Real SaragossaReal Saragossa
1. połowa2 : 1
92'

92'

Gracze Barcelony, spokojnie klepią piłke między sobą. Zaraz sędzia zakończy mecz

90'

Sędzia dolicza 2 minuty

89'

Montanes strzela, ale dobrze pilke na ciało przyjmuje Song

87'

Babovic próbował prawa stroną, ale dobrze zachował sie Pique, który wygrał pojedynek z graczem gości

85'

Bardzo blisko był Iniesta, ale wślizgiem pilke wybija Alvaro

83'

Schodzi Aranda, wchodzi Babovic

83'

Goście sie nie poddają i coraz częściej atakują

81'

Cóż za uderzenie Iniesty. Niesamowite, ale pilka odbija sie od spojenia

79'

Kolejna zmiana. Na boisko wchodzi Cesc Fabregas, schodzi z niego Pedro

76'

Wchodzi Bartra, z boiska schodzi Puyol. Kapitanem zostaje Xavi

74'

Wchodzi Postiga, schodzi Victor Rodriguez

74'

Dobra okazja dla Saragossy, ale tylko rzut rożny

71'

Znakomite prostopadłe podanie do Tello, ale do zawodnika Barcy dobiegło dwóch obrońców, którzy wybili piłkę

67'

Dobra akcja Saragossy. Do strzalu doszedł Aranda, ale pewnie łapie Valdes

65'

Z lewej strony w pole karne dogrywał Alba, pilka jednak została wybita na róg przez obrońcę gości

64'

Barca gra spokojnie. Saragossa chyba już nie wierzy w wygraną

63'

Mamy zmianę. Boisko opuszcza Villa, w jego miejsce wchodzi Tello

62'

GOOL, Messi, 3:1 Bardzo dobre, techniczne uderzenie Messiego

60'

Mamy pierwsza zmianę na Camp Nou. Na boisko wchodzi Wilchez, schodzi z niego Zuculini

57'

Bardzo dobrze w drugiej polowie gra Saragossa, nie boi sie atakowac

54'

Messi faulowany 30 metrów od bramki

53'

Barcelona przy piłce. Futbolówka krąży od pomocnika, do pomocnika, ale nic z tego nie wynika

51'

Barcelona atakuje, ale coraz częściej pilke w środku pola przejmują goście

49'

Żółta kartka dla Franco Zaculiniego, który zagrał piłke ręką

47'

Bez zmian po pierwszej części spotkania

21:01

Zaczynamy drugą polowę

45'

Koniec pierwszej polowy

44'

Real Saragossa gra bardzo odważnie. Piłkarze gości nie zamykaja sie na własnej połowie

42'

Jak do tej pory sędzia nie pokazal ani jednej kartki, pilkarze grają czysto

40'

Błąd obrońców Barcelony i pokusił sie na uderzenie Zuculini, ale niecelnie

38'

Goście coraz śmielej sobie poczynają i próbują strzelić kolejną bramke

36'

Czysty odbior Goniego w środku pola

34'

Pique faulowany. Rzut wolny dla Barcelony z prawej strony boiska, ale Messi odrobinę za lekko dogrywa i piłka wybita glową przez obrońców Saragossy

33'

Niesamowite prostopadle dogranie Messiego do Iniesty, ale Iniesta pogubił się i nie strzelił

31'

Teraz akcja pod bramką Barcelony. Victor strzela, ale piłka leci parę centymetrów obok słupka

30'

Znakomicie w pole karne przedarl sie Messi, który dobiegl z lewej strony pola karnego do linii bramkowej i dogral do wbiegającego Songa, który strzela pierwszego gola dla Barcelony

29'

GOOL, Song, 2:1

26'

Duma Katalonii uspokoiła grę, ale dobrze w obronie grają goście i nie pozwalają na przedarcie sie w pole karne

25'

Trochę się pośpieszyłem. Bramke dla Saragossy trafia Montanes

24'

GOOL, Montanes, 1:1

22'

Barca cały czas atakuje i chyba nie da strzelic ani jednego gola przeciwnikom

22'

Alba na spalonym

21'

Dobre prostopadle podanie ze strony graczy Saragossy, lecz wślizgiem wybija Pique

19'

Korner dla gości, ale wybija Puyol

19'

Dobra akcja Pedro, który z prawej strony dogrywał piłke po ziemi, ale wybijają obrońcy Realu Saragossy

16'

Znakomite podanie Alby do Messiego i ten z 10 metrów strzela bramkę

15'

GOOL, Messi, 1:0

13'

Na spalonym Villa

12'

Bardzo dobrze z lewej stromy w pole karne wbiegl z pilka Villa i wbil pilkę w środek pola karnego, ale dobrze pokryty byl Messi

10'

Teraz faulowany w środku pola był Song i zaczyna Barcelona. Mecz jest monotonny, ale to właśnie kochają kibice Blaugrany

8'

Podanie prostopadle Villi do Iniesty. Piłka zostala jednak wybita przez obrońcę Realu Saragossy

7'

Duma Katalonii caly czas przy pilce. Jak zawsze powoli rozgrywają piłke by nagle strzelic bramke

6'

Teraz próba ataku Saragossy, lecz dobrym wślizgiem popisał się Song i piłka dalej w posiadaniu Barcy

5'

Barcelona gra bardzo wysoko pressingiem, co skutkuje odebraniem pilki

3'

Barcelona zaczyna, jak zawsze, od ataku pozycyjnego. Już Messi miał okazje do strzelenia pierwszego gola, ale pilka niestety leci obok bramki