4 : 1
Atletico MadrytAtletico Madryt
1. połowa2 : 1
22:54

Oglądaliśmy dzisiaj dwa zupełnie inne oblicza Atletico. W I połowie już na początku mógł paść gol Radamela Falcao który ustawił by im spotkanie, bramka padła ostatecznie w 32 minucie.. W błyskawicznym tempie Barca odrobiła tą stratę z nawiązką. W II połowie Atletico prawie nie opuszczała swojej połowy, a kompletnie niewidoczny był Falcao. Zaowocowało to dwiema bramkami dla gospodarzy Barcelona odskoczyła już zespołom z Madrytu na odpowiednio 9 i 13 punktów. Dziękuje wszystkim za wspólnie spędzone 90 minut.

94'

93'

Jeden z kibiców wbiegł na boisko, aby uściskać się z Leo Messim. Błyskawiczna reakcja służb porządkowych.

90'

Okropny błąd Godina. Traci w polu karnym piłkę na rzecz Messiego, Courtois zdołał jeszcze rzucić się pod Argentyńczyka, ale ten podciął nad nim piłkę, umieszczając piłkę w siatce.

88'

GOLLLLLL!!!!MESSI!!!

87'

Rzut rożny dla gości. Trochę zamieszania w polu karnym, ale piłka w rękach Valdesa.

87'

ukarany Thiago za uderzenie łokciem Gabiego.

86'

Ostatnia zmiana w Barcelonie, boisko opuszcza strzelec pierwszej bramki.

85'

Popychany w polu karnym Juanfran przez Adriano, ale bez jedenastki.

83'

Koke zagubił się w swoim dryblingu.

82'

Chyba pierwszy raz w I połowie Atletico rozgrywało dłuższy czas piłkę na połowie rywali, ostatecznie jednak Gabi stracił piłkę.

79'

Na boisko pojawia się David Villa, zmienia Pedro.

78'

Pedro dośrodkowuje miękko w pole karne, wybija Miranda.

75'

Za Alexisa na boisku pojawia się Thiago.

73'

Falcao walczył o piłkę z Puyolem, ale wcześniej odgwizdany spalony.

71'

Xavi dośrodkowuje, wybija głową jeden z piłkarzy Atletico.

70'

Alexis faulowany przed polem karnym.

68'

Rzut rożny dla Barcy. Fauluje w walce o piłkę Puyol.

66'

Z kontrą wychodziła Barcelona, ale niedokładne podanie Messiego do Alexisa.

65'

Dryblował na skrzydle Adrian, ostatecznie niedokładne dośrodkowanie.

64'

Wciąż przy piłce Barcelona, spokojnie rozgrywa swoją tiki take.

61'

Ostatnia zmiana w drużynie Atletico.

59'

Rozkojarzeni chyba obrońcy Atletico. Alexis spokojnie minął rywali jak słupki treningowe i podał do Messiego,ten spokojnie przygotował sobie strzał zza pola karnego i umieścił piłkę tuż przy słupku.

58'

GOLLLL!!MESSI!!!!

57'

Zmiana w Atletico. Świeży zawodnik ożywi grę RojiBlancos?

55'

Była szansa na kontrę dla gości, jednak niedokładne podanie do Falcao.

53'

Adriano dośrodkowuje niedokładnie, ale nieudolnie wybijają obrońcy Atletico i wciąż przy piłce Barca.

51'

Nie potrafi wyjść z składnym atakiem Atletico.

49'

Zablokowane dośrodkowanie Pedro.

48'

Zaczęła od pozycyjnego ataku Barcelona, ale niedokładne podanie Iniesty do Messiego.

46'

Zmiana w zespole gości.

46'

Atletico rozpoczyna II połowę.

21:53

Garść statystyk z I połowy.Posiadanie piłki 70%-30%. Strzały celne 3-2. Strzały niecelne 2-2. Faule 6-10 .

45'

Koniec I połowy.

45'

Ogromne zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym dla Barcelony, po niedokładnych wybiciach Godina i Mirandy piłka trafiła pod nogami Busquetsa a ten z bliskiej odległości mocnym strzałem pokonał bramkarza.

