5 : 0
RCD MallorcaReal Mallorca
1. połowa5 : 0
93'

Koniec meczu. Dominacja Barcelona niepodważalna. Manita na Camp Nou. Za uwagę dziękuje państwu: Daniel Kawczyński

87'

Kontuzjowany Alexis Sanchez opuszcza plac gry. Tito Vilanova wykorzystał już wszystkie zmiany, a więc jego podopieczni skończą mecz w dziesięciu.

82'

Deuofeu chce coś na siłę udowodnić. Gra niezwykle samolubnie, nie szuka w ogóle partnerów, przez co traci piłki. W ten sposób nie można mu wróżyć wielkiej kariery.

80'

Dośrodkowanie Martiego z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Nunes i przymierzył prosto w dobrze ustawionego Pinto.

76'

Bomba Alvesa z dystansu minimalnie niecelna.

74'

Javi Marquez wbiegł w pole karny i czysto interweniuje Alves.

73'

Alexis ogląda żółtą kartkę.

71'

Komplet zmian wykorzystał także Manzano. Javi Marquez wszedł w miejsce Piny.

70'

Gromkie i głośne standing ovation na Camp Nou! Nie tyle dla opuszczającego boisko Pique co dla wchodzącego Erica Abidala!

66'

Boisko opuszcza Fabregas, jego miejsce zajmuje młodziutki Gerard Deulofeu!

65'

Jak z armaty z rzutu wolnego kropnął Pique. Pomylił się niewiele.

64'

Żółta kartka dla Alfaro.

63'

Choć Barca gromi 5:0, dąży do kolejnych bramek. Centra z lewej strony, w polu karnym główkuj Pique minimalnie nad poprzeczką! Szósty gol wisi w powietrzu!

58'

Fantasryczna akcja Tello. Zbiegł z narożnika pola karnego na 16.metr, strzelił tuż obok dalszego słupka.

55'

Wrzutka z rzutu rożnego, Alfaro trafia do bramki, ale gol nieuznany. Sędzia zauważył słusznego spalonego.

51'

Bratobójczy pojedynek na Camp Nou! Za Andresa Iniestę wchodzi Jonathan dos Santos- brat Giovaniego!

48'

Mallorca mogła zmniejszyć stratę. Po stracie Iniesty, dos Santos pobiegł wzdłuż pola karnego, uderzył, a piłka po obrońcy wyszła na rzut rożny.

47'

Ledwo usiedliśmy na stanowisku, a tu już 5:0. Iniesta zagrał w uliczkę w pole karne do Fabregasa, który rozpędzony wymanewrował Kevina i uderzył obok Aouate. Tym samym ustrzelił hat-tricka.

46'

A za Nsue wszedł Marti.

46'

Podwójnej zmiany dokonał Gregorio Manzano. Hemeda zmienił Arizmendi.

46'

Czas na drugą odsłonę spotkania. Zaczynamy!

45'

Koniec pierwszej połowy. Barcelona cztery, Mallorca zero. Wracamy po przerwie.

45'

Alves tuż nad poprzeczką z rzutu wolnego.

44'

Pierwsza połowa nie dobiegła jeszcze końca, a wydaje się, że wszystko jest już rozstrzygnięte.

41'

Czy na pierwszy, czy na drugi garnitur, w Hiszpanii nie ma mocnych na Barcelonę.

38'

To już jest knockout!! I ponownie, do znudzenia. Fabregas do Alexisa, ten pomknął sam na sam i po raz drugi pakuje piłkę do bramki.

37'

GOOOL!! Barcelona podwyższa prowadzenie, kolejny raz sprawą magicznego duetu Alexis- Fabregas. Były gracz Arsenalu dostał krótkie podanie od Chilijczyka z prawej strony pola karnego i mierzonym strzałem z 10.metrów nie dał szans Aouate.

34'

Strzał Insue z 16.metrów przeleciał kilka centymetrów obok słupka.

32'

Mogło być 3:0! Dogranie z lewej flanki na dalszy słupek do Alexisa Sancheza. Bramka pusta, ale Chilijczyk nie sięgnął piłki. Dobrze interweniował Aouate.

