pokazała, że na spalonym był jedynie Xavi, który jednak absorbował uwagę bramkarza.

42'

Isco na skrzydło do Monreala, lewy obrońca dośrodkowuje w pole karne, ostatecznie piłka pada łupem Valdesa.

40'

Strzela z dystansu Fabregas, niecelnie.

38'

Monreal do Isco, za lekko i piłkę przejmuje Alves.

36'

Podanie Xaviego do Messiego w ostatniej chwili przecięte przez Demichelisa, jeśli nie ta reakcja Argentyńczyka, mogłoby być groźnie.

35'

Zamieszanie w polu karnym Barca, strzela Isco, ale niecelnie.

32'

Spokojnie rozgrywają piłkę goście którzy nabrali pewności siebie i spokoju po golu Messiego.

30'

Z kontratakiem wychodzi Barcelona. Na strzał zdecydował się Messi, ale tym razem jego strzał zablokowany.

28'

Camacho podawał do bramkarza, ale nie zauważył Lionela Messiego który przejął piłkę i pokonał zdezorientowanego Caballero.

27'

GOLLLLLLLLL!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!

26'

Fabregas wyłożył piłkę do Iniesty, który potężnie strzela z ok.7 metrów. Instynktownie broni Caballero.

25'

Iniesta wbiegł w pole karne i odegrał piętką do Fabregasa, Hiszpan chciał technicznym uderzeniem umieścić piłkę w okienku bramki, jednak chybił.

23'

Xavi fauluje w środku pola Sancheza.

22'

Z dystansu próbował Alves, piłka trafia w jednego z obrońców.

21'

Ostry wślizg Eliseu na Alvesie.

19'

Teraz piłkę spokojnie rozgrywała Malaga. Fatalne podanie Isco i przy piłce ponownie goście.

18'

Tiki taka Barcy przed polem karnym rywali. Zdecydował się na dośrodkowanie Alves, własną twarzą zablokował je Monreal.

16'

Alves dograł na dobieg do Messiego, Argentyńczyk nieszczęśliwie poślizgnął się i nie zdołał opanować piłki.

15'

Santa Cruz dryblował na skrzydle, ale osaczony i powstrzymany przez defensorów Barcelony.

14'

Monreal dograł długą piłkę do Eliseu, Pique w ostatniej chwili powstrzymał skrzydłowego gospodarzy.

12'

Z kontratakiem wychodziła Malaga. Isco do Joaquina, a ten chciał ponownie odegrać do partnera, jednak niedokładnie.

11'

Z dystansu strzela Camacho, w trybuny.

10'

Korner dla Barcy. Dośrodkowanie, ale piłka ląduje w rękach Caballero.

9'

Wychodził na czystą pozycję Eliseu,ale pierwszy do piłki dopadł Valdes.

4'

W ataku pozycyjnym Malaga, ale obrońcy Blaugrany odbierają piłkę.

2'

Barca już przy piłce i rozpoczyna spokojną tiki take.

1'

Gospodarze zaczynają od środka boiska.

20:58

Przypomnijmy, że Barcelona nie odniosła jeszcze porażki w tym sezonie, a 3 punktów nie wywalczyła jedynie w spotkaniu z Królewskimi, które zakończyło się remisem.

20:56

ŁAWKI REZERWOWYCH: Malaga: S. Fernandez, Portillo, Iturra, Kameni, Saviola, Buonanotte, Onyewu Barcelona: Alexis, Song, Adriano, Pinto, Thiago, Tello, Puyol

20:56

Przed chwilą zakończyło się spotkanie Atletico-Zaragoza, gospodarze pewnie wygrali 2-0 i ponownie zbliżyli się do Barcelony na 9 punktów, czy za 90 minut różnica ta się powiększy?

20:54

O sile zespołu z Andaluzji świadczy młody skrzydłowy. Jest on chyba obecnie największą nadzieją hiszpańskiej piłki, a jeśli wierzyć gazetom o jego zatrudnienie starają się już takie kluby jak Chelsea Londyn i Real Madryt.

20:51

Malaga to zespół pełen sprzeczności. Mimo wysokiej, 4 pozycji na koniec poprzedniego sezonu bogaty właściciel klubu Abdullach Bin Nasser Al Thani zdecydował się zakręcić kurek z pieniędzmi. Spowodowało to sprzedaż kilku podstawowych graczy m.in. Santiego Cazorli, a sprowadzenie kilku wydawałoby się wypalonych graczy np. Javiera Savioli. Mimo to Malaga gra w tym sezonie atrakcyjny futbol i przed tą kolejką zajmowali 4 miejsce z stratą jedynie 3 punktów do Realu.

20:50

Witam wszystkich na relacji live z meczu 19 kolejki ligi hiszpańskiej, Malaga CF- FC Barcelona.