93'

93'

Koniec meczu. Barcelona wygrywa na Camp Nou 3:1

93'

Dani Alves nie jest dziś sobą, widocznie potrzebuje kilku meczów żeby się ograć. Pedro próbował mocnego strzału Varas odbija piłkę do boku

92'

Mecz jest monotonny. Barcelona cały czas w ataku pozycyjnym, a gdy traci piłkę bardzo szybko ją odzyskuje jeszcze na połowie przeciwnika

91'

Sędzia doliczył 3 minuty

90'

Obaj trenerzy przeprowadzili po 3 zmiany

89'

Na boisko wchodzi Toni, schodzi z niego Fernandez. Na boisko także wbiega Messi, który jest cały i zdrowy

87'

Iniesta kolejny raz zszedł do lini końcowej i podał do wbiegającego Messiego, który pogubił sie i nie trafił do bramki. Messi leży na boisku, to raczej nic groźnego. Został kopnięty przez Lago w kolano, a to bolesne miejsce

86'

Cały czas przy piłce Barcelona

85'

Pedro kopną Tuneza w głowę. Faul całkowicie przypadkowy i dlatego nie ma żółtej kartki

83'

Barcelona gra dalej swoje. Gracze Blaugrany nękają gości atakami pozycyjnymi

82'

Kolejna zmiana w szeregach Celty. Tym razem schodzi Alex Lopez, w jego miejsce wchodzi Park Chu-Young

80'

W kontrataku prawą stroną De Lucas, ale wrócił za nim Sanchez i odebrał mu piłkę

78'

Tak jak zapowiadałem, na boisko wchodzi Sanchez, w miejsce Villi. Vilanova nie ma już możliwości zmiany zawodnika

77'

Kontra Barcy. Messi ze środka pola miękko podawal do Villi, ale ten zablokowany przez obrońców

77'

Szykuje sie zmiana, zaraz powinniśmy zobaczyc na boisku Sanchez

76'

Na róg wybija Alba. Po raz kolejny dobra akcja Celty

75'

Długa piłka do De Lucasa, było groźnie, ale piłke już odbiera Mascherano i mamy kontre dla Barcy

73'

Marc Bartra otrzymuje żółta kartkę za faul w środku boiska

73'

Oubina ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny

72'

Szybka kontra Celty. Lewą stroną biegł Lago. Szybko zdobył teren i dośrodkował, groźnie było pod bramką gospodarzy, ale wybija Alba

71'

Po raz kolejny pieknie zagrywa Xavi. Tym razem pięta do Messiego, ale strzał Lionela zablokowany przez Tuneza

68'

Na boisko wchodzi De Lucas. Nie zobaczymy już w tym meczu strzelca bramki Bermejo

66'

Szybka kontra Barcelona, ale piłkę Alvesowi odbierają obrońcy

64'

Bez formy jest wracający po kontuzji Alves. Kolejny raz niedokladnie wrzuca w pole karne

64'

Zółta kartka dla Aspasa

63'

Pięta podawał do lewej strony Villa, tam był Alba, który wbiegł w pole karne i strzelił bramkę. Powtórki pokazuja, że gol padł ze spalonego, ale sędziowie pomylili się i uznali bramkę

61'

GOOL, Alba 3:1

60'

Cały czas Barcelona nęka gości atakiem pozycyjnym

58'

Alves wrzucał w pole karne z prawego skrzydła, ale w polu nie było żadnego gracza Barcy

58'

Aspas uderzał nieprzyjemnie z wolnego, piłka jeszcze odbiła sie od ziemi przed Valdesem, ale bramkarz Dumy Katalonii dobrze obliczył lot tej piłki

56'

Rzut wolny dla Los Celestes. 30 metrów od bramki faulował Alves

55'

Źle wykonany korner, Celta chciała kontratakować, ale zawodnicy Barcelony dobrze wrócili i odebrali piłke gościom

54'

Villa próbowal lewą stroną boiska, ale Mallo wybija piłke na róg

52'

Niedokładnie Villa, ale od razu przejmuje piłke Inneista

50'

Messi próbował uderzenia, ale piłka metr nad bramką

49'

Nerwowe pierwsze kilka minut z obu stron. Faulowany Messi 30 metrów od bramki

47'

Schodzi Fabregas, w jego miejsce zobaczymy Bartrę. Vilanova widzi, że obrona Barcy gra katastrofalnie i zmienia ustawienie na 4-3-3

46'

Bardzo blisko strzelenia bramki był Aspas, ale piłka kilka centymetrów obok bramki

45'

Zaczynamy

18:56

Obrona Blaugrany gra bardzo słabo. Pod nieobecność Puyola i Pique, Vilanova nie może ustawić tej formacji. Celta wykorzystuje zła grę obrony i doprowadza do groźnych akcji po kontrach

18:52

Mecz jak na razie dobry, ale zawsze może byc lepiej, oby bramek w drugiej połowie nie zabrakło

18:51

18:49

Jak zwykle przy piłce dłużej Barcelona (60% - 40%), strzały na bramkę (5 - 3) także dla Barcelony, ale już mniejsza przewaga Blaugrany w tym aspekcie

46'

Koniec pierwszej polowy

45'