30'

Mallorca nie ma pomysłu na grę. Dalekie podanie na wysuniętego dos Santosa- to jedyne na co stać gości w ofensywie.

27'

Tello wycofał do Iniesty, ten przebiegł 17.metrów z futbolówką, zagrał wzdłuż, gdzie jednak stał czujny Aouate.

23'

Mallorca próbuje się odgryźć. Z 17.metrów technicznie strzelał Insue, lecz nie mogło to zaskoczyć Pinto.

22'

Ledwo opisaliśmy pierwszą bramkę, a Barcelona już zapakowała drugą. Tym razem Aouate niepewnie wybronił strzał Fabregasa z 14.metrów. Do samotnej piłki dopadł Sanchez i trafił do pustej siatki.

20'

GOOOOL!!! Kapitalna akcja Barcelony, wyśmienita wymiana podań. W finalnym momencie Alexis Sanchez rozegrał dwójkową akcję z Fabregasem, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

17'

Silne uderzenie Fabregasa sprawiło dużo problemmów Aouate.

15'

Mogło być 1:0 dla Barcy! Wspaniała wrzutka z lewej strony Iniesty do Alexisa, ten będąc tuż przed bramką zamiast strzelać postanowił podawać i zaprzepaścił doskonałą okazję.

14'

Dominacja Barcelony nie podlega dyskusji. Brakuje tylko bramek, ale to wydaje się kwestią czasu. Mallorca tylko statystuje.

11'

Giovani dos Santos wyprzedził stoperów przed polem karnym, Pinto wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

11'

Montoya dogrywał w pole karne, ale Aouate szybko się połapał, zrobił parę kroków do przodu i zgarnął piłkę.

8'

Mocny strzał Alvesa z rzutu wolnego wylądował w rękach bramkarza.

6'

Insue ostro ucierpiał po ofensywnym wejściu Thiago. Jest właśnie opatrywany poza boiskiem.

6'

Bardzo zaangażowany w grę jest Thiago.

4'

Dobra akcja Tello, uciekł Huttonowi i strzelił płasko obok dalszego słupka.

3'

Hemed przyjął piłkę w polu karnym Barcelony, wepchnął się przed obrońców i z kilku metrów przymierzył nad poprzeczką.

2'

Prostopadłe, zbyt mocne podanie do Andresa Iniesta. Do piłki pewnie wychodzi Aouate. Wcześniej Mallorca próbowała coś rozegrać na połowie przeciwnika, ale nic z tego nie wyszło.

1'

Cesar Muniz gwiżdże po raz pierwszy. Zaczynamy.

22:00

Na Camp Nou w barwach Mallorci wraca dzisiaj Giovanni dos Santos.

21:59

Piłkarze obu drużyn wyszli już na murawę w towarzystwie hymnu Barcelony "Cant del Barca".

21:57

Wyniki pozostałych meczów 30.kolejki Primera Division: Granada-Betis 1:5, Sociead-Malaga 4:2, Real-Levante 5:1, Deportivo-Saragossa 3:2.

21:55

Na Camp Nou prosto z archipelagu Balearów przyleciał dzisiaj Real Mallorca. To drużyna zagrożona spadkiem do Segunda Division. Przed chwilą- po zwycięstwie Deportivo la Coruna nad Realem Saragossa(3:2)- spadła na ostatnie miejsce w tabeli.

21:53

Barcelona mistrzostwo w Hiszpanii ma już w kieszeni, myślami jest tylko i wyłącznie przy rewanżowym spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Nic więc dziwnego, że Tito Vilanova posyła dziś do boju ultrarezerwową jedenastkę. Z podstawowego składu grają jedynie Alves, Pique, Fabregas i Iniesta.

21:51

Serdecznie witamy. Sobota, godzina 22? Kto normalny o tej porze siedzi w domu i ogląda mecz? Ano na przykład my :) Za niecałe dziesięć minut zapraszamy na relację live ze spotkania FC Barcelona- Real Mallorca.