Malaga CFmalaga
0 : 0
Atletico MadrytAtletico Madryt
97'

Koniec spotkania. Bezbarwny mecz i bezbramkowy remis. Przewaga Atletico nad Realem topnieje do 2 punktów,a przed nami jeszcze bezpośrednie spotkanie między tymi zespołami.

93'

Zamieszanie w polu karnym Malagi. Zablokowane strzały Godina i Falcao.

93'

Jeszcze będzie korner dla Atletico.

87'

Mario Suarez oddał potężny strzał z dystansu, ale prosto w bramkarza.

86'

Żółtą kartką ukarany Toulalan za spóźnione wejście.

85'

Dośrodkowuje Santa Cruz, niedokładnie.

82'

Ukarany żółtą kartką Koke za dyskusję z arbitrem.

82'

Mocno wbijał piłkę w pole karne Adrian, wybijają obrońcy rywali.

78'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Antunes, najwyżej wyskoczył do piłki Weligton, minimalnie obok bramki.

75'

Posiadanie piłki:45%-55%

73'

Sebastian Fernandez zmienia Isco.

72'

Garcia z dystansu. Obok bramki.

70'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Isco, pewnie łapie Courtois.

67'

Raul Garcia za Rodrigueza.

66'

Schodzi Joaquin,wchodzi Iturra.

65'

Inicjatywę powoli przejmuje drużyna Atletico.

63'

Zmiana także w drużynie gospodarzy. Lugano za Demichelisa.

62'

Adrian Lopez zmienia Diego Coste. Ta zmiana powinna ożywić grę ofensywną RojiBlancos.

61'

Z dystansu strzela Rodriguez. Daleko obok bramki.

58'

Pada na skraju pola karnego Diego Costa i ukarany żółtą kartką... napastnik gości za próbę wymuszenia rzutu karnego.

58'

Malaga CF - Atletico Madryt

58'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Koke, wybija głową Weligton.

57'

Weligton wybija spod nóg Diego Costy i mamy korner.

56'

Filipe Luis mijał kolejnych rywali, jednak zatrzymał go Toulalan.

53'

Dośrodkowuje Antunes, zamieszanie w polu karnym, ale nic z tego nie wyszło.

51'

Groźnie zapowiadała się akcja Malagi. Nieporozumienia Piazona z Isco i przy piłce drużyna gości.

49'

Uderzał z ok. 20 metrów Koke. Obok słupka.

47'

Klepka Diego Costy z Falcao w polu karnym, świetnie przerywa ją Gamez.

46'

Rozpoczynamy II odsłonę spotkania. Obie drużyny bez zmian.

45'

Koniec I połowy spotkania

44'

Efektownie pada na ziemie Koke, milczy gwizdek sędziego.

44'

Groźna kontra RojiBlancos, ale zbyt mocno wypuścił piłkę Diego Costa.

42'

Niedokładne podanie Turana do Felipe Luisa kończy atak Atletico.

39'

Dośrodkowuje Joaquin z rzutu wolnego. Zbyt głęboko i pewnie łapie Courtois.

38'

Zagranie ręką Mario Suareza i ukarany żółtą kartką piłkarz Atletico.

34'

Żółta kartka dla Weligtona za faul na Falcao.

34'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Mario Suarez, trochę zamieszania w polu karnym Malagi, ale już zażegnane niebezpieczeństwo.

32'

W natarciu Atletico, ale nie potrafi sobie stworzyć 100% sytuacji.

29'

Wrzutka Turana. Niedokładnie.

28'

Zablokowane dośrodkowanie Felipe Luisa. Korner.

26'

Brzydki faul Diego Costy, tym razem obyło się bez kartki.

24'

Groźna kontra Malagi, kończy ją niedokładne podanie Isco.

21'

Dośrodkowuje Antunes, wprost na głowę jednego z obrońców rywali.

19'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Joaquin, uderzenie głową Demichelisa obok bramki.

17'

Turan ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką.

16'

Rodriguez strzela zza pola karnego, piłka uderza w bandy reklamowe tuż przy słupku.

15'

Turan minął kilku rywali i strzelił z ok.30 metrów, na raty broni broni to uderzenie Caballero.

12'

W pozycyjnym ataku Atletico Madryt.

10'

Dośrodkowuje z prawego skrzydła Joaquin, mocny strzał głową Piazona i pewnie łapie bramkarz.

10'

Z dystansu próbował Turan, piłka przeleciała obok słupka.

9'

Fatalnie z rzutu rożnego dośrodkowuje Koke.

8'

Zablokowane dośrodkowanie Felipe Luisa, będziemy mieli rzut rożny.

6'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Koke, główkuje Weligton wysoko nad bramką.

5'

Dryblował w polu karnym Radamel Falcao, zostawił piłkę dla Diego Costy, który fatalnie pudłuje.

3'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Joaquin, jednak piłka nie trafiła na głowę żadnego z jego partnerów.

2'

Przedzierał się na lewym skrzydle Antunes, ostatecznie zatrzymany przez jednego z obrońców.

1'

Rozpoczynają piłkarze Malagi od środka boiska.

18:55

-Wierzymy w siebie, ale jedziemy na boisko naszych rywali ze świadomością, że czeka nas trudny mecz.

-tak o dzisiejszym spotkaniu mówił trener gości, Diego Simeone.

18:46

Po odpadnięciu z Ligi Europejskiej Atletico może się skupić na obronie drugiej lokaty, a nie jest to łatwe zadanie, ponieważ przed tą kolejką dystans pomiędzy RojiBlancos a Realem Madryt wynosił jedynie 4 punkty.

18:43

Dzięki remisowi Valencii w spotkaniu derbowym z Levante Malaga ma szansę odskoczyć Nietoperzom na 3 punkty i umocnić się na 4 pozycji, która gwarantuje grę Champions League.

18:34

Witam wszystkich na relacji ze spotkania Malaga CF-Atletico Madryt. Po wczorajszym Gran Derbi czas na kolejny hit ligi hiszpańskiej. Drużyna z 4 miejsca podejmuje na własnym boisku wicelidera.