Messi próbował wrzutki do Villi, ale piłke przecina Tunez

44'

Korner dla Celty, wykonuje go Aspas, ale za slaba ta wrzutka

43'

Widzimy na trybunach Pique, Puyola oraz Antonio Zubizarettę

42'

Prawa stroną pierwszy raz zaatakował Alves, ale zmuszony był do wycofania piłki na szesnastkę do Messiego

41'

Wszystkich ciekawi, czy Messi zmieni sposób cieszenia sie po strzelonej bramce, po tym jak urodził mu sie syn. Zobaczymy czy będzie miał do tego dzisiaj okazję

39'

Schodzi Adriano, za niego na boisko wchodzi Dani Alves. Alves gra po raz pierwszy po kontuzji

38'

Messi, sam na sam z bramkarzem, ale napastnik Barcy pogubił sie i musiał wycofac sie z piłką na szesnastkę

37'

Dani Alves wybiega na rozgrzewkę. Adriano sygnalizuje chęć zmiany

35'

Dobrze znalazł sie po lewej stronie Lago, ale odebrał mu ją Adriano i już w kontrze Barcelona

34'

Piłka jak po sznurku, wędruje od jednego do drugiego zawodnika Barcy. Los Celestes nie radzą sobie z odbiorem i czyhają na kontry

33'

Bardzo dobrze przy piłce utrzymał się Fabregas. Obok niego było czterech przeciwników, ale żaden z nich nie odebrał mu piłki

31'

Villa na spalonym. Dobrze wykombinował to Iniesta, ale Villa sie pospieszył

29'

Znowu uspokaja grę Blaugrana. Nie chcą stracić kolejnej bramki

29'

Niesamowity mecz na Camp Nou. Barcelona ma spore problemy z obrona od początku sezonu, ale Pique i Puyol trenowali wczoraj na boisku, co prawda indywidualnie, ale na boisku :) Za niedługo, chociaż jeden z nich może wyjdzie w pierwszej jedenastce

27'

Kapitalna asysta Iniesty. Dobiegł do lini bramkowej, a następnie podał piłke do wbiegającego Villi i ten bez problemu strzela bramkę. Jest to 5 gol Villi w tym sezonie. To 4 mecz Davida w pierwszym składzie

25'

GOOL, Villa, 2:1

24'

Znakomita akcja Celty. Bermejo dobija piłke, którą wybił przed siebie Valdes po strzale Krohn-Dehli z kontrataku

23'

GOOL, Bermejo, 1:1

22'

Dobra akcja Barcelony. Fabregas podał na prawe skrzydło do Pedro, a ten po ziemi podał do wchodzącego Adriano, który wślizgiem wbił futbolówke do siatki

20'

GOOL, Adriano, 1:0

20'

Oblężenie bramki gości. Najpierw lewą stroną alba, ale wybijają piłkę goście, następnie znakomite podanie do Messiego od Fabregasa, ale piłkę instynktownie wybija Varas. I w kontrataku Celta Vigo, Aspas sam na sam z Valdesem, ale obronną ręką wychodzi z tej akcji bramkarz Barcelony

16'

Alba traci piłkę na 30 metrze przed swoim polem karnym i przy piłce Los Celestes

16'

Akcja Celty. Piłka prostopadła z połowy boiska do Aspasa, ale zbyt silna i napastnik nie doszedł do tej piłki

14'

Bliźniacza sytuacja sprzed kilku minut. Znowu Iniesta miękko do Messiego i ten bezskutecznie próbuje przelobować bramkarza

14'

Wysoki pressing Barcelony i piłke wślizgiem odbiera Villa

12'

Xavi po dograniu z lewej strony strzela na bramkę Varasa, ale bramkarz Celty odbija piłke nogami

11'

Cóż za podanie Iniesty do Messiego. Ze środka pola miękką wrzutką Iniesta podaje do Messiego, ten przyjmuje piłke, próbuje przelobowac bramkarza, ale nieudolnie i piłke wybija Mallo

10'

Tym razem uderzał Iniesta, ale nad bramką

9'

Cały czas przy piłce Barcelona. Piłkarze Blaugrany nie daja pograć gościom

9'

Celta Vigo to beniaminem La Liga. Drużyna ta powraca do Primera Division po 5 latach grania na zapleczu La Liga

7'

Messi wczoraj został ojcem. Mozna sie spodziewać, że w nastepnych meczach będzie nieco niewyspany, po nieprzespanych nocach

6'

Rożny dla Barcelony, ale krótko Xavi i piłkarze Blaugrany przygotowują atak pozycyjny

5'

Fernandez przedarl się prawą stroną, ale wrzutka bardzo nieudana

5'

Pierwsza akcja Celty na połowie Barcelony, jednak Adriano fauluje Bermejo i zapobiega kontratakowi

3'

Mozna było sie spodziewać, że Duma Katalonii będzie atakować. Los Celestes nie wyszli jeszcze ani raz za połowę Barcy

2'

Pierwszy strzał Barcelony. Próbował Fabregas, ale niecelnie

1'

Zaczynamy

18:01

Xavi oraz Messi prezentują ostatnio zdobyte trofea. Zloty But i nagroda Księcia Asturii