46'

GOLLLLL!!!BUSQUETS!!!!

45'

Z ostrego kąta strzela Pique, czujny golkiper gości.

43'

Dośrodkowanie Iniesty, ale niedokładne odegranie Adriano do Alby.

41'

Leżał na boisku Falcao, ale już wraca do gry.

40'

Barcelona odzyskała chęć do gry po tym golu.

37'

Adriano zszedł ze skrzydła do środka i wykorzystując to, że obrońcy zostawili mu trochę miejsca oddał strzał, wysunięty trochę Courtois nie zdołał sięgnąć piłki, a ta odbiła się jeszcze od poprzeczki i trafiła do bramki. Błyskawiczna odpowiedź Blaugrany.

36'

Barcelona - Atletico

36'

GOLLLLL!!!ADRIANO!!!

35'

Barca sprawia wrażenie lekko zdezorientowanej po tym golu, a Atletico nie odpuszcza.

33'

Świetny odbiór Diego Costy, podanie do Falcao, a Kolumbijczyk odjechał Busquetsowi i w sytuacji sam na sam z największym spokojem podciął piłkę nad Valdesem.

32'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!FALCAO!!!!!!!!!!!!!

30'

Strzela Messi, tym razem w trybuny.

29'

Atakował piłkę nakładką Miranda i mamy rzut wolny pośredni z niebezpiecznej pozycji.

27'

Było gorąco w polu karnym gospodarzy po rzucie rożnym, ale wcześniej sygnalizowany spalony.

25'

Faulował w środku pola Adriano. Szybko wykonany rzut wolny przez Atletico i podanie do Falcao. Kolumbijczyk wygrał pojedynek biegowy z stoperami Blaugrany, ale zabrakło mu precyzji gdy znalazł się oko w oko z Valdesem.

23'

Do piłki podszedł sam poszkodowany. W mur.

22'

Faulowany Messi. Rzut wolny z ok.25 metrów od bramki.

21'

Arda Turan otrzymał piłkę w polu karnym i w ostatnim momencie jego uderzenie zablokowane przez jednego z obrońców.

19'

Zbyt mocne podanie Alexisa do Alby, ale ten zdołał jeszcze dośrodkować, jednak nic z tego nie wyszło.

18'

Falcao w pojedynku z Puyolem, po raz kolejny górą Hiszpan.

16'

Koke fatalnym podaniem, zmarnował okazję na kontrę dla jego zespołu.

14'

Dośrodkowanie Xaviego z głębi pola ląduje w rękach Courtoisa.

12'

Po pierwszych minutach dominacji Barcelony co raz śmielej poczyna sobie Atletico.

11'

Suarez z dystansu, ale obok bramki.

9'

Dośrodkowanie Mario Suareza na głowę Falcao i tylko słupek ratuje Valdesa.

7'

Była szansa z kontrataku dla gości, jednak Falcao przegrał pojedynek biegowy z Puyolem.

6'

Faulował w polu karnym rywali jeden z graczy Atletico.

5'

Gorąco pod polem karnym gospodarzy i ostatecznie mamy korner.

3'

Iniesta stracił piłkę, ale Atletico nie potrafi rozegrać piłki i znowu w ataku Blaugrana.

2'

W pozycyjnym ataku gospodarze. Atletico podchodzi do rywali wysokim agresywnym pressingiem.

1'

Zaczynamy.

20:52

Tymczasem w Madrycie, Real tylko remisuje z Espanyolem 2-2.

20:45

Ławka rezerwowych Barcelony: Dani Alves, David Villa, Thiago Alcantara, Pinto, Javier Mascherano, Alex Song. Cristian Tello

20:45

Ławka rezerwowych Atletico: Sergio Asenjo, Tiago, Adrian, Raul Garcia, D. Diaz, E. Belözoglu, Javi Manquillo

20:42

-Chcemy przede wszystkim skupić się na odzyskiwaniu piłki, bo Barca kładzie duży nacisk na utrzymanie się przy niej. Musimy zneutralizować ich w tym aspekcie.-tak o taktyce na dzisiejsze spotkanie mówił Diego Simeone. Za kilkanaście minut dowiemy się czy jego podopieczni dostosują się do tych założeń