FC BarcelonaFC Barcelona
1 : 0
WikimediaLevante UD
93'

Koniec spotkania. Barcelona po wielkich mękach skromnie pokonuje Barcelonę. W końcówce goście mieli jeszcze rzut rożny, ale Valdes dobrym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo.

90'

Roger zmienia Rubena Garcię.

90'

Pedro Lopez ukarany za niesportowe zachowanie.

89'

Dwie świetne parady Navasa. Najpierw wybronił mocne uderzenie Fabregasa z 14.metrów. Potem nie dał się przelobować Pedro.

85'

Michel za Mate.

84'

GOOOL. Zryw Barcelony przynosi bramkę. Po podaniu z prawej strony Alexisa, Fabregas strzałem z 13.metrów daje gospodarzom prowadzenie.

83'

Pedro z boku pola karnego dogrywał do Montoyi. Ten miał przed sobą pustą bramkę, ale w pobliżu znajdował się Simao, który ostudził zapędy młodego Katalończyka.

82'

Znakomita okazja Barcelony! Alexis dograł z linii końcowej do Villi, ten z woleja fatalnie spudłował!

80'

Długie zagranie w kierunku Fabregasa. Za mocne. Piłka wychodzi za linię końcową.

77'

Alexis w miejsce Tello.

76'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Navarro nie zdołał sięgnąć piłki głową.

74'

Xavi z dystansu Panu Bogu w okno.

68'

Słabo spisuje się Montoya. Szarżujący El Zhar sprawia mu wiele problemów. Levante atakuje, ale brakuje ostatniego podania.

67'

Na dzisiejszym meczu nie ma kompletu. Mecz ogląda 70957 widzów!

65'

Dobrze pracujący dziś Song ukarany żółtą kartką.

66'

Pedro zmienia Thiago.

64'

Acquafresca odnalazł w polu karnym El Zhara, Valdes wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

60'

Levante próbuje zaatakować, ale nie ma zbyt wielu argumentów na sforsowanie szeregów obronnych gospodarzy. Brakuje szybkości i zwrotności.

58'

Xavi zmienia Iniestę.

56'

Nie pamiętamy, kiedy tak senne spotkanie fundowała nam Barcelona. Wszystkie myśli graczy Vilanowy są już całkowicie skierowane na Bayern.

55'

Simao świetnie zagrywa w pole karne do Rubena Garcii, który jednak stracił piłkę na rzecz Adriano.

53'

Wrzutka Tello ląduje w rękach Navasa.

51'

W pierwszych minutach gra toczy się w środku pola.

47'

Acquafresca trafia do siatki Valdesa... ze spalonego, którego jak się okazało nie było!

46'

Przed nami drugie 45 minut spotkania.

45'

Koniec pierwszej części spotkania, Barcelona bezbramkowo remisuje Levante.

43'

Świetne uderzenie z Villi z 20.metrów. Futbolówka zmierzała w lewy róg, Navas z trudem zdołał dobrze interweniować.

42'

FC Barcelona - Levante

41'

W jednej z wcześniejszych akcji, Diop zagrał ręką w polu karnym. Arbiter nie wskazał jednak na wapno.

41'

Dobrze rozegrana akcja Barcelony w polu karnym. SThiago odgrywa do Villi, piłka odbija się od Juanfrana i będzie kolejny rzut rożny. Gospodarze coraz groźniejsi. Powoli odnajdują sposób na obronę rywala.

38'

Alvesa próbował zagraniem głową uruchomić Villę. Zabrakło trochę porozumienia.

36'

Levante dobrze się broni, co nie oznacza, że stroni od błędów. Często prokuruje zagrożenia ze stałych fragmentów w okolicach własnego pola karnego. Miewa też problemy z wyprowadzeniem piłki i wybiciami.

34'

Fenomenalny, mocny strzał Alvesa z rzutu wolnego. Na raty broni Navas.

34'

Żółtą kartką ukarany Diop.

33'

Bardzo aktywny jest dziś Tello. Przed momentem-po dograniu Thiago-uderzył z lewej strony pola karnego, prosto ręce Navasa.

31'

Nieciekawe spotkanie na Camp Nou. Brakuje okazji bramkowych. Dominacja Barcelony, z której nic nie wynika.

26'

Wrzutka Iniesty, Alvesa próbował odgrywać "nożycami", po czym piłkę przejęli obrońcy Levante.

25'

Z dystansu przymierzył Iniesta, prosto w dobrze ustawionego Navasa.

22'

Barcelona nie ustaje w atakach, ale nie odnajduje sposobu na dobrze blokujących i zastawiających defensorów przeciwnika.

20'

Wrzutka El Zhara do Rubena Garcii w pole karnego. Z jego strzałami poradzili sobie Katalończycy.

16'

Nie ma bramki! Czytelny sygnalizowany strzał Villi z rzutu karnego, broni Navas. Wybitą piłkę próbował jeszcze dobijać Fabregas. I dobił tyle, że w trybuny.

16'

Będzie rzut karny dla Barcelony! W szesnastkę błyskawicznie przedarł się Iniesta, dobiegł aż do linii końcowej, gdzie padł sfaulowany przez Dopa.

14'

Na lewej stronie pola karnego czarował Tello, dorzucił piłkę na środek do Thiago, który natychmiast zdecydował się na strzał. Dobrze ustawiony Navas nie zaspał i zdążył z dobrą interwencją.

12'

Barcelona ospale atakuje, Levante jak na razie radzi sobie w obronie, rozbijając kolejne próby.

8'

Spokojny początek meczu. Barcelona powoli buduje przewagę.

5'

Kolejna strata Montoyi, Simao zbyt wcześnie zdecydował się kończyć akcje- uderzył zza pola karnego nad poprzeczką.